Jitka Nelly Dvořáčková

Titulní stránka / Naši profesionálové / Jitka Nelly Dvořáčková
Jitka Nelly Dvořáčková

Celý svůj dospělý život hledám odpovědi. Odjakživa tuším, že za obzorem je vždy další odpověď na další otázku. Že my, příroda, svět, Vesmír, to vše je jedno velké mystérium a stále toužím mu lépe porozumět.

Byla jsem hodně let perfektní mámou na plný úvazek. Po narození třetího dítěte jsem onemocněla závažnou nemocí, která zcela změnila mé životní priority. Pochopila jsem, že nemoc přišla, aby mě vrátila k sobě samé. Abych si začala konečně všímat toho, co mi neprospívá a co mi naopak dělá dobře. Co mi energii a radost dává, a co bere. Moje nitro mi říkalo, že konvenční léčba není pro mě ta správná cesta. A také, že způsob, jakým se stravuji, neprospívá mému tělu. Že chmurná mysl dříve nebo později vede k nemoci.

Tehdy jsem našla v časopise článek paní Denisy Michálkové, jejíž životní příběh mne uchvátil. Způsob, jakým popisovala filosofii Biorezony byl v naprostém souladu s mým přesvědčením o smyslu celostní medicíny a holistickém přístupu k nemoci, tělu a pacientovi.

Nejdříve jsem se stala sama klientkou Biorezony. Chtěla jsem se zbavit důsledků konvenční léčby mé nemoci, které stále ovlivňovaly kvalitu mého života a mou životní spokojenost. Protože zátěže vrámci rodiny se často shodují a patogeny se mezi členy domácnosti snadno předávají, celá rodina jsme společně zahájili detoxikační proces. Ten zahrnoval nejen péči frekvenčním přístrojem Bicom a plazmovým generátorem, ale také úpravu stravy a změnu přípravků používaných v domácnosti při úklidu, mytí nádobí a praní.

Sama na sobě jsem opakovaně pociťovala, jak příznivé účinky na mě všechno tohle má. Na terapii jsem zpočátku přicházela vyčerpaná, bez nálady a skleslá a odcházela - doslova odtančila - naplněná spokojeností, radostí ze života a optimismem.

Dává mi smysl zbavit s pomocí terapií Biorezony tělo dlouholetých zátěží, parazitů, plísní, elektrosmogu, očkování atd., abychom ulevili našemu imunitnímu systému a on měl konečně čas soustředit se na bakterie a viry, se kterými přicházíme denně do styku. Aby sám musel zvládat jen to, k čemu má odjakživa sloužit. K ochraně našeho zdraví.

Ráda bych zdůraznila, že tělo si zátěžemi zanášíme dlouhá léta, takže je jasné, že jedna terapie náš organismus nespasí. Že bude třeba víc času a trpělivosti, a hlavně osobní nasazení. Detoxikace je totiž jen část toho kouzla. To nejdůležitější je na každém, kdo chce být zdravý. Je nutné začít k sobě přistupovat jinak. Začít přemýšlet o možnosti nahradit některé chemické léky bylinkami, o vhodné alternativě k mouce, pokud organismus nadměrně zatěžuje její trávení, o nutnosti zapnutého telefonu přes noc přímo u postele, potřebě permanentně zapnuté wi-fi, a tak dále. Ale stoprocentně to stojí za to. Vím to z vlastní zkušenosti a moc ji přeju zažít i vám.

Jitka Nelly Dvořáčková

Absolvované kurzy

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.