Analýza Oberon System Quantum

Titulní stránka / Služby / Analýza těla
Oberon system Quantum

 

Celková analýza těla pomocí Oberon System Quantum

Chcete se preventivně starat o své zdraví a nahlédnout do svého těla, jakým způsobem si vaše tělo radí s nastaveným životním tempem?

Pomocí Oberonu se stanete pozorovateli vnitřních životních pochodů a potvrdíte si správnost svého životního stylu a každodenní volbu v otázkách výživy své a svých dětí. Také si ověříte, které potraviny vám škodí a které naopak udělají neocenitelnou službu pro váš imunitní systém a tělo.

 • Oberon systém Quantum zobrazí aktuální fyzický a funkční stav jednotlivých orgánů a případná infekční ložiska.
 • Odhaluje příčiny chronických stavů a probíhajících onemocnění.
 • Zobrazí se, kde máme v buněčné paměti těla předpoklady pro dysfunkci a dědičná onemocnění jako artritida, diabetes, vysoký tlak, vysoký cholesterol, ateroskleróza.
 • Oberon nám dává možnost v průběhu detoxikace při pravidelných návštěvách sledovat, jak se tělo zlepšuje.

Co se na analýze dozvím?

 • Díky analýze máme možnost zjistit co, nebo kdo může za vaše potíže! Nikdy není jen jedna příčina, vždy jde o několik viníků, ať už živá zátěž, nebo na úrovni toxinů a jedů z prostředí či prodělané onemocnění či úraz nebo operace.
 • Takže se dozvíte, jaká zátěž toxická, mikrobiální, parazitární, trápí vaše tělo a v jakých orgánech se soustředí.
 • Jako třeba, kdo nebo co může za to, že mně bolí záda?
 • Co mi způsobuje chronický stav v trávicím systému?
 • Proč mně obtěžuje kašel?
 • Oberon disponuje databází „patogenů“ - bakterií, virů, plísní a parazitů, které jsou v některých orgánech pomocí klasických metod velmi těžko odhalitelné. Při analýze, ale hledáme a počítáme i s tím, co nám Oberon v databázi nenabízí.
 • Jako prevence může být nepostradatelná pro všechny, kteří chtějí předejít vážným a plíživým nemocem, jež se v těle vyvíjí mnohdy celý život nepozorovaně a s malými příznaky.

Co bude po provedené analýze následovat?

 • Po provedené analýze vám nastavíme na míru detoxikační proces a domluvíme v jakých časových intervalech byste přicházeli do Biorezony na detoxikaci a nápravu bicom.
 • V Biorezoně máme 6 přístrojů a můžeme klienty měřit pravidelně před každým vyšetřením Bicom a nastavit tak detoxikaci a nápravu přesně na míru.
 • Pozorujeme jak se tělo mění v průběhu detoxikace při pravidelných návštěvách, a jak se počet oslabených míst v těle se snižuje.

Pro koho je analýza vhodná?

 • Tato metoda nemá žádné kontraindikace a je vhodná i pro těhotné, kde mohu nastávající mamince poradit které potraviny má do stravy zařadit, aby měla dost výživy pro sebe i miminko. Také ji díky tomu mohu vybrat vhodné preparáty Joalis v případě obtíží.
 • Frekvenční diagnostika a terapie je ideální pro všechny, kteří milují aktivní život a nehodlají se ho vzdát ani v pozdním věku.

Mohu přijít i celou rodinou?

 • Díky tomu, že máme 6 přístrojů, můžeme měřit celé rodiny s dětmi najednou. Spolupráci dětí potřebujeme jen krátkou chvíli, po té již přístroj jen analyzuje data a děti si mohou hrát i po dobu měření, nebo se v jiné místnosti dívat na pohádky. Ty nejmenší často spí v kočárku na čerstvém vzduchu a měřící pásek jim upevňujeme na nožičku nebo ručičku. Výsledky po té probíráme s rodiči a mají možnost si v klidu porovnávat jednotlivá měření u svých ratolestí. U starších dětí se zaměřujeme podle přáni rodiče na vysvětlení změny ve výživě a posílení uvědomění „co jím, co mi prospívá a co ne.“

Historie

Historie Oberonu sahá do 60 let minulého století, kdy započal výzkum v Ruské Akademii věd pod vedením prof. Necťerova. Vědci už tehdy zjistili, že lidské DNA – lidské buňky – vibrují v přesně daných frekvencí, když jsou zdravé a jinak když jsou poškozené.

200 druhů lidských buněk tak jak vyvářejí jednotlivé orgány a soustavy – vibrují ve stejných vibracích u lidí, kteří jsou zdraví, ale u nemocných tyto buňky mají změněnou funkci a vibrují jinak.

Léta se věnovali jednotlivým onemocněním a určení frekvenčních rozsahů jednotlivých buněk v případě nemoci a její intenzity, v podstatě vytvořily modely a databázi možných nemocí, kterou by dotyčný mohl onemocnět v případě, že by se s tělem nic pozitivního nedělo. Primární účel byl výběr zdravých jedinců pro kosmické lety a pro armádu. Po pádu totalitního režimu, ale došlo ke změnám a tato metoda se dostala i do světa. Dnes je údajně 30 výrobců podobných analyzátorů těla po celém světě v mnoha jazykových mutacích.

Frekvenční diagnostika a terapie je ideální pro všechny, kteří milují aktivní život a nehodlají se ho vzdát ani v pozdním věku. 

Chci se objednat


 

Fotogalerie:

Před vyšetřením doporučujeme:

 • Konzumovat lehké jídlo max. 1 hodinu před vyšetřením.
 • 1 hodinu před vyšetřením byste neměli pít nápoje obsahující kofein.
 • Vyvarujte se stresových a náročných situací těsně před vyšetřením.
 • U kuřáků doporučujeme nekouřit min. 3 hodiny před vyšetřením
 • 48 hodin před vyšetřením nepožívejte alkoholické nápoje.
 • Pokud je to možné, vynechejte jednu dávku vámi užívaných léků a potravinových doplňků v den  vyšetření. Pokud to není možné, prosíme, upozorněte nás na medikaci. Medikace může zkreslit výsledky.
 • U dětí počítejte, že budou mít hlad a vezměte jim svačinku.

Doporučení:

 • Pokud jste užívali antibiotika, hormonální léčbu, kortikoidy během posledních týdnů, upozorněte nás na tuto skutečnost.

Vyjádření našich klientů:

„Je to rok co jsem vaše centrum navštívila poprvé, byla jsem "ve zuboženém stavu", se strachy v sobě, co se se mnou děje. Lékaři nepomohli a tak BIOREZONA byla má naděje. Dnes se cítím po roce skvěle a opět fit, tak jak jsem byla zvyklá. 

Díky Denise Michálkové a jejímu celostnímu pohledu na lidský organismus, jsem pochopila souvislosti té tenké hranice mezi zdravím a nemocí. Dnes máme doma nejen plazmový generátor RPZ 14, Zapper, Ramaloop, ale i diagnostický přístroj OBERON. Stále se společně s manželem učíme jak zůstat v harmonii, detoxikovat tělo, jak se stravovat, navštěvujeme semináře, které Denisa skvěle vede. Velké díky, Deniso, za neustálou inspiraci a motivaci !!! 
Alena, Beroun 

Frekvenční analýza a terapie nepatří mezi metody běžně užívané v klasické medicíně v České republice. Všechny výsledky, informace o způsobech použití a údaje o přesnosti a výsledcích této metody, jsou založeny na znalostech a zkušenostech z analýzy a terapie samotné. Analýza a terapie zde uvedenými postupy nemůže nahradit lékařskou pomoc, analýzu a léčbu kvalifikovanými lékaři a nepředstavuje žádné zdravotní prohlášení. Oberon system Quantum není v České republice lékařský diagnostický přístroj!!!

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.