Šárka Bahnsonová

Titulní stránka / Naši profesionálové / Šárka Bahnsonová

Od mala jsem nějak tušila, že existuje víc než jen to, co je pouhým okem viditelné a co se učíme ve škole. Stále mi „něco“ chybělo a nevěděla jsem co. Šla mi matika, celkem i fyzika. Později jsem přemýšlela, k čemu mi to bylo, když jsem se tím dál nezabývala. Vystudovala jsem VŠE v Praze a dělala v marketingu.

Ve věku kolem 20 let jsem začala řešit zdravotní problémy – zpočátku jen klasicky s lékaři, velkým množstvím antibiotik a různých jiných léků. Bohužel neúspěšně, nebo jen s dočasným zlepšením. Když jsem pochopila, že mi tato klasická cesta nepomůže, začala jsem se pídit po alternativní medicíně a po příčinách ne-moci, a to do větší a větší hloubky, jak mě to postupně pouštělo a zjišťovala jsem širší a širší souvislosti. Do cesty mi přicházeli správní lidé, příležitosti a procedury (vnitřní i vnější), ale to vidím až s odstupem času, jak vše do sebe perfektně zapadalo. Při průzkumu vlastní bytosti se mi otevřely cesty, možnosti a schopnosti pro načítání lidských morfogenetických polí a začala jsem vidět nové souvislosti, příčiny a následky různých lidských po-tíží, ne-mocí, pro-padů a vz-letů, a tím i způsoby, jak věci a děje chápat, uchopovat, vnímat, napravovat, uvědomovat si, a tím i uzdravovat.

Cesty do rovnováhy – harmonie a zdraví jsou podle mě dvě. Jedna je přes vnitřní propojení se se sebou, svými vyššími i hlubokými já, skrze pochopení emocí, psychických pochodů a prožívání. Ta druhá vede přes fyzické tělo. Ideální je jít z obou stran a sejít se uprostřed.

Vše je o frekvencích neboli kmitočtech. Vše vibruje na své specifické jedinečné frekvenci a má svou jedinečnou pulzaci života, ať je to orgán v těle nebo konkrétní emoce.

Bicom je pro mě úžasným pomocníkem při diagnostice i léčbě a harmonizaci těla klienta. Je možné vytvořit pole mezi přístrojem, klientem a terapeutem, načíst a ukázat konkrétní nerovnováhy v těle i psychice a rovnou tyto nerovnováhy harmonizovat. Mohu tak opravdu jedinečným způsobem propojit poznatky vědců o frekvencích celého těla - jeho funkcí, jednotlivých orgánů, psychiky atd., se zkušenostmi nabytými mou prací se sebou a s klienty při osobních sezeních za mnoho let, a dokonce i s mým dávným zájmem o matematiku a fyziku. Jsem tedy ráda za možnost pracovat s Bicomem, nacházet s jeho pomocí spojnice mezi tělem a psychikou klientů, díky tomu snadněji porozumět souvislostem jejich potíží, a tím je postupně provést zpět k harmonii a zlepšení jejich zdraví.

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.
captcha
Nahrát znovu

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.