Oberon system Quantum

Titulní stránka / Biorezonance / Oberon system Quantum
Oberon system Quantum

 

Celková analýza těla pomocí Oberon System Quantum

Chcete se preventivně starat o své zdraví a nahlédnout do svého těla, jakým způsobem si vaše tělo radí s nastaveným životním tempem?

Pomocí Oberonu se stanete pozorovateli vnitřních životních pochodů a potvrdíte si správnost svého životního stylu a každodenní volbu v otázkách výživy své a svých dětí. Také si ověříte, které potraviny vám škodí a které naopak udělají neocenitelnou službu pro váš imunitní systém a tělo.

 • Oberon systém Quantum zobrazí aktuální fyzický a funkční stav jednotlivých orgánů a případná infekční ložiska.
 • Odhaluje příčiny chronických stavů a probíhajících onemocnění.
 • Zobrazí se, kde máme v buněčné paměti těla předpoklady pro dysfunkci a dědičná onemocnění jako artritida, diabetes, vysoký tlak, vysoký cholesterol, ateroskleróza.
 • Oberon nám dává možnost v průběhu detoxikace při pravidelných návštěvách sledovat, jak se tělo zlepšuje.

Co se na analýze dozvím?

 • Díky analýze máme možnost zjistit co, nebo kdo může za vaše potíže! Nikdy není jen jedna příčina, vždy jde o několik viníků, ať už živá zátěž, nebo na úrovni toxinů a jedů z prostředí či prodělané onemocnění či úraz nebo operace.
 • Takže se dozvíte, jaká zátěž toxická, mikrobiální, parazitární, trápí vaše tělo a v jakých orgánech se soustředí.
 • Jako třeba, kdo nebo co může za to, že mně bolí záda?
 • Co mi způsobuje chronický stav v trávicím systému?
 • Proč mně obtěžuje kašel?
 • Oberon disponuje databází „patogenů“ - bakterií, virů, plísní a parazitů, které jsou v některých orgánech pomocí klasických metod velmi těžko odhalitelné. Při analýze, ale hledáme a počítáme i s tím, co nám Oberon v databázi nenabízí.
 • Jako prevence může být nepostradatelná pro všechny, kteří chtějí předejít vážným a plíživým nemocem, jež se v těle vyvíjí mnohdy celý život nepozorovaně a s malými příznaky.

Co bude po provedené analýze následovat?

 • Po provedené analýze vám nastavíme na míru detoxikační proces a domluvíme v jakých časových intervalech byste přicházeli do Biorezony na detoxikaci a nápravu bicom.
 • V Biorezoně máme 6 přístrojů a můžeme klienty měřit pravidelně před každým vyšetřením Bicom a nastavit tak detoxikaci a nápravu přesně na míru.
 • Pozorujeme jak se tělo mění v průběhu detoxikace při pravidelných návštěvách, a jak se počet oslabených míst v těle se snižuje.

Pro koho je analýza vhodná?

 • Tato metoda nemá žádné kontraindikace a je vhodná i pro těhotné, kde mohu nastávající mamince poradit které potraviny má do stravy zařadit, aby měla dost výživy pro sebe i miminko. Také ji díky tomu mohu vybrat vhodné preparáty Joalis v případě obtíží.
 • Frekvenční diagnostika a terapie je ideální pro všechny, kteří milují aktivní život a nehodlají se ho vzdát ani v pozdním věku.

Mohu přijít i celou rodinou?

 • Díky tomu, že máme 6 přístrojů, můžeme měřit celé rodiny s dětmi najednou. Spolupráci dětí potřebujeme jen krátkou chvíli, po té již přístroj jen analyzuje data a děti si mohou hrát i po dobu měření, nebo se v jiné místnosti dívat na pohádky. Ty nejmenší často spí v kočárku na čerstvém vzduchu a měřící pásek jim upevňujeme na nožičku nebo ručičku. Výsledky po té probíráme s rodiči a mají možnost si v klidu porovnávat jednotlivá měření u svých ratolestí. U starších dětí se zaměřujeme podle přáni rodiče na vysvětlení změny ve výživě a posílení uvědomění „co jím, co mi prospívá a co ne.“

Historie

Historie Oberonu sahá do 60 let minulého století, kdy započal výzkum v Ruské Akademii věd pod vedením prof. Necťerova. Vědci už tehdy zjistili, že lidské DNA – lidské buňky – vibrují v přesně daných frekvencí, když jsou zdravé a jinak když jsou poškozené.

200 druhů lidských buněk tak jak vyvářejí jednotlivé orgány a soustavy – vibrují ve stejných vibracích u lidí, kteří jsou zdraví, ale u nemocných tyto buňky mají změněnou funkci a vibrují jinak.

Léta se věnovali jednotlivým onemocněním a určení frekvenčních rozsahů jednotlivých buněk v případě nemoci a její intenzity, v podstatě vytvořily modely a databázi možných nemocí, kterou by dotyčný mohl onemocnět v případě, že by se s tělem nic pozitivního nedělo. Primární účel byl výběr zdravých jedinců pro kosmické lety a pro armádu. Po pádu totalitního režimu, ale došlo ke změnám a tato metoda se dostala i do světa. Dnes je údajně 30 výrobců podobných analyzátorů těla po celém světě v mnoha jazykových mutacích.

Frekvenční diagnostika a terapie je ideální pro všechny, kteří milují aktivní život a nehodlají se ho vzdát ani v pozdním věku. 

Chci se objednat


 

Fotogalerie:

Před vyšetřením doporučujeme:

 • Konzumovat lehké jídlo max. 1 hodinu před vyšetřením.
 • 1 hodinu před vyšetřením byste neměli pít nápoje obsahující kofein.
 • Vyvarujte se stresových a náročných situací těsně před vyšetřením.
 • U kuřáků doporučujeme nekouřit min. 3 hodiny před vyšetřením
 • 48 hodin před vyšetřením nepožívejte alkoholické nápoje.
 • Pokud je to možné, vynechejte jednu dávku vámi užívaných léků a potravinových doplňků v den  vyšetření. Pokud to není možné, prosíme, upozorněte nás na medikaci. Medikace může zkreslit výsledky.
 • U dětí počítejte, že budou mít hlad a vezměte jim svačinku.

Doporučení:

 • Pokud jste užívali antibiotika, hormonální léčbu, kortikoidy během posledních týdnů, upozorněte nás na tuto skutečnost.

Vyjádření našich klientů:

„Je to rok co jsem vaše centrum navštívila poprvé, byla jsem "ve zuboženém stavu", se strachy v sobě, co se se mnou děje. Lékaři nepomohli a tak BIOREZONA byla má naděje. Dnes se cítím po roce skvěle a opět fit, tak jak jsem byla zvyklá. 

Díky Denise Michálkové a jejímu celostnímu pohledu na lidský organismus, jsem pochopila souvislosti té tenké hranice mezi zdravím a nemocí. Dnes máme doma nejen plazmový generátor RPZ 14, Zapper, Ramaloop, ale i diagnostický přístroj OBERON. Stále se společně s manželem učíme jak zůstat v harmonii, detoxikovat tělo, jak se stravovat, navštěvujeme semináře, které Denisa skvěle vede. Velké díky, Deniso, za neustálou inspiraci a motivaci !!! 
Alena, Beroun 

Frekvenční analýza a terapie nepatří mezi metody běžně užívané v klasické medicíně v České republice. Všechny výsledky, informace o způsobech použití a údaje o přesnosti a výsledcích této metody, jsou založeny na znalostech a zkušenostech z analýzy a terapie samotné. Analýza a terapie zde uvedenými postupy nemůže nahradit lékařskou pomoc, analýzu a léčbu kvalifikovanými lékaři a nepředstavuje žádné zdravotní prohlášení. Oberon system Quantum není v České republice lékařský diagnostický přístroj!!!

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.
captcha
Nahrát znovu

Používáme cookies na naší webové stránce, abychom přizpůsobili naše webové stránky vaším zájmům a preferencím.