Metabolická a vyživová poradna

Titulní stránka / Služby / Metabolická a vyživová poradna

Systém preventivní péče 

METABOLICKÝM syndromem trpí v České republice vice jak 1/3 populace, bohužel dnes nejenom dospělé, ale již I dětské.

Co to vlastně metabolický syndrom je?

Je to souhrn potíží, které se vyskytují společně a ohrožují zdraví jedince. Metabolický syndrom patří k jedné z hlavních příčin úmrtí západní „vyspělé“ společnosti. Jedná se o „tikající bombu“, problém totiž je, že nebolí a o to více je nebezpečný.

metabolicky syndrom

Do projevů metabolického syndromu patří:

  • Nadváha⁠ - vyšší viscerální tuk
  • Vysoký krevní tlak⁠
  • Zvýšené triglyceridy
  • Vysoký cholesterol⁠
  • Zvýšený krevní cukr⁠

Pokud trpíte některým z uvedených projevů, nebo někdo ve Vaší rodině, uchopte svoje zdraví více i do svých rukou a přijďte se poradit, jak změnit svoje návyky  co zlepšit a upravit ve Vašem životě dlouhodobě, abyste se cítili dobře a zejména byli zdraví napořád.

Proč nás navštívit?

Nevěnujeme se pouze nutričnímu poradenství, ale i znalosti z oblasti detoxikace, nejmodernějším poznatkům v oblasti klinické naturopatie a samozřejmě může být součástí i diagnostika nejnovějšími rezonančními přístroji.

V čem  nám může rezonance pomoci?

Přístroj BICOM umí napravovat metabolismus na buněčné úrovni. Dále dnes již víme, že nadváha může být i záležitost emočních blokád, stresové zátěže, nedostatečné funkce orgánů z pohledu hormonálních a metabolických procesů, které BICOM pomáhá harmonizovat. Proto je vhodné proces podpořit a zprůchodnit získané zátěže a bloky.

Propojujeme tedy:

  • Rezonanční technologie
  • Znalosti naturopatie
  • Poznatky nutriční medicíny

Jak probíhá celý proces?

Nejdříve Vám zašlu vstupní dotazník a požádám Vás, abyste si 7 dní vypisovali svůj jídelníček, pohybovou aktivitu a spánek. Dále budete nasměrováni na diagnostiku Vaší aktuální váhy, poměru tkání a zjištění hodnoty bazálního metabolismu.

Následně Vám bude doporučeno, abyste si nechali zjistit svůj krevní profil z pohledu kardiovaskulárního pohledu, diabetologie a imunologie.

Jakmile budeme mít veškeré vstupní informace, budete pozváni na konzultaci do našeho centra s naší terapeutkou Ing. Lenkou Jahelkovou.

Kdo je Lenka Jahelková? 

 

Lenka (50) je maminkou dvou již takřka dospělých dětí, která se věnuje celostní medicíně více jak 10let. Začínala jako terapeut informační medicíny, dále prošla studiem Klinické naturopatie a pracovala více jak 2 roky jako terapeut na klinice Endala pod vedením MUDr. Jana Vojáčka. Nyní je aktuálně čerstvě i certifikovanou Nutriční poradkyní.

„Propojuji ve své praxi veškeré znalosti, které jsem během života získala.

Každý člověk je pro mne úžasná celistvá bytost, jen prostě občas v proudu života sejdeme z cesty a někdy potřebujeme nasměrovat zpět do svého „středu“. Je to naše zkušenost. „

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.