Romana Voženílková

Titulní stránka / Doporučovaní odborníci / Romana Voženílková
Romana Voženílková

Jmenuji se Romana Voženílková a jóga si mě našla. Totiž k józe mě přivedl úraz na lyžích v roce 2001, od té doby se jí věnuji a stala se mou součástí. Zjistila jsem, že jóga je cestou k sobě, cestou ke štěstí.

Jsem instruktorkou Zdravé jógy se zaměřením na zdravotní aspekty jógy. Ve svých lekcích pro dospělé propojuji tradiční techniky Iyengar-jogy se Spirální jógou. Cvičím jógu a všímavost i se seniory, dojíždím za nimi do Domova seniorů v Úvalech a do Domu s pečovatelskou službou v Dubči. Jsem velmi nadšená účinky Hormonální jógové terapie pro ženy, jejíž jsem lektorkou, certifikovanou a vedenou přímo od zakladatelky HJT Dinah Rodrigues. Také jsem lektorkou dětské jógy s  předškoláky od České asociace dětské jógy a lektorkou Malé Jógy v projektu FN Motol. Nabízím také možnost office jógy přímo ve firmách, dále privátních lekcí, které jsou založeny na individuálním přístupu ke klientovi. Dalším doplněním a propojováním nejen těla, ale mysli je pro mě přístup metody Access Bars, která působí na člověka velmi komplexně a spouští nové životní nastavení s tím, že život můžeme opravdu prožít v lehkosti, radosti a slávě.

…jóga je pro mě zdraví, pohyb i klid, hra i soustředění, fantazie, jasnost, zábava, radost, krása, půvab, kouzlo, zdraví, dýchání, rozptýlení, láska, oddanost, blaho, poznání, moudrost, vědomí, respektování, soucit, sebepoznání, pravdivost, pohoda, napětí i uvolnění… JÓGA JE PROSTĚ ŽIVOT!

https://www.rezona.cz/lektori/romana-vozenilkova/

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.
captcha
Nahrát znovu

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.