Revoluční německý přístroj pro celkovou detoxikaci organismu.

Bicom z těla odstraní:

 • látky v očkovacích vakcínách
 • těžké kovy v těle
 • amalgam
 • chemické látky
 • stres a jeho následky
 • stárnutí
 • karcinogeny
 bicom-pomuze
 • viry, bakterie
 • plísně
 • parazity
 • radon
 • elektrosmog
 • dědičné zátěže

 

Biorezonanční metoda BICOM se používá v západní Evropě již více než 25 let v lékařství. Patří stejně jako např. homeopatie a akupunktura do oblasti tzv. "komplementární medicíny".

 • Hlavní cíl biorezonanční harmonizace BICOM je nalezení a odstranění příčin onemocnění, osvobození těla od rušivých, patologických vlivů v míře potřebné k uzdravení a k opětovné aktivaci vlastních obranných sil těla.
 • Podstatou účinku je působení na regulační subsystémy organismu (nervový,hormonální, imunitní) s cílem obnovit vnitřní rovnováhy organismu, jak energetické, hormonální a vegetativní – což se projeví zlepšením  stavu.

Tělo nastartuje svoji samoregulaci, lidově řečeno probudí v sobě vnitřního lékaře, který začne léčit ze svých zdrojů.

Biorezonanční detoxikace Bicom je ideální na odstranění chronických problémů s pylovými alergiemi, astmatem a potravinovými alergiemi.

Pro tyto účely se využívá Bicom již 20 let. V poslední době se intenzivně věnujeme celkové detoxikaci od těžkých kovů, chemických látek neboť ty jsou většinou příčinou těchto imunitních poruch v těle.

 

 

Více o pozadí chronických onemocnění a jejich řešení naleznete zde

Vyvádění chemických látek a těžkých kovů.

Na obrázku jsou nožní a ruční elektrody, na nichž je patrný odvod z těla již během terapie. 

Po vyloučení škodlivin pomocí přístroje Bicom se organismus dostává zpět do rovnováhy a je schopen poradit si se zátěžovými situacemi.

Jak to funguje?

Důležité základy biorezonanční detoxikace jsou potvrzeny poznatky z kvantové fyziky a v biofyziky. Materiální částice mají totiž jak vlnový, tak i částicový charakter. Všechno okolo nás má tak elektromagnetické vyzařování, které můžeme změřit. Díky tomu může Bicom zjistit stav jednotlivých buněk, orgánů a dokonce i mikroorganismů (viry, bakterie) nebo jiných látek, které v těle nemají být jako jsou pyly, toxiny a těžké kovy. Tyto zatěžující vlivy a látky mohou totiž zabraňovat komunikaci mezi buňkami.

Narušení buněčné komunikace se může projevit poklesem výkonu, chronickou únavou a později také fyzickými změnami (obezita, nespavost).

Výzkumy terapií Bicom Optima

Výzkum biorezonance u buněk osteosarkomu

Existují důvěryhodné studie o účinnosti biorezonenční metody?

Iva Němcová: Přístroj Bicom pro aplikaci biorezonanční terapie Přírodovědecká Fakulta Univerzity Palackého v Olomouci, Katedra experimentální fyziky (PDF 346 kB)

 


Chci detoxikovat od těžkých kovů


Vyjádření našich klientů

"Po parese lícního nervu - Bellova obrna jsem zkusila biorezonanci v Biorezoně, protože lékaři mě upozornili, že ochrnutí může přetrvávat několik měsíců. Nyní jsem 3 týdny po počátku ochrnutí. Byla jsem 3x na Bicomu a v obličeji téměř žádné pozůstatky po ochrnutí, jen mírné pnutí, které už vidím jen já. Na rehabilitaci na Bulovce byla lékařka velmi překvapená, jak je možné, že mám tvář už pohyblivou. Takže za mě naprosté nadšení, cítím se výborně."

Simona, Všetaty 

"V průběhu detoxikace jsem se setkala i s BICOMEM a Aničkou Hennelovou. prošla jsem několik sezení, kdy mi Anička trpělivě zodpovídala mé všetečné dotazy, vždy klidná a vyrovnaná, se zajímavými vhledy, když o ně klient stojí. BICOM jsem nejprve nechápala, ale s každou terapií jsem pochopila, že někdy to bez něj prostě nejde, a že tento tajemný přístroj umí napravit spoustu neduhů těla. Když je klient připravený a otevřený. Ovšem žádný přístroj není všemocný a lidský faktor, v podobě terapeuta obsluhující BICOM, je nezastupitelný. Děkuji Aničko za všechny rozpravy, které jste se mnou při terapiích vedla."
Velký díky patří všem na recepci i všem v pozadí centra BIOREZONA.
Rádi vaše centrum s manželem doporučujeme a navštěvujeme.“
Alena, Beroun

Analýza a harmonizace zde uvedenými postupy nemůže nahradit lékařskou pomoc, diagnostiku a léčbu kvalifikovanými lékaři a nepředstavuje žádné zdravotní prohlášení.

Společnost Biorezona není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři! 

 

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.
captcha
Nahrát znovu

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.