Celková detoxikace

Titulní stránka / Služby / Celková detoxikace
Celková detoxikace organismu

Celková detoxikace organismu je odstranění pravých příčin onemocnění, která vám umožní mít zdraví své i rodiny pod kontrolou.

Analýza těla Vám umožní nahlédnout do svého těla a zjistit, jak si Vaše tělo radí s nastaveným životním tempem. Pomocí Oberonu se stanete pozorovateli vnitřních životních pochodů a potvrdíte si správnost svého životního stylu a každodenní volbu v otázkách výživy své a svých dětí. Také si ověříte, které potraviny vám škodí a které naopak udělají neocenitelnou službu pro váš imunitní systém a tělo.

 • Oberon systém Quantum zobrazí aktuální fyzický a funkční stav jednotlivých orgánů a případná infekční ložiska.
 • Odhaluje příčiny chronických stavů a probíhajících onemocnění.
 • Zobrazí se, kde máme v buněčné paměti těla předpoklady pro dysfunkci a dědičná onemocnění jako artritida, diabetes, vysoký tlak, vysoký cholesterol, ateroskleróza.

Čistíme z těla karcinomní látky, těžké kovy, chemické a radiační látky, také eliminujeme negativní působení očkovacích látek, antibiotik, kortikoidů, antikoncepce, chemoterapie, barbiturátů.

Vyčistíme škodlivé patogeny jako viry, bakterie, plísně, parazity, které si často i dědíme a které nám způsobují celou řadu chronických a systémových onemocnění.

Nastartujete tak přirozený proces v imunitní soustavě a získáte tak znovu ztracenou rovnováhu zdraví.

Celková detoxikace je hledání pravých příčin onemocnění 

Biorezona se po celou dobu zaměřuje na detoxikaci celých rodin. Největší úspěchy máme s malými dětmi, které mají metabolické, autoimunitní nebo mentální a růstové poruchy.

Měříme na více přístrojích najednou, a proto se na nás obrací početnější rodiny. Dokážeme diagnostikovat během dopoledne celou rodinu i s více dětmi.

Děti zabavíme hrou a s rodiči si v klidu vysvětlujeme, co jsme zjistili v těle a kde budeme s detoxikací cílit, aby došlo ke správné funkci imunitního systému.

Nastavujeme celý detoxikační postup a vše dopodrobna vysvětlíme

Pracujeme s nejnovější verzí biorezonančního přístroje Oberon systém Quantum, který pro nás i klienty má mnoho jedinečných funkcí a tak se více přibližuje k lidem.

Během vyšetření vždy vysvětlujeme, co v Oberonu vidíme a naučíme vás znát jednotlivé významy křivek a bodů. Oberon je zároveň velmi přesný a rychlý a lidé si sami poznávají svá oslabená místa a v těle, na kterých budeme pracovat.

Sestavujeme jednotlivé dávky do RPZ 14/15 podle priorit každému na míru.

Při své práci klademe důraz:

 • na nejnovější vybavení a profesionalitu a znalosti mikrobiologie a parazitologie
 • na individuální přístup ke každé rodině
 • na vysvětlení působení diagnostikovaných patogenů a jejich škodlivost v lidském těle
 • na vysvětlení funkce jednotlivých buněk a orgánů v těle a proč je potřeba dbát o acidobazickou rovnováhu – hodnotu PH a zásadotvornou stravu
 • na celkovou detoxikaci od těžkých kovů, chemických látek, geosmogu, elektrosmogu pomocí přístroje Bicom Optima – neboť je rychlý a účinný
 • na odstranění hlubokých blokád po úrazech a operacích a nápravu funkce imunitních buněk v dědičně oslabených orgánech Bicomem
 • používání detoxikačních prostředků – Tinktury a tobolky HC Clark, Křemeliny na očistu střeva
 • na detoxikaci od mrtvé zátěže doporučujeme jedinečné Joalis kapky na míru vytestované

 

Jsme průvodcem vaší rodiny na cestě ke zdraví

 • Přistupujeme i k tělu jako k celku, protože jen to skýtá úspěch.
 • Paraziti do těla nepatří, testujeme, které parazity máte v těle nejvíce přemnoženy a které se mají vyčistit jako první.
 • Pracujeme jako jeden tým a poskytujeme komplexní péči. Díky tomu dosahujeme výborných výsledků.
 • Jsme zaměření na váš cíl, kam chcete se svým zdravím postoupit.
 • Daří se nám řešit akutní problémy související s oslabenou imunitou i chronické potíže.
 • Jsme odborníci na detoxikaci mozku a celého těla od živých zátěží plazmovým generátorem RPZ 14/15.
 • Častokrát stojí za příčinou geopatogenní zóny a Radon. Na škodlivé působení těchto veličin máme vyzkoušen doporučujeme frekvenční zářič Somatex - Somavedic. Vlivem těchto příčin dochází k nekontrolovanému množení plísní a parazitů a lidé jsou chronicky nemocní, vyhublí nebo naopak oteklí.
 • Jakmile se dohodneme, že rodina chce podstoupit celkovou detoxikaci, mohou nám kdykoli napsat nebo zavolat a popovídat si o svých zdravotních problémech.

 

Naše motta, kterými se řídíme při detoxikaci:

Žádná metoda není samospásná, ale kombinací více metod pod dohledem detoxikačního specialisty se dostanete k Vašemu tíženému cíli.

Najdeme příčiny a společně je odstraníme z vašeho těla, ostatní je na vás.

Všechny biorezonanční přístroje mají nějaké možnosti měření, ale potvrzuje se, že klíčová je osobnost a schopnosti detoxikačního poradce.

Detoxikujte celou rodinu, nenechte nikoho stranou jen tak dojdete k cíli „Zdravá rodina šťastná rodina!“


OHLASY NAŠICH KLIENTŮ


 

 

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.
captcha
Nahrát znovu

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.