Ivana Burešová

Pohyb byl vždy součástí mého života. K pohybu jsem pomáhala ostatním jako instruktorka aerobiku, zdravotního cvičení anebo lyžování. To je minulost.

 

Doba se změnila a lidé stále více řeší přepracovanost, únavu, pokles životního elánu a energie, civilizační zdravotní problémy. Čchi-kung – Orel v hnízdě mne nadchl před 4.lety svojí jednoduchostí, uchopitelností pro širokou veřejnost a tím, že skutečně „dobíjí baterky“. Čchi-kung je komplexní.

Pracuje s pohybem, energií a s naší myslí. Nastavuje stav rovnováhy a správné fungování životních funkcí. Výsledkem je prokazatelné zlepšení zdraví, koncentrace, vnitřní vyrovnanosti a vitality. Pomáhá uvolnit napětí a zablokované oblasti v organismu.

Čchi-kung je úžasný v tom, že ho mohou cvičit lidé v každém věku bez nároků na pohybové dovednosti, schopnosti a pohybový rozsah. A protože opravdu funguje, přijala jsem nabídku na lektorský kurz, který jsem absolvovala 2019/2020. Ráda bych pomohla i ostatním najít více vnitřního klidu, síly a energie.  

Tel. +420 724 334 294, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.