Eva Kerberová

Eva Kerberová
  • Frekvenční specialistka
  • detoxikační poradce Joalis

Evička je srdcem Biorezony, pomůže Vám s nalezením příčin Vašeho onemocnění a vytvoří Vám na míru dávky, jak do plazmového generátoru, tak do Super Ravo Zapperu.


Recenze klientů

Alena, Beroun, březen 2017

„Průvodcem na cestě detoxikace se nám stala Evička Kerberová. Kdykoli jsem "vystresovaná", co se zase se mnou děje, volala na její mobil, byla tam a vždy s otevřeným srdcem. Vždy si udělá na klienta čas a hlavně poradí, pomůže, navede, nasměruje. Po roce plazmování jsem několikrát a opakovaně vyzkoušela, že její frekvenční terapeutické dávky, které spolehlivě sestavuje, vždy zabírají. Ať už to byly mé problémy v oblasti trávení, nebo angína, chřipka či virové onemocnění, vždy její dávka frekvencí spolehlivě zabrala. Bez její pomoci si svou cestu za zdravím, už ani neumím představit. Eva je jeden z důležitých článků celého soukolí BIOREZONY. Velký dík, Evi!"

Markéta, Praha, únor 2016

„Evičku znám již dva roky. Ujala se celé naší rodiny hned první den, kdy jsme do Biorezony přišli. Chtěli jsme především zlepšit imunitu naší 3leté dcery, která trpěla četnými bronchitidami a v podstatě od podzimu do jara byla s přestávkami nemocná. Začali jsme používat plazmový generátor a podporovat detoxikaci tinkturami. Velmi si cením toho, že Evička umí nejen trpělivě zodpovídat všechny naše až pošetilé dotazy, protože při tomto způsobu léčby je pro nás řada věcí nová a neznámá, ale také velmi pozorně naslouchá. Dnes už chápu, že i zdánlivě nepatrný detail nebo projev může hrát při diagnostice a rozklíčování problému velkou roli. Fascinuje mě, jak Evička umí vidět souvislosti a nacházet řešení. Navíc umí odhadnout míru, jak v léčbě postupovat, kdy zasáhnout razantněji a aplikovat akutní dávky, a kdy raději nechat tělo bojovat a dát mu šanci, aby si s nemocí poradilo samo. Pro Evičku je velmi důležitá zpětná vazba. Pracuje s ní, porovnává situace, pamatuje si a posunuje tak léčbu dál a hlouběji."

---

Jaroslav, Teplice

"Po léčbě plazmovým generátorem v Biorezoně, kdy jsem zjistil, že se svojí oslabenou imunitou budu potřebovat pomoc častěji, jsem si pořídil ZAPPER.

Za pomoci dávek sestavovaných pí. Kerberovou jsem prožil celý minulý rok a mohl jsem se přesvědčit, že její dávky jsou opravdu perfektní a mají účinek. Například:

Na jaře jsem prodělal opakovanou operaci kolene. Po propuštění z nemocnice bylo koleno zarudlé, horké a mírně nateklé. Požádal jsem o dávku a již při její aplikaci bylo cítit, jak koleno chladne a přestává být zarudlé. Jsem přesvědčen, že jen díky jejím dávkám proběhla rekonvalescence úspěšně a v krátké době.

Počátkem léta jsem byl v Chorvatsku, kde mě začaly trápit intenzivní bolesti zad a přestože jsem měl osobní masérku, neustávaly, ale stále se zvyšovaly. Po návratu jsem zkusil požádat o dávku a k mému úžasu po jedné dávce bolesti zmizely.

Na podzim jsem byl týden v Egyptě a přivezl si snad vše, co jde. Jen díky dávkám od pí. Kerberové jsem se stačil dát dohromady natolik, že jsem mohl za 14 dní odjet do Španělska.

Zapper jsem měl sebou a díky dávkám, které mi na dálku sestavovala, jsem si mohl užít i Španělsko.

Před vánočními svátky mě opět složil nějaký moribundus. Díky dávkám jsem mohl fungovat nejen o Vánocích, ale zúčastnit se i Silvestrovského výstupu.

Mohu říci, že dávky sestavené pí. Kerberovou opravdu fungují a pomohly mi prožít dobrý rok."

---

Martina s rodinou, Praha, únor 2016

S paní Evou jsem se poznala v dubnu 2015, kdy jsem se rozhodla navštívit Biorezonu a nechat si poradit se sebou i s mými dětmi. Bylo to v době, kdy jsem se sama dlouhodobě léčila s otoky kotníků, lékaři vůbec nevěděli, co je příčinou a tak mi donekonečna předepisovali hormonální léky s tím, ať se připravím, že tyto léky je třeba užívat několik let.

Co se týká dětí, myslím, že trpěly takovými neduhy, jako většina dětí v dnešní době – alergie, únava, časté nemoci (chřipky, angíny), bolesti bříška, ekzémy, neklid, výbušné projevy atd.

Už po prvních dávkách plazmování se všem členům rodiny začalo ulevovat od různých problémů, které je trápily. Největším šokem pro nás všechny ale bylo, když po ošklivém úrazu obličeje mojí 66ti leté maminky, kdy jí v nemocnici 2,5 hodiny sešívali, jsem požádala paní Evu o „nějakou dávku na bolest“. Mamince po operaci natekl celý obličej a rty, měla velké bolesti. Večer jsem jí pustila dávku vytestovanou paní Evou. Ráno jsme nevycházely z údivu. Celý obličej mamince krásně splasknul, cítila sice ještě nějakou bolest, měla přeci jen čerstvě sešitý obličej od vnitřní strany nosní přepážky až přes koutek k bradě, ale oproti předchozímu dni se to výrazně zlepšilo. Stejnou dávku jsem mamince pouštěla pravidelně a celý obličej se jí velmi rychle zhojil a i jizvy nejsou skoro viditelné. Ošetřující lékař dokonce konstatoval, že se jí to vše moc neskutečně hezky zhojilo, ačkoliv jí původně připravoval na viditelné následky a možná potřebu i menší plastiky.

Paní Evě jsme za její pomoc moc vděčni. Dodnes tuto dávku používáme při jakýchkoliv bolestech (zad, ramene, nohou…).

V létě o prázdninách jsem opět potřebovala akutní pomoc – tentokrát kvůli dětem. Měli jsme před dovolenou a dcera si začala stěžovat na bolest ucha. Paní Eva mi připravila 2 dávky, dcerku jsem zplazmovala a po 3 dnech se jí ulevilo a bolest vymizela.

Kdykoliv se o děti pokouší nějaká viróza, zavolám hned paní Evě o pomoc, abychom to podchytili hned v počátku. Od té doby, co se doma plazmujeme, jsme prakticky nemuseli k lékaři, všechny děti (12, 10 a 4 roky) zvládají vše samy a antibiotika jsme nedostali, ani nepamatuji. Paní Eva se navíc vždy zajímá, jak se dětem daří, jak která dávka zabrala. Jejího přístupu si moc cením.

Děkujeme!

 

---

Zdravim vas,

Tu je kratky sumarum ohladne badatelneho zlepsenia za tu dobu, co aplikujeme plazmu a dalsie

procedury. Samozrejme, ze s tym suvisia aj dalsie prvky, ako uprava stravy, denny rezim a pod., a je

tazke prisudit konkretny vysledok tej-ktorej akcii.

 

Teda generalne doslo k:

- odstraneniu nepravidelnosti srdecneho rytmu (motolice)

- zredukovaniu unavoveho syndromu pocas dna (viacmenej)

- odstranenie zacervenani na pokozke ruk a dekoltu

- narast fyzickej vykonnosti

Este su veci, na ktere sa musim zamerat, no akutne zalezitosti, zda sa, boli osetrene :)

 

Michal B.

Absolvované kurzy

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.
captcha
Nahrát znovu