Romana Voženílková

Titulní stránka / Doporučovaní odborníci / Romana Voženílková
Romana Voženílková

Jmenuji se Romana Voženílková a jóga si mě našla. Totiž k józe mě přivedl úraz na lyžích v roce 2001, od té doby se jí věnuji a stala se mou součástí. Zjistila jsem, že jóga je cestou k sobě, cestou ke štěstí.

Jsem instruktorkou Zdravé jógy se zaměřením na zdravotní aspekty jógy. Ve svých lekcích pro dospělé propojuji tradiční techniky Iyengar-jogy se Spirální jógou. Cvičím jógu a všímavost i se seniory, dojíždím za nimi do Domova seniorů v Úvalech a do Domu s pečovatelskou službou v Dubči. Jsem velmi nadšená účinky Hormonální jógové terapie pro ženy, jejíž jsem lektorkou, certifikovanou a vedenou přímo od zakladatelky HJT Dinah Rodrigues. Také jsem lektorkou dětské jógy s  předškoláky od České asociace dětské jógy a lektorkou Malé Jógy v projektu FN Motol. Nabízím také možnost office jógy přímo ve firmách, dále privátních lekcí, které jsou založeny na individuálním přístupu ke klientovi. Dalším doplněním a propojováním nejen těla, ale mysli je pro mě přístup metody Access Bars, která působí na člověka velmi komplexně a spouští nové životní nastavení s tím, že život můžeme opravdu prožít v lehkosti, radosti a slávě.

…jóga je pro mě zdraví, pohyb i klid, hra i soustředění, fantazie, jasnost, zábava, radost, krása, půvab, kouzlo, zdraví, dýchání, rozptýlení, láska, oddanost, blaho, poznání, moudrost, vědomí, respektování, soucit, sebepoznání, pravdivost, pohoda, napětí i uvolnění… JÓGA JE PROSTĚ ŽIVOT!

https://www.rezona.cz/lektori/romana-vozenilkova/

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.