Miloslava Betková

Titulní stránka / Poznejte náš tým / Miloslava Betková

Specialista Bicom

Bicom je můj oblíbený přístroj, který dokáže napravovat přechodné nedostatečnosti našeho těla, dodávat energii, eliminovat zátěže a napravovat různé typy blokád a funkční poruchy. V západní Evropě se tato metoda používá již více než 30 let. Právě v oblasti chronických onemocnění a prevence, nabízí metoda biorezonance trvalá řešení. Seznámila jsem s Bicomem před 30 lety, kdy si ho pořídila moje lékařka alergolog – imunolog a už tehdy mi pomáhala s léčbou mojí dcery s alergií a s atopickým ekzémem.

Já jako zdravotní laborantka jsem pracovala v laboratořích center asistované reprodukce v Podolí a ve VFN v Praze. Velmi dobře vím, jak je to těžké, když dítě nepřichází a snaha počít se změní v noční můru. Nyní pracuji 12 let v Sexuologickém ústavu, kde se také plodností zabýváme. S plodností velice souvisí i alergie, které mohou být nejen na cizí látky, ale někdy se imunita obrátí i proti svému tělu. Bicomem se dají zvrátit i neplodnosti – když partneři vytvářejí protilátky vzájemně, nebo i proti svým vlastním sekretům. Mám atestaci z vyšetřovacích metod v lékařské imunologii a zde na Bicomu úspěšně spojuji medicínu alopatickou s alternativní.

Sama jsem prodělala karcinom prsu a následné drastické operace, tak jsem si prožila, že Bicom dokáže velmi ulevit při hojení, při přípravě na onkologickou léčbu a také léčbu podpořit a tělu dát energetický náboj, aby se mohlo dobře uzdravit a úplně vyléčit.

Nejsem zastáncem teorií, že za všechno si můžeme sami, spíš cítím, že někdy je potřeba nemoci nebo tragédií v životě abychom dokázali změnit směr a začít znovu. Jak říká Richard Bach: „Každé požehnání může být katastrofou a každá katastrofa požehnáním.“ Nejdůležitější ale je, zahodit strach, lítost a bezmoc a vykročit do neznáma. Bude mi ctí Vám dělat průvodce.

Absolvované kurzy

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.