Gábina Míková

Spoluzakladatelka ŠKOLA INTUICE a lektorka Centra Světladíl

Už od malička jsem v sobě měla touhu se někam stále posouvat, hlavně nezůstávat na místě, poznávat stále něco nového a dělat jen to co mě baví. Brzy jsem zjistila, že se mi velmi často plní přesně to co si přeji a přemýšlela jsem, jak je to možné. Proč se tak děje jsem zjistila až o mnoho let později, kdy jsem pochopila, že jsem TVŮRCEM vlastního života.

Po škole jsem se začala věnovat finančnímu světu, kde mě nesmírně bavilo vnímat lidskou psychiku, zkoumat různé tipy lidí a jak přizpůsobení se jednání různým druhům klientů vedlo k velkolepým prodejním výsledkům. Bavilo mě na tom to uvědomování si různorodosti lidí a jejich vnímání mě jako osoby ve spojitosti s jejich povahou, či temperamentem.

Jako manažera mě bavilo posouvat své kolegy na vyšší úrovně uvědomování si toho co dělají a jak se mohou neustále zlepšovat, všímat si sami sebe, jak pracují, co říkají a jak na své klienty působí. V roce 2008 jsme se s manželem odstěhovali na Slovensko a založili společnost zabývající se finančním poradenstvím, která nyní slaví již 14.narozeniny.

V roce 2014 jsme se vrátili zpět do Prahy a založili rodinu. Po porodu 2.dcery se ve mě otevřela pandořina skříňka psychyckých bloků z dětství, existencionálních strachů a začali mi zdravotní problémy. Naštěstí jsem rychle a intuitivně pochopila, že to co se mi děje je něco uvnitř mě a to chce ven. Začala jsem se tedy zajímat, jak to řešit a začaly mi chodit synchronicity nejen na mé vnitřní uzdravení, ale také mi to ukázalo mou novou cestu a směřování. Díky tolika čistícím terapiím, kterými jsem prošla se za poslední dobu synchronicity zrychlují a má intuice se zvyšuje a já už jen poslouchám svůj vnitřní hlas, který mě vede.

Intuice mě nakonec sama dovedla do tohoto báječného programu ŠKOLY INTUICE a do CENTRA SVĚTLADÍL a já cítím, že to je přesně to, co teď nejvíce všichni potřebujeme. Obrátit se do sebe a začít poslouchat svůj vnitřní hlas.

Děti v tomto směru mají unikátní schopnosti, protože ještě nejsou tak zformované systémem a nemají silné předsudky, daleko lépe se na svou intuici napojují a dokáží v ní žít.  Je to pro mě fascinující a nejintenzivnější rozvoj lidských možností, který jsem doposud zažila. Přeji i vám zažít ten pocit, kdy vaše dítě čte se zakrytýma očima, či vám dokáže říci zcela poslepu jaké barvy v ruce držíte a nebo třeba vědět, na jaké číslo právě myslíte. Nová doba přichází a my všichni  máme tu příležitost rozvíjet sami sebe hlavně skrze naše děti.  

Rozvoj vnímání intuicí přináší velkou sebedůvěru v sebe sama a nese s sebou rozhodnutí být TVŮRCEM vlastního života. Přináší svobodu do života.

Semináře, vzdělání, certifikace:

Intenzivní cesta Brandon Bays, Uzdravení vědomou komunikací, E-motion s D. Trassl, Kvantová terapie KTDM, Kvantové čistění KTDM, Základy koučinku, Enneagram, Thetahealing Basic DNA, Thetahealing Advanced DNA, Thetahealing  Dig Deeper, Thetahealing You and god, AURAS-Viedno por el Mundo, Viendo por el Mundo – EOV1

www.skolaintuice.cz

Škola intuice

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.
captcha
Nahrát znovu

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.