Šárka Bahnsonová

Titulní stránka / Poznejte náš tým / Šárka Bahnsonová

Od mala jsem nějak tušila, že existuje víc než jen to, co je pouhým okem viditelné a co se učíme ve škole. Stále mi „něco“ chybělo a nevěděla jsem co. Šla mi matika, celkem i fyzika. Později jsem přemýšlela, k čemu mi to bylo, když jsem se tím dál nezabývala. Vystudovala jsem VŠE v Praze a dělala v marketingu.

Ve věku kolem 20 let jsem začala řešit zdravotní problémy – zpočátku jen klasicky s lékaři, velkým množstvím antibiotik a různých jiných léků. Bohužel neúspěšně, nebo jen s dočasným zlepšením. Když jsem pochopila, že mi tato klasická cesta nepomůže, začala jsem se pídit po alternativní medicíně a po příčinách ne-moci, a to do větší a větší hloubky, jak mě to postupně pouštělo a zjišťovala jsem širší a širší souvislosti. Do cesty mi přicházeli správní lidé, příležitosti a procedury (vnitřní i vnější), ale to vidím až s odstupem času, jak vše do sebe perfektně zapadalo. Při průzkumu vlastní bytosti se mi otevřely cesty, možnosti a schopnosti pro načítání lidských morfogenetických polí a začala jsem vidět nové souvislosti, příčiny a následky různých lidských po-tíží, ne-mocí, pro-padů a vz-letů, a tím i způsoby, jak věci a děje chápat, uchopovat, vnímat, napravovat, uvědomovat si, a tím i uzdravovat.

Cesty do rovnováhy – harmonie a zdraví jsou podle mě dvě. Jedna je přes vnitřní propojení se se sebou, svými vyššími i hlubokými já, skrze pochopení emocí, psychických pochodů a prožívání. Ta druhá vede přes fyzické tělo. Ideální je jít z obou stran a sejít se uprostřed.

Vše je o frekvencích neboli kmitočtech. Vše vibruje na své specifické jedinečné frekvenci a má svou jedinečnou pulzaci života, ať je to orgán v těle nebo konkrétní emoce.

Bicom je pro mě úžasným pomocníkem při diagnostice i léčbě a harmonizaci těla klienta. Je možné vytvořit pole mezi přístrojem, klientem a terapeutem, načíst a ukázat konkrétní nerovnováhy v těle i psychice a rovnou tyto nerovnováhy harmonizovat. Mohu tak opravdu jedinečným způsobem propojit poznatky vědců o frekvencích celého těla - jeho funkcí, jednotlivých orgánů, psychiky atd., se zkušenostmi nabytými mou prací se sebou a s klienty při osobních sezeních za mnoho let, a dokonce i s mým dávným zájmem o matematiku a fyziku. Jsem tedy ráda za možnost pracovat s Bicomem, nacházet s jeho pomocí spojnice mezi tělem a psychikou klientů, díky tomu snadněji porozumět souvislostem jejich potíží, a tím je postupně provést zpět k harmonii a zlepšení jejich zdraví.

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.