Ohlasy klientů

Titulní stránka / Služby / Odstranění příčin / Detoxikace Bicom Optima

Ivana z Prahy

Tak to vám prostě musím napsat. Prožila jsem něco nevídaného, neslýchaného. Rande sama se sebou. Bylo krásné, bylo krátké, bylo poprvé v životě. Bylo to v polospánku. Po probuzení jsem se začala v posteli mlít.
Cosi mne zarazilo. Dotek vlastní kůže. Bylo to jiné. Bylo to lepší. Bylo to hebké! Bylo to v doteku, nebylo to v mozku. Mozek ještě nepracoval. Až poté si uvědomil, že včera prošel Bicom kúrou. Ó, to byla nádhera. „Tak moje kůže je teď jemná na dotek,“ pomyslela jsem si.

Byl volný den, nechtělo se mi vstávat, nechtělo se mi nic. Pustila jsem rádio. Někdo tam cosi mlel a mě to začalo rušit. Někdo z éteru mi začal vstupovat do „mojí“ chvilky. Zajímavá zkušenost. Takhle jsem se na vlivy zvenčí nikdy nedívala. Cvak.

Bylo ticho, rádio zmklo. Ležela jsem se zavřenýma očima bez pohnutí a užívala si vědomí přítomnosti sama sebe. Byla jsem s nejlepším člověkem na světě, sama se sebou a moc se mi to líbilo. Užívala jsem si čas, který jsme spolu – já a já – trávili.

Byla jsem zároveň uvnitř sebe, současně jsem se na to dívala tak trochu zvenčí. Vzpomněla jsem si na první rande. Bylo to podobné, ale trochu jiné, víc osobní. Teď jsem totiž byla s někým, koho jsem dlouho znala a koho mám ráda. Nebylo co objevovat jako na prvním rande. Tohle bylo o užívání. Poprvé jsem pochopila, co je to mít se ráda.

Děkuji!

 ___________________________________________________________________________

Roky jsem bojovala s velkou únavou a ať jsem dělala, co jsem dělala, výsledky byly vždycky jen dočasné. Raw food, víc spánku, detoxikační kúry, antiparazitární kúra, to všechno zabralo jen na pár týdnů. A pak jsem objevila Bicom!

Jejich systém je celostní, neřeší tu jen stravu, nebo jen parazity, nebo jen bakterie, nebo jen zátěže těžkými kovy, ale prostě komplexně všechno dohromady. Přišli tu i na to, co by mne velice pravděpodobně díky dědičným zátěžím potkalo až za pár let. Ráda a hodně cestuji do exotických zemí, bylo mi jasné, že jsem si se suvenýry z Asie přivezla i leccos dalšího. A taky že jo.

Teď se cítím lehká jako pírko. Ráno se budím vyspalá a plná sil, zvýšily se mi nejen energetické kapacity (tělo totiž nemusí vynakládat mraky sil na boj s pozůstatky po plombách, antibiotikách, antikoncepci, na ničení bakterií, virů a parazitů), ale zvýšila se i moje citlivost na vnímání energií.

Děkuju celému týmu! Ivana Štědrá

___________________________________________________________________________

Po Bicomu, je mi skvěle!

Milá Denisko, Evičko a ostatní báječné Biorezonanky, hlásím se po Bicomu, je mi skvěle! V pátek po Bicomu jsem jela večer z kurzu pěkně nabitá, zpívala jsem si s rádiem (což už se mi dlouho nestalo!) a v sobotu a neděli jsem měla akční, udělala jsem práce za 3 a nebyla jsem ani unavená. Je mi fajn a čip drží...

Ještě jednou děkuji a budu se těšit na příště!

Šárka

_________________________________________________________________________________

"Po parese lícního nervu - Bellova obrna jsem zkusila biorezonanci v Biorezoně, protože lékaři mě upozornili, že ochrnutí může přetrvávat několik měsíců. Nyní jsem 3 týdny po počátku ochrnutí. Byla jsem 3x na Bicomu a v obličeji téměř žádné pozůstatky po ochrnutí, jen mírné pnutí, které už vidím jen já. Na rehabilitaci na Bulovce byla lékařka velmi překvapená, jak je možné, že mám tvář už pohyblivou. Takže za mě naprosté nadšení, cítím se výborně."

Simona, Všetaty 

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.