Detoxikace Joalis

Detoxikace Joalis

Joalis informační preparáty jsou kapky, tabletky, sirupy nebo oleje z výzkumu MUDr. Josefa Jonáše, určené k očistě organismu od toxinů.

V našem centru se této metodě věnují:

Denisa Michálková

Anna Hennelová

Tato metoda se nazývá řízenou očistou organismu a je založena na učení tradiční čínské medicíny. Díky tomu pohlíží na organismus jako na celek a nesnaží se řešit jen jeho oddělenou část, na které se zdravotní problém projevil. V organismu fungují zajímavé fyzické i energetické procesy, orgány jsou spolu ve vzájemných vztazích a navíc jsou ovlivňovány našimi emocemi a zážitky - současnými i těmi minulými.

Tělo má úžasnou schopnost regenerace. Není však pravda, že se rodíme na svět jako čistá stvoření a veškeré zátěže nasbíráme až během života. Některé z nich získáváme po svých předcích a postupně je svým životním stylem doplňujeme o další. Nějakou chvíli trvá, než se zátěže projeví jako zdravotní problém, tím spíš, že první jemná varování obvykle nevnímáme příliš intenzivně. Pokud se je snažíme řešit formou užívání léků, často dochází k jejich potlačení a problém narůstá. Na jednom místě ho zatlačíme, aby se posléze vynořil jinde. A protože obvykle neznáme všechny souvislosti v našem těle, ani nás nenapadne si tyto věci dát do spojitosti.

V metodě řízené očisty organismu rozeznáváme a detoxikujeme více druhů toxinů:

  • toxiny životního prostředí (těžké kovy, chemické látky)
  • infekční ložiska mikroorganismů a jejich toxiny
  • emoční toxiny
  • radioaktivní látky
  • chemii potravinářskou, průmyslovou, zemědělskou, bytovou a další
  • cizorodé bílkoviny ze životního prostředí
  • toxické látky vzniklé trávením
  • léky, drogy
  • metabolické toxiny
  • biogenní soli

"Joalisky" jsou tzv. informační preparáty, které optimalizují imunitní reakce a spouští detoxikační procesy v organismu. Tělo se v podstatě čistí samo na základě informace, kterou do něj opakovaně dodáváme. Můžeme je kapat do úst nebo mazat na kůži. Joalisky můžete je užívat spolu se svými běžnými léky. Účinek kapek nekončí spolu s ukončením užívání, tělo pracuje dál, takže efekt může pokračovat klidně dalšího půl roku poté, co se proces nastartoval.

Pokud Vás tato metoda zajímá, rádi Vám půjčíme dvě malé brožury s dalšími informacemi. Další informace najdete i na webu www.joalis.cz

Důležitá informace ke skladování a užívání preparátů:

Kapky se nekapou na kovovou lžičku. Také se nesmí skladovat v blízkosti silných zářičů, jako je mikrovlnka, počítač, mobil, lednice apod., aby se nepoškodila informace nahraná do kapek. Proto nedoporučujeme je nosit v kabelce nebo tašce pohromadě s mobilem. Nesmí přijít do kontaktu s plazmovým generátorem - pokud ho máte doma, je třeba schovat Joalisky mimo jeho dosah.

 

Detoxikační doplňky kupujeme na Biorezona-eshop.cz.

Vyberte si

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.