Pozadí chronických onemocnění

Titulní stránka / Blog / Pozadí chronických onemocnění

V současnosti žijeme velice rychle. Četné technické vymoženosti, vysoké a náročné pracovní výzvy, čas je drahocenný. Jako vedlejší produkt této rychlé doby vzniklo značné množství znečištění nejen ovzduší, půdy a pitné vody, ale i jídla a tím pádem i našich těl. Proto prevence a detoxikace by měla být životním stylem.

Ve většině případů čelíme různým zdravotním potížím a zatížením organismu, jako je stres, únava, chronická onemocnění, alergie a navíc nás trápí nevysvětlitelné příčiny těchto problémů a často nevíme, kde začít, jak abychom si mohli pomoci a vrátit se opět do rovnováhy.

prekyseleni

Na dnešního člověka působí mnohá zatížení: chemické přísady v našich potravinách a pitné vodě, jedy ohrožující životní prostředí, radiační zatížení, bezpočet chemických substancí a těžkých kovů, používání medikamentů v chovu zvířat, látky obsažené v antibiotikách, antikoncepci, kortikoidech, očkovacích látkách, chemoterapii, a mnohé další.

V zásadě je ale třeba zdůraznit, že naše tělo je inteligentní a disponuje vlastními silami k zotavení a nalezení rovnováhy.
Má fenomenální regulační systém, pomocí kterého mohou být znovu a znovu vyrovnány mimořádné negativně působící vlivy.

Když však na tělo působí příliš těžké zátěže nebo je jich příliš velké množství a to delší dobu, může se stát, že autoregulační schopnost a síly k zotavení těla jsou brzděny nebo dokonce blokovány. 

Zátěže organismu:

 • látky v očkovacích vakcínách
 • těžké kovy v těle
 • amalgam
 • chemické látky
 • stres a jeho následky
 • stárnutí
 • karcinogeny
 bicom-pomuze
 • viry, bakterie
 • plísně
 • parazity
 • radon
 • elektrosmog
 • dědičné zátěže

Tyto a další zátěže zapříčiňují u mnohých klientů, že sud přeteče a to se následně projeví v různých formách: poruchy duševního stavu, chronické únavy až k závažným tělesným poruchám.

Proč je biorezonance tak účinná?
Běžná medicína dokáže velkolepé věci, zejména v oblasti akutních onemocnění a chirurgie. Léčba chronických onemocnění se vyvíjí většinou složitěji a pro mnoho klientů není uspokojující. Dlouhodobá léčba chemickými medikamenty často neřeší příčiny, ale jenom potlačuje projevené symptomy.
Tady sehrává biorezonance klíčovou úlohu a důležitou pomoc.

Odblokování hlubokých blokád a nastartování imunitních reakcí pomocí terapie Bicom

 • Hlavní cíl biorezonanční terapie Bicom je osvobození těla od rušivých patogenů (bakterií, parazitů, virů), chemických látek, geopatie, těžkých kovů a blokací po úrazech a opětovné nastartování vlastních obranných sil těla a návrat do rovnováhy.

Biorezonanční metoda Bicom má speciální diagnostické a terapeutické postupy, se kterým se medicína vydala novou cestou. V západní Evropě se používá více než 25 let v lékařství a přes 10 let ve veterinární medicíně.

Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny a léčeny skutečné a často skryté příčiny onemocnění.

Podle známých objevů kvantové fyziky slavného Alberta Einsteina je hmota energie (E=mc²). Každá substance (materiál, látka) má určitou vlastnost a tím pádem svou vlastní typickou vlnovou délku, frekvenci se zcela individuální charakteristikou – ta se označuje frekvenční vzorek. Tedy každá buňka, každá část těla, ale také viry, bakterie, toxiny, pyly, nikotin atd. má své elektromagnetické vyzařování.

Z medicínskeho výzkumu biofotonů víme, že buňky spolu komunikují a probíhá mezi nimi výměna informací přes určité frekvence a to prostřednictvím „světelných blesků" (vyzařování fotonů). Různé zatěžující vlivy nebo substance (viry, jedy, bakterie atd.) mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami a to pak způsobuje, že si dané buňky, respektive daná část těla nemůže plnit svůj úkol.

Biorezonance tedy funguje tak, že s pomocí přístroje Bicom použitím frekvenčních vzorků z terapeutické části se transformují do magnetických frekvenčních vzorků. Tímto způsobem pronikají terapeutické frekvenční vzorky buňkou, orgánem a vytvářejí intenzivní hloubkový účinek. V přístroji je integrován patentovaný biologický filtr, který rozděluje klientovo frekvenční vlnění na harmonické a patologické. Harmonické zesiluje a patologické invertuje.


Chci detoxikovat od těžkých kovů a chemických látek


Vyvádění chemických látek a těžkých kovů.

Na obrázku jsou nožní a ruční elektrody, na nichž je patrný odvod z těla již během terapie. 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ohlasy klientů:

1685521518„Roky jsem bojovala s velkou únavou a ať jsem dělala, co jsem dělala, výsledky byly vždycky jen dočasné. Raw food, víc spánku, detoxikační kúry, antiparazitární kúra, to všechno zabralo jen na pár týdnů. A pak jsem objevila Biorezonu! Jejich systém je celostní, neřeší tu jen stravu, nebo jen parazity, nebo jen bakterie, nebo jen zátěže těžkými kovy, ale prostě komplexně všechno dohromady. Přišli tu i na to, co by mne velice pravděpodobně díky dědičným zátěžím potkalo až za pár let. Ráda a hodně cestuju do exotických zemí, bylo mi jasné, že jsem si se suvenýry z Asie přivezla i leccos dalšího. A taky že jo. Teď se cítím lehká jako pírko. Ráno se budím vyspalá a plná sil, zvýšily se mi nejen energetické kapacity (tělo totiž nemusí vynakládat mraky sil na boj s pozůstatky po plombách, antibiotikách, antikoncepci, na ničení bakterií, virů a parazitů), ale zvýšila se i moje citlivost na vnímání energií. Děkuju celému týmu!“ 

Ivana Štědrá

OHLASY KLIENTŮ

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.