Dan Novotný

Dan Novotný
  • Specialista Bicom

 

Radost a vitální síla vám 

Za svůj život jsem vyzkoušel mnoho profesí a zjistil jsem, že se člověk dokáže mnoho věcí naučit. Ale postupem času jsem pochopil, že součástí každého z nás je tvořivý element (předpoklad k tomu dělat něco jedinečným způsobem). 

Začal jsem hledat svůj potenciál a zároveň něco, kde bych se mohl rozvíjet. Při všech pracovních zkušenostech, které mě obohatily něčím novým ve mě na pozadí začala sílit touha pomáhat lidem na cestě ke šťastnějšímu životu.

Zprvu jsem této touze nepřikládal větší pozornost, ale postupem času ve mě začala tato síla narůstat. I když jsem si v tu chvíli vůbec nedokázal představit jakým způsobem a jakým směrem bych se měl vydat, otevřel jsem se poli nekonečných možností a začal důvěřovat ve vedení samotného života.

Přes různé techniky, ve kterých jsem po kouskách hledal sám sebe a své schopnosti jsem se na jednom kurzu seznámil s Denisou Michálkovou.

Zaujalo mě, co dělá a jakým způsobem. I když jsem neměl žádné viditelné zdravotní problémy chtěl jsem vědět jakými neduhy mé tělo trpí a jak mohu předejít zdravotním komplikacím do budoucna. Fascinovalo mě, že existuje něco jako Oberon, který během krátké doby dokáže udělat kompletní analýzu celého těla a seřadit jednotlivé problémy a predispozice podle priorit.  

Plazmový generátor, který dokáže přesně nastavenými frekvencemi zahubit veškeré patogeny.

Ale nejzajímavějším přístrojem pro mě byl Bicom jeden z nejlepších přístrojů v Biorezonanci. Jeho komplexnost mě opravdu nadchla. Nejen že umí celkově posouvat zdraví k jeho plnohodnotnému a přirozenému fungování, ale dokáže ho zbavit různých zátěží ať už jde o chemikálie, těžké kovy, alergeny ….

Samozřejmě celkový posun závisí na rozhodnutí každého člověka pro změnu, jít zdraví naproti. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že i když jsem žádné zdravotní problémy nevnímal, po celkové detoxikaci na těchto přístrojích se má celková životní energie a síla posunula o značný kus kupředu.

Pokud se proto i vy rozhodnete pro vitálnější a lehčí život, budu Vám při tom rád nápomocen.

Dan Novotný - Bicom specialista

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Co nabízím a v čem vám mohu pomoci:

 

S bolestivými obtížemi v pohybovém aparátu, svalech, vazech či kloubech, se jistě každý z nás už někdy setkal. Jsme totiž zatíženi množstvím negativních stereotypů, které vyplývají ze současného způsobu života. Jednostranné zaměstnání a potřeba dlouhého strnulého sezení při plnění pracovních úkolů, nedostatek pohybu, řádně nedoléčená zranění, sportovní opotřebení, to vše vede k přetěžování určitých svalových skupin. Vznikají rozličné poruchy držení těla, oslabení svalstva zad, změny v napětí šíje a beder, bolestivost svalů a kloubů.

Nabízím nadstandardní masérské služby, které zahrnují klasické a relaxační masáže tak, jak je znáte z běžných masérských salónů, ale i řadu dalších technik a speciálních postupů sloužících k hluboké relaxaci, ale i k uvolnění šíje, ramen, lopatek, bederní páteře atd.

Specializuji se také na diagnostiku a následnou nápravu pohybového aparátu. Kombinuji různé léčebné systémy jako Dornovu metodu, baňkování, moxování, akupunkturu, elektroakupunkturu a další fyzioterapeutické techniky do komplexní metody. Tak aby výsledkem bylo co nejlepší uvolnění a rozproudění životní energie a krve v těle.

Nezaměřuji se jenom na odstranění bolestivých blokád a pohybových omezení, ale především na hledání příčiny konkrétních zdravotních problémů.

Komplexní účinky individuální léčebné masáže promyšleně aktivují a podporují samoléčebné schopnosti těla.

Dále nabízím poradenství v oblasti životního stylu a konkrétních postupů, jak dále sami doma postupovat v uzdravujícím procesu daných problémů pomocí speciálního cvičení, reflexiologie a dalších ozdravných technik.

 

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.
captcha
Nahrát znovu

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.