Gábina Míková

Spoluzakladatelka ŠKOLA INTUICE a lektorka Centra Světladíl

Už od malička jsem v sobě měla touhu se někam stále posouvat, hlavně nezůstávat na místě, poznávat stále něco nového a dělat jen to co mě baví. Brzy jsem zjistila, že se mi velmi často plní přesně to co si přeji a přemýšlela jsem, jak je to možné. Proč se tak děje jsem zjistila až o mnoho let později, kdy jsem pochopila, že jsem TVŮRCEM vlastního života.

Po škole jsem se začala věnovat finančnímu světu, kde mě nesmírně bavilo vnímat lidskou psychiku, zkoumat různé tipy lidí a jak přizpůsobení se jednání různým druhům klientů vedlo k velkolepým prodejním výsledkům. Bavilo mě na tom to uvědomování si různorodosti lidí a jejich vnímání mě jako osoby ve spojitosti s jejich povahou, či temperamentem.

Jako manažera mě bavilo posouvat své kolegy na vyšší úrovně uvědomování si toho co dělají a jak se mohou neustále zlepšovat, všímat si sami sebe, jak pracují, co říkají a jak na své klienty působí. V roce 2008 jsme se s manželem odstěhovali na Slovensko a založili společnost zabývající se finančním poradenstvím, která nyní slaví již 14.narozeniny.

V roce 2014 jsme se vrátili zpět do Prahy a založili rodinu. Po porodu 2.dcery se ve mě otevřela pandořina skříňka psychyckých bloků z dětství, existencionálních strachů a začali mi zdravotní problémy. Naštěstí jsem rychle a intuitivně pochopila, že to co se mi děje je něco uvnitř mě a to chce ven. Začala jsem se tedy zajímat, jak to řešit a začaly mi chodit synchronicity nejen na mé vnitřní uzdravení, ale také mi to ukázalo mou novou cestu a směřování. Díky tolika čistícím terapiím, kterými jsem prošla se za poslední dobu synchronicity zrychlují a má intuice se zvyšuje a já už jen poslouchám svůj vnitřní hlas, který mě vede.

Intuice mě nakonec sama dovedla do tohoto báječného programu ŠKOLY INTUICE a do CENTRA SVĚTLADÍL a já cítím, že to je přesně to, co teď nejvíce všichni potřebujeme. Obrátit se do sebe a začít poslouchat svůj vnitřní hlas.

Děti v tomto směru mají unikátní schopnosti, protože ještě nejsou tak zformované systémem a nemají silné předsudky, daleko lépe se na svou intuici napojují a dokáží v ní žít.  Je to pro mě fascinující a nejintenzivnější rozvoj lidských možností, který jsem doposud zažila. Přeji i vám zažít ten pocit, kdy vaše dítě čte se zakrytýma očima, či vám dokáže říci zcela poslepu jaké barvy v ruce držíte a nebo třeba vědět, na jaké číslo právě myslíte. Nová doba přichází a my všichni  máme tu příležitost rozvíjet sami sebe hlavně skrze naše děti.  

Rozvoj vnímání intuicí přináší velkou sebedůvěru v sebe sama a nese s sebou rozhodnutí být TVŮRCEM vlastního života. Přináší svobodu do života.

Semináře, vzdělání, certifikace:

Intenzivní cesta Brandon Bays, Uzdravení vědomou komunikací, E-motion s D. Trassl, Kvantová terapie KTDM, Kvantové čistění KTDM, Základy koučinku, Enneagram, Thetahealing Basic DNA, Thetahealing Advanced DNA, Thetahealing  Dig Deeper, Thetahealing You and god, AURAS-Viedno por el Mundo, Viendo por el Mundo – EOV1

www.skolaintuice.cz

Škola intuice

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.