Jak nám plazmový generátor v rodině pomáhá

Titulní stránka / Blog / Proč nekonzumovat mléčné bílkoviny a co nám mohou způsobovat!

Jsem maminkou 3 dětí a byli jsme celá rodina zdravotně nahromadě. Se svými potížemi a nemocnými dětmi jsem obléhala ordinace lékařů a ztrácela jsem víru v život bez nemocí. Raději člověk nemyslí, co bude dál, jak budu žít za 20 nebo 30 let. V momentě kdy máte řešení, jaké jsem našla i já, začne se vám obraz skládat a vidíte ty možnosti.

Jste naplněni radostným očekáváním budoucích starostí, které mají zdravé rodiny a rodiče zdravých dětí. Ve kterém klubu se můj malý fotbalista naučí pohybu na hřišti a radosti ze hry? Na jaký sport má talent moje dcera? Kam pojedeme na dovolenou? A tak dále… Nebojíte se, protože víte, že máte řešení.

Je to úžasný pocit, mít doma pomocníka, který vám odstraní bolest hlavy, jakékoliv infekce a harmonizuje vás kdykoliv si přejete.

Poté co jsem se svými dětmi třikrát navštívila místnost s plazmovým generátorem, kde nám paní pouštěla přesné frekvence na základě vytestovaných patogenů z Oberonu, došlo k velkému posunu ve zdraví mém a mých dětí a měla jsem jasno. Toto je cesta, jak se zbavit všech těch EBV a streptokokových potvor. A to jsem ještě netušila, jaký “zvířátkov“ v nás opravdu žije!

Koupě plazmového generátoru domů předcházelo velké rozhodování.

Uvnitř si člověk pro sebe brouká: „To je peněz, za to by byl bazén nebo luxusní dovolená.“

Z mých úvah mě vyrušil můj ekonomicky uvažující manžel.

„Kolikrát týdně jsi s dětmi u lékaře? Jak často nakupuješ v lékárně? Kolik utratíš za léky, doplatky a potravinové doplňky měsíčně? Dali ti lékaři řešení tvého chronické stavu, co tě může ochránit před další operací?

Pokud je to tento přístroj, tak ho koupíme a za rok máme investici zpět a pak už budeme jen čerpat výhody.

Hlavně si můžeš pomáhat ke zdraví sama a nejsme na nikom závislí.“

Co nebylo vyřčeno, ale vím, že právě to se honilo manželovi v hlavě:„Pokud jí to pomůže na ty střeva, že už se jí nezanítí a nebude muset jít v budoucnu na operaci, tak to by byla opravdová úleva.“

V hlavě se mi honí vzpomínky na ten den, kdy nám lékař oznámil, že mě operací zachránili na poslední chvíli. Pak s malým 9 měsíčním prckem, který byl kojený zůstal manžel sám bez varování. Práce a firma šla na vedlejší kolej. Dodnes jsem na něj pyšná, že to tak dobře zvládl. V té chvíli si nejspíš uvědomil, co by bylo beze mě.

Zavolala jsem a do 3 dnů byla plazma doma.

Dnes hodnotím jednoznačně nejlepší investice do domácnosti

Vzpomínám si, jak jsem své malé dceři v té době ji byly něco přes dva roky, pouštěla frekvence na černý kašel, který dostala týden poté, co jsme měli plazmu doma. I když byla očkovaná a doktorka konstatovala, že to je v pohodě, že to teď dostávají i očkované děti. Hrozitánský dusivý kašel se měnil už během frekvencí na hlenovitý, a hlavně u toho usnula klidným spánkem. Ráno se probrala s o dost lepším stavem. Ale hlavně už neměla ten štěkavý urputný kašel, ještě vykašlávala toxiny a byla bledá, ale měla chuť k jídlu a na hraní. Jenže po prodělaném černém kašli jsou děti v oblasti dutin, hrtanu a průdušek několik měsíců imunodeficitní – jinými slovy opakované streptokokové infekce a jiné potvůrky se střídaly a obtěžovaly malou systematicky a já vždy jen pouštěla frekvence.

Od té doby jsme byli u lékaře jen na pravidelných prohlídkách, kde doktorka jen konstatuje, že moje děti jsou naprosto zdravé. 

Několikrát se nám stalo, že děti onemocněly a já opět s úspěchem použila plazmový generátor. Učila jsem se, jak s ním pracovat a pozorovala reakce a změny po plazmování. Vše jsem studovala a zapisovala si. Měla jsem touhu pomoci i jiný rodinám, a tak jsem založila Biorezonu a našla své poslání. Nasbírané zkušenosti předávám dál a jsme jedna velká biorezonanční rodina. Mám radost, když vidím a slyším, jak plazmový generátor pomáhá stovkám rodin ke zdraví.

Mít doma tohoto výborného zdravotního pomocníka vám dává možnost se starat o imunitu průběžně a kdykoli uznáte za vhodné. Ráda vám předám své zkušenosti a pomůžu i vám!

Denisa Michálková

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.