Pozadí chronických onemocnění

Titulní stránka / Blog / Pozadí chronických onemocnění

V současnosti žijeme velice rychle. Četné technické vymoženosti, vysoké a náročné pracovní výzvy, čas je drahocenný. Jako vedlejší produkt této rychlé doby vzniklo značné množství znečištění nejen ovzduší, půdy a pitné vody, ale i jídla a tím pádem i našich těl. Proto prevence a detoxikace by měla být životním stylem.

Ve většině případů čelíme různým zdravotním potížím a zatížením organismu, jako je stres, únava, chronická onemocnění, alergie a navíc nás trápí nevysvětlitelné příčiny těchto problémů a často nevíme, kde začít, jak abychom si mohli pomoci a vrátit se opět do rovnováhy.

prekyseleni

Na dnešního člověka působí mnohá zatížení: chemické přísady v našich potravinách a pitné vodě, jedy ohrožující životní prostředí, radiační zatížení, bezpočet chemických substancí a těžkých kovů, používání medikamentů v chovu zvířat, látky obsažené v antibiotikách, antikoncepci, kortikoidech, očkovacích látkách, chemoterapii, a mnohé další.

V zásadě je ale třeba zdůraznit, že naše tělo je inteligentní a disponuje vlastními silami k zotavení a nalezení rovnováhy.
Má fenomenální regulační systém, pomocí kterého mohou být znovu a znovu vyrovnány mimořádné negativně působící vlivy.

Když však na tělo působí příliš těžké zátěže nebo je jich příliš velké množství a to delší dobu, může se stát, že autoregulační schopnost a síly k zotavení těla jsou brzděny nebo dokonce blokovány. 

Zátěže organismu:

 • látky v očkovacích vakcínách
 • těžké kovy v těle
 • amalgam
 • chemické látky
 • stres a jeho následky
 • stárnutí
 • karcinogeny
 bicom-pomuze
 • viry, bakterie
 • plísně
 • parazity
 • radon
 • elektrosmog
 • dědičné zátěže

Tyto a další zátěže zapříčiňují u mnohých klientů, že sud přeteče a to se následně projeví v různých formách: poruchy duševního stavu, chronické únavy až k závažným tělesným poruchám.

Proč je biorezonance tak účinná?
Běžná medicína dokáže velkolepé věci, zejména v oblasti akutních onemocnění a chirurgie. Léčba chronických onemocnění se vyvíjí většinou složitěji a pro mnoho klientů není uspokojující. Dlouhodobá léčba chemickými medikamenty často neřeší příčiny, ale jenom potlačuje projevené symptomy.
Tady sehrává biorezonance klíčovou úlohu a důležitou pomoc.

Odblokování hlubokých blokád a nastartování imunitních reakcí pomocí terapie Bicom

 • Hlavní cíl biorezonanční terapie Bicom je osvobození těla od rušivých patogenů (bakterií, parazitů, virů), chemických látek, geopatie, těžkých kovů a blokací po úrazech a opětovné nastartování vlastních obranných sil těla a návrat do rovnováhy.

Biorezonanční metoda Bicom má speciální diagnostické a terapeutické postupy, se kterým se medicína vydala novou cestou. V západní Evropě se používá více než 25 let v lékařství a přes 10 let ve veterinární medicíně.

Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny a léčeny skutečné a často skryté příčiny onemocnění.

Podle známých objevů kvantové fyziky slavného Alberta Einsteina je hmota energie (E=mc²). Každá substance (materiál, látka) má určitou vlastnost a tím pádem svou vlastní typickou vlnovou délku, frekvenci se zcela individuální charakteristikou – ta se označuje frekvenční vzorek. Tedy každá buňka, každá část těla, ale také viry, bakterie, toxiny, pyly, nikotin atd. má své elektromagnetické vyzařování.

Z medicínskeho výzkumu biofotonů víme, že buňky spolu komunikují a probíhá mezi nimi výměna informací přes určité frekvence a to prostřednictvím „světelných blesků" (vyzařování fotonů). Různé zatěžující vlivy nebo substance (viry, jedy, bakterie atd.) mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami a to pak způsobuje, že si dané buňky, respektive daná část těla nemůže plnit svůj úkol.

Biorezonance tedy funguje tak, že s pomocí přístroje Bicom použitím frekvenčních vzorků z terapeutické části se transformují do magnetických frekvenčních vzorků. Tímto způsobem pronikají terapeutické frekvenční vzorky buňkou, orgánem a vytvářejí intenzivní hloubkový účinek. V přístroji je integrován patentovaný biologický filtr, který rozděluje klientovo frekvenční vlnění na harmonické a patologické. Harmonické zesiluje a patologické invertuje.


Chci detoxikovat od těžkých kovů a chemických látek


Vyvádění chemických látek a těžkých kovů.

Na obrázku jsou nožní a ruční elektrody, na nichž je patrný odvod z těla již během terapie. 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ohlasy klientů:

1685521518„Roky jsem bojovala s velkou únavou a ať jsem dělala, co jsem dělala, výsledky byly vždycky jen dočasné. Raw food, víc spánku, detoxikační kúry, antiparazitární kúra, to všechno zabralo jen na pár týdnů. A pak jsem objevila Biorezonu! Jejich systém je celostní, neřeší tu jen stravu, nebo jen parazity, nebo jen bakterie, nebo jen zátěže těžkými kovy, ale prostě komplexně všechno dohromady. Přišli tu i na to, co by mne velice pravděpodobně díky dědičným zátěžím potkalo až za pár let. Ráda a hodně cestuju do exotických zemí, bylo mi jasné, že jsem si se suvenýry z Asie přivezla i leccos dalšího. A taky že jo. Teď se cítím lehká jako pírko. Ráno se budím vyspalá a plná sil, zvýšily se mi nejen energetické kapacity (tělo totiž nemusí vynakládat mraky sil na boj s pozůstatky po plombách, antibiotikách, antikoncepci, na ničení bakterií, virů a parazitů), ale zvýšila se i moje citlivost na vnímání energií. Děkuju celému týmu!“ 

Ivana Štědrá

OHLASY KLIENTŮ

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.