Teresie Bečková

Titulní stránka / Poznejte náš tým / Teresie Bečková
Terezie Bečková

Nikdy jsem se nesmířila s tím, že nemoc, diagnóza, nálepka, která odsoudí člověka k bezmoci, je definitivní řešení. Vždycky jsem hledala možnosti, jak porozumět poselství symptomů, kterými naše tělo promlouvá, co to vypovídá o našich vztazích se světem okolo i o vztahu k sobě a co je potřeba změnit, abychom se posunuli blíž k celistvosti, tedy i ke zdraví.

S biorezonancí jsem se potkala před mnoha lety skrze vlastní zdravotní problémy. Postupně jsem objevovala terapeutické možnosti přístroje Bicom a sama na sobě zažívala velké změny. Fascinace biorezonancí mě dovedla až k práci terapeuta. Naše tělo je úžasně dokonalý systém a biorezonance je možnost, jak mu ulevit od zátěží, jak podpořit slabá místa, a tak pomoci nastartovat přirozené samoregulační mechanismy, které ho vrátí do optimální funkce.

Na práci s Bicomem se mi líbí, že je velmi kreativní, nabízí různé možnosti, kudy se vydat ke stejnému cíli. Vymyslet pro klienta efektivní postup, je pro mě vždycky výzvou, která mě nesmírně baví. Baví mě naslouchat a hledat odpovědi na konkrétní potíže v životním stylu klienta, v jeho vztazích i v systému přesvědčení, která určují jeho život. Baví mě pak sledovat změny, které moje klienty posouvají blíž ke zdraví, větší vitalitě a radosti ze života.  Pokud se chcete vydat na tuto dobrodružnou cestu, ráda vás budu doprovázet.

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.