Intenzivní kurz pro detoxikační poradce

Titulní stránka / Kurzy / Roztříděné články / Chronické onemocnění
Dvoudenní intenzivní kurz pro detoxikační poradce

Věnujte se detoxikaci profesionálně!

Předáme Vám informace:

  • jak správně postupovat při diagnostice,
  • čeho si všímat, proč je důležitá spolupráce klienta při diagnostice,
  • jak hodnotit jednotlivé příznaky atd.

Nesmíme opomenout znalost jednotlivých patogenů, která Vám velmi usnadní diagnostiku a práci s klientem. Kdy klientovi doporučit bezlepkovou či bezmléčnou dietu. Součástí bude rovněž dokument, který můžete použít pro klienty, kteří tyto potraviny netráví a bude to pro ně nová informace.

Řekneme si, jak je to s acidobazickou rovnováhou člověka a co může její narušení způsobit. Proč rakovinné buňky žijí jen v kyselém prostředí? Jak může pomoci nastolení acidobazické rovnováhy při detoxikaci? Proč je důležité používání bylinných informačních preparátů, jaké s nimi máme výsledky.

 

Dále se budeme věnovat:

  • Jak pracovat s klientem od jeho prvotního telefonátu.
  • Jak nastavit proces péče o klienta, aneb jak zpracovávat výsledky diagnostiky a následně připravovat a monitorovat detoxikační proces u klienta.
  • Ukážeme si, jak pracovat s informacemi, které frekvenční diagnostické přístroje poskytují, jak správně hodnotit výsledky a jak využívat biotroniky pro určení patogenů.
  • Jak nastavit detoxikační proces u jednotlivce,
  • jak postupovat v případě celé rodiny.
  • Proč je pro rodinné příslušníky výhodné nastavení detoxikačního procesu pro celou rodinu. 

Vyzkoušíme si diagnostiku po praktické stránce u několika klientů, tak abychom mohli srovnávat jednotlivé výsledky, doporučení.

Diagnostika zdravotního stavu klienta představuje v současné době to nejdůležitější a je základním pilířem pro nastavení detoxikačního procesu.

Pokud vlastníte Oberon či jiné diagnostické přístroje a kyvadlo, vezměte vše s sebou. V ceně kurzu jsou školící materiály a občerstvení.

NOVINKA - v případě, že si před kurzem a v průběhu tohoto kurzu zakoupíte přístroj Oberon nebo plazmový generátor RPZ 14 od Biorezony, tento kurz máte od nás ZDARMA

Těším se na setkání!

Denisa Michálková a tým Biorezona


Termín: zatím není stanoven
Místo konání: Biorezona, V Pátém 226, Praha - Klánovice

Cena kurzu mimo balíček: 3 000,- Kč, platba hotově před začátkem kurzu.