Miloslava Betková

Titulní stránka / Naši profesionálové / Miloslava Betková

Specialista Bicom

Bicom je můj oblíbený přístroj, který dokáže napravovat přechodné nedostatečnosti našeho těla, dodávat energii, eliminovat zátěže a napravovat různé typy blokád a funkční poruchy. V západní Evropě se tato metoda používá již více než 30 let. Právě v oblasti chronických onemocnění a prevence, nabízí metoda biorezonance trvalá řešení. Seznámila jsem s Bicomem před 30 lety, kdy si ho pořídila moje lékařka alergolog – imunolog a už tehdy mi pomáhala s léčbou mojí dcery s alergií a s atopickým ekzémem.

Já jako zdravotní laborantka jsem pracovala v laboratořích center asistované reprodukce v Podolí a ve VFN v Praze. Velmi dobře vím, jak je to těžké, když dítě nepřichází a snaha počít se změní v noční můru. Nyní pracuji 12 let v Sexuologickém ústavu, kde se také plodností zabýváme. S plodností velice souvisí i alergie, které mohou být nejen na cizí látky, ale někdy se imunita obrátí i proti svému tělu. Bicomem se dají zvrátit i neplodnosti – když partneři vytvářejí protilátky vzájemně, nebo i proti svým vlastním sekretům. Mám atestaci z vyšetřovacích metod v lékařské imunologii a zde na Bicomu úspěšně spojuji medicínu alopatickou s alternativní.

Sama jsem prodělala karcinom prsu a následné drastické operace, tak jsem si prožila, že Bicom dokáže velmi ulevit při hojení, při přípravě na onkologickou léčbu a také léčbu podpořit a tělu dát energetický náboj, aby se mohlo dobře uzdravit a úplně vyléčit.

Nejsem zastáncem teorií, že za všechno si můžeme sami, spíš cítím, že někdy je potřeba nemoci nebo tragédií v životě abychom dokázali změnit směr a začít znovu. Jak říká Richard Bach: „Každé požehnání může být katastrofou a každá katastrofa požehnáním.“ Nejdůležitější ale je, zahodit strach, lítost a bezmoc a vykročit do neznáma. Bude mi ctí Vám dělat průvodce.

Absolvované kurzy

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.