Renata Balogová

Renata Balogova

Jmenuji se Renata a více než 15 let se věnuji problematice v boji s nadváhou, obezitou a špatnými stravovacími návyky. V průběhu mé praxe jsem se naučila pracovat s klienty, naslouchat jim, pochopit kde a v čem je problém, hledat společně s nimi správná nutriční řešení a hlavně, být jim oporou, která je dovede k úspěšnému výsledku. Mám zdravotnické vzdělání v oblasti výživy a již ve školní praxi mě obezitologie jako taková velice zajímala. Věřím, že zdravá, kvalitní a pravidelná strava prospívá nejen našemu tělu, ale i mysli a duši. Mým cílem je najít a vést Vás tak, abyste netrpěli hlady, nebyli unavení či nervózní, byli schopni fyzické aktivity a celkově byli v psychické pohodě a harmonii. U klientů se zdravotními problémy využívám spolupráce s MUDr. Dagmar Peřkovou.

"Nikdy není příliš pozdě se stát tím, kým jste vždy chtěli být. Ráda Vám s tím pomůžu."

 

Reference

Jana K.:
"Jsem na rodičovské dovolené po druhém dítěti a zdaleka se mi po porodu nepodařilo zhubnout podle mých představ. Ale hlavně jsem se už několik měsíců ve svém těle necítila dobře a spokojeně. Snažila jsem se jíst zdravě, ale chyběly mi rady odborníka a jeho podpora. Jsem ráda, že jsem měla možnost potkat Renatu. Její citlivý a přátelský přístup byl pro mě důležitý. Pomohla mi se zorientovat v potravinách, sestavit jídelníček a jíst správnou a vyváženou stravu, méně cukru a méně mouky. Teď jím skutečně zdravě a chutně. Kupuji si čerstvé potraviny. Cítím se dobře a zvedlo se mi sebevědomí."

Věra T.:
"Vždy jsem byla aktivní člověk, ale s věkem už to není co bývávalo. Uvědomila jsem si, že bych měla upravit stravu a díky paní Renatce se mi to podařilo vhodně nastavit. Kila jdou dolu. Nebudete věřit, ale nejtěžší na úpravě stravy byli a vlastně stále jsou lidi. Ne rodina, ta mi je velkou podporou, ale myslím ty ostatní, které člověk potkává a setkává se s nimi. Myslí to dobře, ale dej si u nás zákusek, ochutnej co jsme uvařili/napekli, pojď na skleničku, atd. :), to je skutečně náročné. Ale je potřeba odolat, což se mi daří. Hlídám si co jím. Už po pár dnech jsem viděla první výsledky a mám z toho velikou radost. Ale především se cítím mnohem líp. Těším se na další spolupráci s paní Renatkou, ještě pár kil by to chtělo."

Marie V.:
"Děkuji Renatě za lidský a chápavý přístup. Nepotřebovala jsem shodit desítky kil, stačilo mi 6 kg ke spokojenosti. Paní Renata projevila zájem a pochopení. Dokonce se mnou byla nakoupit ty správné potraviny, to abych dokázala číst etikety a orientovat se ve velkém množství produktů. Našla pro mě vhodné individuální řešení, pomohla mi sestavit vhodný jídelníček a sdílela se mnou vhodné recepty. Najednou cítím chuť potravin, které jsem předtím moc nevnímala. Mám ze sebe dobrý pocit a hlavně se cítím dobře. První dny byli náročné, to nepředstírám, ale s pravidelnou podporou Renaty jsem to úspěšně zvládla. Za měsíc je 6 kg dole a já se těším na plavkovou sezónu :)"

Absolvované kurzy

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.