Workshop detoxikačních poradců 09.02.2018

Titulní stránka / Kurzy / Detoxikace pomocí plazmového generátoru a zapperu 24.5.2019

Praktický workshop pro detoxikační poradce, kteří se chtějí dále zdokonalovat v práci s klienty a přístroji. Součástí budou skripta, ze kterých můžete vycházet při práci s vašimi klienty.

Program:

9:00 – 12:00 h, Zdokonalení analýzy přístrojem Oberon v souvislosti se systémovými poruchami. Vysvětlení fungování trávicího systému a jeho vliv na imunitu a detoxikační schopnosti těla. Praktické využití biorezonančních přístrojů k celkové detoxikaci.

12:00 – 13:00h přestávka na oběd

13:00 – 16:30h Prostor pro diskuzi, probírání konkrétních případů ve vašich přístrojích, nastavení detoxikačního procesu, Bicom a zkušenosti z praxe – detoxikace vážně nemocných i chronických nemocí.
Pro nové zájemce možnost trénování analýzy a vysvětlování jednotlivých závěrů z Oberonu

Reference účastníků:

Vážená paní Deniso,

chtěla bych Vám tímto velmi poděkovat za informace a hlavně cenné zkušenosti z praxe, které  jste nám předala  na kurzu pro detoxikační poradce. Po svých zkušenostech s různou úrovní dnešních školitelů, jsem velmi zvažovala, zda se Vašeho kurzu zúčastním. Po telefonickém rozhovoru s Vámi, jsem pochopila, že si k Vám pojedu pro nové informace.   Váš rozsah znalostí a zkušeností mě ohromil, ale v čem spatřuji Vaši vyjímečnost, je přístup k lidem a k tomu co děláte. Verva, vytrvalost, nadšení a touha pomoci z Vás činí špičku mezi detoxikačními poradci. Jsem ráda, že se mohu učit od nejlepších.

Děkuji a těším se na další kurz u Vás v Biorezoně.

S úctou

Ing. Radomíra Vargová, Frýdek-Místek

--------

Chtěla bych Vám poděkovat za Vaši práci, kterou děláte a nebojíte se ji veřejně prezentovat a předávat dál. Jsem moc ráda, že jsem Vás poznala a ukázala jste mi nový směr, jak se dále v diagnostice ubírat. Přiznám se, že jsem na začátku roku pořád hledala nějaký způsob, jak zpřesnit měření, protože používám jen Oberon a Salvii a pořád jsem cítila, že to není ono. A najednou, ani nevím jak, jsem se objevila na Vašem obecném kurzu o frekvenční metodě 1.3.2014 (ten termín si pamatuju, protože jsem si seminář nadělila k narozeninám). Úplně mě šokovala Vaše diagnostická metoda, kterou používáte. Myslím tím v pozitivním slova smyslu. Předtím mě nenapadlo, že bych ji mohla takhle používat. Opravdu děkuji za to, že jste mě k ní přivedla.

Přeju hodně radosti z Vaší práce a plno vyléčených lidí.

Šárka Maříková

 

Termín: 09.02.2018, 9:00-16:30

Cena kurzu: 1 500 Kč