Ivana Burešová

Pohyb byl vždy součástí mého života. K pohybu jsem pomáhala ostatním jako instruktorka aerobiku, zdravotního cvičení anebo lyžování. To je minulost.

 

Doba se změnila a lidé stále více řeší přepracovanost, únavu, pokles životního elánu a energie, civilizační zdravotní problémy. Čchi-kung – Orel v hnízdě mne nadchl před 4.lety svojí jednoduchostí, uchopitelností pro širokou veřejnost a tím, že skutečně „dobíjí baterky“. Čchi-kung je komplexní.

Pracuje s pohybem, energií a s naší myslí. Nastavuje stav rovnováhy a správné fungování životních funkcí. Výsledkem je prokazatelné zlepšení zdraví, koncentrace, vnitřní vyrovnanosti a vitality. Pomáhá uvolnit napětí a zablokované oblasti v organismu.

Čchi-kung je úžasný v tom, že ho mohou cvičit lidé v každém věku bez nároků na pohybové dovednosti, schopnosti a pohybový rozsah. A protože opravdu funguje, přijala jsem nabídku na lektorský kurz, který jsem absolvovala 2019/2020. Ráda bych pomohla i ostatním najít více vnitřního klidu, síly a energie.  

Tel. +420 724 334 294, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.