Ohlasy klientů

Titulní stránka / Ohlasy klientů

Tomesova

Michaela Tomešová (za svobodna Michaela Doubravová) je česká herečka a zpěvačka. Jejím manželem je zpěvák a herec Roman Tomeš, se kterým má syny ročního Kristiána a tříměsíčního Jonáše. Účinkuje v muzikálech Robin Hood a Vlasy v Divadle Kalich.

1685521518 Jsem moc ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet Bicom na vlastní kůži. Netušila jsem kolik tělesných nedostatků, deficitů a intolerancí může zjistit. Od malička trpím alergiemi, ale nijak extrémně se to neprojevovalo, až teď po dvou porodech, které byly velmi rychle za sebou. Otekl mi obličej a krk a šíleně to svědilo, ale už po dvou návštěvách mohu mezi lidi. V Klánovické Biorezoně jsem poznala příjemné domácí prostředí, kde se ke mě chovají jako k vlastní, těším se na další terapie a taky na výsledky,” říká herečka a zpěvačka Michaela Tomešová, ale také matka dvou synů.

Michaela Tomešová

 
 
 
 
 
 

1685521518Předem je potřeba zmínit, že terapie začíná skeováním těla, respektive jednotlivých orgánů na přístroji jménem OBERON. Zde mě zaujala informace, která potvrzuje následky mojí práce. Pracoval jsem jako hasič a nyní jako vyšetřovatel požárů a po skenu mi bylo řečeno, že v určitých orgánech byly nalezeny karcinogenní látky mající souvislost s výpary z plastů. V tu chvíli jsem věděl, že daná technologie funguje, během práce jsem se nadýchal těchto výparů z požářiště opravdu hojně. Mým záměrem v terapii bylo detoxikovat organismus především od těchto látek.
Pro terapii jsem si vybral Bohunku, znali jsme se z dovolené. Terapie je koncipována tak, že přístroj uvolňuje, nebo čistí právě to, co je připraveno, aby mohlo odejít. Bohunka do celé terapie vkládá intuici a správně mířenými komentáři a popisem toho, na čem zrovna pracujeme, došlo vždy ke zvědomení toho problému. Samotné zvědomení bylo myslím vždy klíčové, protože jsme se mohli začít bavit o tom, kde ve svém životě model chování, nebo moje reakce které s tím souvisí, v životě projevuji. Následně jsem po terapii vždy jasně viděl kde je problém (například i ve způsobu myšlení) a svojí tendenci tak mohl odhalit v moment, kdy se tento mechanismus začal projevovat. Po několika terapiích jsme se dostali k velmi hlubokým tendencím, které vycházeli z hlubokého nastavení mé duše ve vztahu postoje k životu. To jsem vnímal jako zásadní bod. Bohunka mě při terapii kdy jsem byl odpojován od prastaré bolesti provedla vizualizací, kdy jsem si prožil ten nejhorší scénář v životě, ten který jsem si nikdy nechtěl připustit a tak se mi pořád tlačil do života zpět. Po tomto zvědomení jsme přistoupili k vizualizaci odpojení mého srdce od bolesti, která byla spojena s pradávnými zážitky mé duše.
Dá se tedy říci, že díky Bohunce jsem zažil paralelní terapie. BICOM pracoval na tělesné úroveni a terapeutka na těch ostatních, ale ve stejném tématu. Díky tomu jsem ve svém životě začal zažívat obrovskou úlevu, uvolnění, odlehčení, chuť do projektů co mi dávají smysl… 
Abych shrnul mojí zkušenost s Bohunkou, díky přesahu, který dává do svojí práce, jsem dokázal detoxikovat svůj život ne jenom na tělesné úrovni, ale i na úrovni mentální a hlavně emocionální. Prožívání stejných momentů v životě je prostě jiné. Otevírá se tak prostor pro přijímání toho co prostě je, oceňování života a to díky nezatěžování svého nervového systému toxikanty na zmíněných úrovních. Za to Bohunce mooooc děkuji a srdečně ji doporučuji.

Ondřej Sanža Šafránek

1685521518Šárka je terapeutka mých dětí, které oba na terapie pravidelně docházejí. Na BICOMU nemám s Šárkou osobní zkušenost, ale můžu popsat jak její přínos vidím jako otec dětí se kterými pracuje. Šárka má velmi empatický přístup a dokáže vycítit co je potřeba dětem říci a co vědět nemusí, s čím je prostě zatěžovat nemusí. Díky tomu oba moji synové (7 a 12 let) chodí na terapie rádi a není to pro ně čas, který nějak přečkají. U obou vidím velký pokrok v jejich vnitřním posunu. Další věc, kterou oceňuji na práci Šárky je komplexnost terapie, vzhledy, které mi do pohledu na mé děti dává. Najednou vidím kde je problém, jak ho dále nepodporovat, neprohlubovat a vím, že vše má svůj čas na vyléčení. Léčení pozoruji a mám radost. Děkuji tedy Šárce za vnitřní odlehčení nás všech, které se ihned projevuje v naší rodinné atmosféře. A to je pro mě ta pravá hodnota.

Ondřej Sanža Šafránek

1685521518Léčení Bicomem mi dělá moc dobře. Vždy s terapeutkou Šárkou objevíme nějaké skryté nedořešené záležitosti a v jemnosti je opečujeme a propustíme... Je to ta unikátní kombinace šikovného Bicomu a nacítěné terapeutky Šárky, co dělá zázraky. Šárka vždy ví, na co se zaměřit... Je velmi intuitivní a zároveň umí skvělé spolupracovat s Bicomem. Empatie, laskavost, důslednost a hlavně velká otevřenost a chuť pomáhat jsou další kvality, kterých si u Šárky velmi cením. Díky za vás!"

Barbora

 

1685521518Léčebný přístup Šárky je velice citlivý a profesionální. Svou odbornost doplňuje vhledy, které z člověka vycítí. Velice ji na léčbu Bicomem doporučuji. 

Silvie

 

 1685521518„Poprvé jsem se s Biorezonou setkala v hodně špatném období mého života. Byla jsem strašně vyčerpaná, Vánoce s rodinou jsem prospala, ven do společnosti jsem nechodila a ve škole to bylo dost stresující. Nic mě nebavilo, ani beachvolejbal, kterým žiji dodnes. Na první pohled jsem nevěřila, že by mi Biorezona mohla pomoci, ale opak byl pravdou. Začala jsem si zase užívat čas strávený na kurtu i mimo něj. Pomohlo mi to srovnat si své priority, začala jsem lépe nakládat s časem a konečně jsem i vylepšila svou postavu, která se ani po několika dietách nezlepšovala. Výsledkem byla zlatá medaile na Mistrovství České republiky U20 a titul mistryně republiky, 5. místo na Mistrovství světa U19 a úspěšné postoupení do dalšího ročníku mého studia. Navíc jsem nikdy nepoznala pozitivnějšího a aktivnějšího člověka jako je paní Michálková. Jsem Vám vděčná a moc děkuji.“ 

Tereza Kotlasová

 

1685521518„Zdravotní a fyziologické problémy, které jsme s přibývajícím věkem registrovali jak u sebe tak i u svých blízkých, nás přiměly hledat cesty ke zlepšení tohoto stavu. Špatné dýchání, bolesti pohybového aparátu, problémy s trávením, hormonální problémy, klesající fyzickou výkonnost nevylepšilo ani cvičení, změny zdravotního stavu, kdy nedokážete říci co se děje, ale změny vidíte. To jsou stavy, kdy nám nestačilo sdělení „krevní obraz máte dobrý“, „na potíže co máte, si vezměte antidepresiva“ nebo „váš zdravotní stav odpovídá vašemu věku“. Při hledání změn k lepšímu nás cesty dovedly do Biorezony. Příjemné prostředí nás obklopilo po vstupu do dveří. Velká úleva přišla již po prvním sezení. Postupem času jsme si uvědomovali další zlepšení zdravotního stavu. Únava se vytratila, přišly nové nápady a hlavně jsme začali mít radost ze sebe i svého okolí. Terapie plazmou, úprava stravovacích návyků, sůl MeineBase nám přinesly opravdu viditelné změny. Rádi bychom poděkovali všem lidem od Biorezony za nový životní start a pozitivní přístup ke všemu, co v člověku probouzí člověka samotného. Přejeme hodně zdraví, mnoho dalších spokojených klientů a těšíme se na další spolupráci.“
 
Mária a Libor
 
 

 

1685521518Dobrý den, do Biorezony jsem přišla unavená, vyčerpaná s onkologickym ortelem. Setkání s Denisou Michálkovou bylo pro mě důležitým startem, představila mi přístroje, které pomáhají detoxikovat tělo a další možné věci k očištění těla. Při vstupním měření oberonem, mě také upozornila na intoleranci lepku a mléčných bílkovin, které následně byly prokázány vyšetřením na imunologii. Pomocí přístroje zapper jsem začala detoxikovat tělo a zbavovat ho nánosů parazitů, nebylo to lehké období ani emočně, protože s likvidací parazitů se čistily i vztahy a celkový pohled na svět. Pracovala jsem na sobě mentálně a opuštěla jsem staré nefunkční vzorce chování. Paní Eva Kerberová mě posílala dávky do zapperu, byla a dosud je mou velkou oporou. Je to rok co jsem znovu zdravá, našla jsem si novou práci, zapper použiji párkrát do roka v období chřipky. Cítím se vitálně a zdravě, jako za mlada. :-) Děkuji, že jsem díky tomuto závažnému zastavení v mém životě, mohla potkat tak skvělé ženy nabité zkušenostmi, které svoji prací dokázaly z mnoha různých pohledů nemožné. Velké Díky s pokorou a vděčností
 
Katka

 

1685521518Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat celému týmu Biorezony za pomoc při mém boji s HPV viry. Díky Vaší cíleně navržené léčbě se je v průběhu 5ti měsíců intenzivních návštěv podařilo dostat zcela pod kontrolu a nebyla nutná konizace čípku. Samozřejmě bylo potřeba dodržovat dietní opatření , doporučené koupele a doplňky stravy. Děkuji moc paní Denise za přesnou diagnózu, Aničce za podporu imunitního systému a Evě, která přesně zvolila dávky, které k likvidaci HPV napomohly. Mám z výsledků, které dopadly dobře a jsou bez nálezu obrovskou radost ! Budu ráda, když to přidáte na stránky, aby i ostatní měli možnost léčby i jinou cestou než skalpelem :) Přeji Vám hezký den
 
Ilona K.
 
 
1685521518"V příjemném, klidném prostředí na kraji Prahy s laskavým personálem ve mně díky Bicomu znovu začíná rezonovat život." Děkuji vám za skvělé služby a vstřícnost."
Se srdečným pozdravem
 
David Noll
 
 
1685521518„Z duše neznášam ten pocit bezmocnosti, keď musím svoj najväčší poklad na svete, svoje dieťa odovzdať do rúk lekárov a byť odkázaná na to, či sa to "tento krát" podarí. Ako väčšina ľudí/rodičov, obrátili sme sa aj my na alternatívnu medicínu až keď tá "západná" zlyhala. Som preto horší rodič? Mala som vedieť o alternatívnej ceste skôr? Ale odkiaľ? Keď sa vám narodí dieťa, nedostanete k nemu návod, dvojnásobne to platí, keď príde dieťatko na svet s nejakým postihnutím. Žiaden lekár mi za celých 15 rokov a 6 mesiacov nedal kontakt na niekoho, kto sa zaoberá alternatívnym spôsobom liečby.
Kontakt na spoločnosť Biorezona.cz sme dostali od dobrého priateľa, ktorý má s jej výsledkami dlhoročné skúsenosti. Stretli sme sa s veľmi promptným jednaním a už na prvom stretnutí nám bolo jasné, že je to naša cesta. Zapožičali sme si plazmový generátor domov a začali sme syna "plazmovať", ako to u nás familiárne nazývame. Už po prvej dávke u neho nastali významné zmeny. Keďže ide o dieťa s vrodeným postihnutím a inkontinenciou, sme v kontakte so "západnou" medicínou takmer denne. Každý deň nášho syna "liečia" metódou pokusov a omylov. Dokonca dnes použila synova lekárka vetu: "skúsila som už všetko na záchranu obličky", čiže to boli samé pokusy.... Možno bude synova liečba plazmovaním trvať týždne či mesiace, ale už teraz viem, že tento boj vyhráme. Keď som sa dnes synovej urologičke zmienila, že sme zahájili liečbu plazmovým generátorom, mala som z jej pohľadu pocit, že som sa práve zmenila na mimozemšťana alebo minimálne spadla na hlavu z Mesiaca. Hneď na to sa vyjadrila, že nám odporúča psychologické vyšetrenie, nakoľko si nie je istá, či si uvedomujeme vážnosť synovej situácie. Týmto by som chcela povzbudiť všetkých ľudí  a najmä matky, ktoré by pre svoje dieťa urobili čokoľvek na svete, len aby bolo zdravé, šťastné, usmievavé a plné lásky, neváhajte ísť inou cestou a nenechajte si ujsť jedinečnú možnosť liečby plazmovým generátorom. I keď zostanete nepochopení. Nech je vám naša skúsenosť dôkazom toho, že aj zázraky sa dejú, ak to čo sa stalo nám môžem nazvať "zázrakom", pretože to má veľmi logické vysvetlenie a hmatateľné výsledky.V každom z nás prúdi energia, vesmír je energia, všade okolo nás je energia, tak si ju užívajme aj pre zdravie.“
 
Eva a Patrik, Vídeň 
 
 
 
1685521518„Před téměř 4 lety mě začali bolet dost kolena a kotníky. Postupně se bolesti stupňovali, a občas se přidávalo i zápěstí. Do roka jsem přestávala cvičit ve škole, mamka se mnou běhala po všech možných doktorech, ale nikdo si se mnou nevěděl rady, takže to připisovali tomu, že si to jenom namlouvám v hlavě, protože ani testy proti borelioze nic neukázali, na nic jiného také ne a zánětlivost kloubů jsem měla o dost menší, než má normální člověk. Podle doktorů jsem byla zdraví člověk. Nikdo kromě mamky mi nevěřil, že mě ty klouby bolí. Dokonce jsem přestávala cvičit ve škole a ještě o pár měsíců později jsem už vynechávala i školní docházku, protože jsem nebyla schopna vycházet schody do školy. Chodila jsem docela v pořádku, ale náhle prostě klouby řekli A STOP! a najednou jsem nemohla s nohou ani hnout a většinou se k tomu přidávala i druhá noha, takže jsem se v takových chvílích zhroutila na zem neschopna tomu zabránit. Po nějaké době (cca po půl hodině) se to znovu uklidnilo na "pouhou" bolest. Pak zase nečekaně se to takto projevilo. Vždy bez jakéhokoliv upozornění a nebylo to pouze po zátěži, ale u když jsem nic nedělala. Celé 3 roky jsme kvůli tomu chodili po doktorech, ale nikdo nic nevěděl, a různé testy také nic neprokázali. Poté se na jednom testu ukázalo, že mám boreliozu. To už bylo v době, kdy jsem chodila do školy jen někdy, kdy to šlo, protože jsem nemohla ani dojít na autobusovou zastávku. Doktoři mi dali prášky proti borelioze na 10 dní a kontrola až za půl roku. Prášky mi zabrali jen na pár dní a poté se bolest ještě zhoršila. Chodit už jsem nemohla skoro vůbec, a na záchod jsem se musela doplazit. Nemohla jsem ani jezdit na koních. Dokonce mě doktoři hospitalizovali v nemocnici na pozorování, a stejně si vůbec nepomohli. Akorát mi dávali prášky proti bolestem, které stejně neúčinkovali. Doma mě napadlo, že si vyhledám nějaké informace o borelioze, protože jsem byla stále neuvěřitelně unavená. Večer jsem šla spát a ráno se probouzela ještě unavenější než před spaním. S nohama jsem po většinu času nemohla hnout a nestále bolely. Posouvat jsem si je musela v posteli rukama. Udržela jsem se na nich sice, ale mamka byla raději u mě a kdyžtak mě podržela. Ale vstávala jsem rukama. Měla jsem z toho všeho deprese. Na internetu jsem našla zmíňku o detoxikaci těla. Objednali jsme se tam a po POUHÝCH 3 dnech už jsem zase běhala a necítila téměř žádnou bolest kolen a kotníků. Byl to neuvěřitelný zázrak. Zase jsem jezdila na koních, na kole, cvičila ve škole a dokonce jsem i lezla po stromech.
 
Markéta 

1685521518„Je to rok co jsem vaše centrum navštívila poprvé, byla jsem "ve zuboženém stavu", se strachy v sobě, co se se mnou děje. Lékaři nepomohli a tak BIOREZONA byla má naděje. Dnes se cítím po roce skvěle a opět fit, tak jak jsem byla zvyklá. 

Díky Denise Michálkové a jejímu celostnímu pohledu na lidský organismus, jsem pochopila souvislosti té tenké hranice mezi zdravím a nemocí. Dnes máme doma nejen plazmový generátor RPZ 14, Zapper, Ramaloop, ale i diagnostický přístroj OBERON. Stále se společně s manželem učíme jak zůstat v harmonii, detoxikovat tělo, jak se stravovat, navštěvujeme semináře, které Denisa skvěle vede. Velké díky, Deniso, za neustálou inspiraci a motivaci !!! 
 
Dalším průvodcem na cestě detoxikace se nám stala Evička Kerberová. Kdykoli jsem "vystresovaná", co se zase se mnou děje, volala na její mobil, byla tam a vždy s otevřeným srdcem. Vždy si udělá na klienta čas a hlavně poradí, pomůže, navede, nasměruje. Po roce plazmování jsem několikrát a opakovaně vyzkoušela, že její frekvenční terapeutické dávky, které spolehlivě sestavuje, vždy zabírají. Ať už to byly mé problémy v oblasti trávení, nebo angína, chřipka či virové onemocnění, vždy její dávka frekvencí spolehlivě zabrala. Bez její pomoci si svou cestu za zdravím, už ani neumím představit. Eva je jeden z důležitých článků celého soukolí BIOREZONY. Velký dík, Evi!
 
V průběhu detoxikace jsem se setkala i s BICOMEM a Aničkou Hennelovou. prošla jsem několik sezení, kdy mi Anička trpělivě zodpovídala mé všetečné dotazy, vždy klidná a vyrovnaná, se zajímavými vhledy, když o ně klient stojí. BICOM jsem nejprve nechápala, ale s každou terapií jsem pochopila, že někdy to bez něj prostě nejde, a že tento tajemný přístroj umí napravit spoustu neduhů těla. Když je klient připravený a otevřený. Ovšem žádný přístroj není všemocný a lidský faktor, v podobě terapeuta obsluhující BICOM, je nezastupitelný. Děkuji Aničko za všechny rozpravy, které jste se mnou při terapiích vedla.
Velký díky patří všem na recepci i všem v pozadí centra BIOREZONA.
Rádi vaše centrum s manželem doporučujeme a navštěvujeme.“
Alena, Beroun
 
 
1685521518 „Život mne naučil: hodnotu čehokoli poznáš tehdy, když to ztratíš. Většina nás dává na první místo draví, je to rozumné. Můžeš být třeba pohádkově bohatý, jsi li nemocen, je to jen o strádání a přežívání. Máme skvělou zdravotní péči, slýchávám z médíí. Když jsem šel za lékaři se zdravotními problémy, a ty přetrvávaly i po mnoha návštěvách, říkal jsem si:,,kde je to skvělé zdravotnictví?“ Nepřekvapuje mne, že jsou tací jako já jenž hledají pomoc jinde. Naskytl se mi článek v časopisu o Denise Michálkové a Biorezoně. Při čtení jsem se ztotožňoval s problémy, které zde byly popisovány, pak již zcela intuitivně jsem jednal, objednal se a rozjel do Klánovic. Přijel jsem s pocitem "mechanické hračky", které dochází baterie. Přivítal jsem se s p.D. Michálkovou, působila na mne dojem (ač jsme se nikdy neviděli)dobré kamarádky, která mi chce pomoci. Po diagnostice jsem postoupil první terapii na BICOMu. První pozitivní změny jsem cítil už cestou domů. Další dny byly ,, jako když dáte do mechanické hračky nové baterie“. Bicomů jsem postoupil ještě šest, doplněno o preparáty a za podpory přístroje ZAPPERu. Skvělé je, že podporu (dávek) u přístroje ZAPPER mám u p. Evy Kerberové. Potřebuji li, napíši-zavolám paní Evě K.,pomůže mi. Závěrem: V nouzi najdeš přítele(přátelé), já je našel v Biorezoně.“
Ivo V. z jihu Čech

 

1685521518 „Dcera měla opakující se angíny, po čtvrtých antibiotikách a pendeponech jsme přišli na konzultaci k paní Michálkové do Biorezony. Diagnostika na Oberonu přesně určila pravý původ angín. Když jsme viděli, jak to úžasně dceři pomohlo, celá rodina se připojila k detoxikaci a očistě organizmu od parazitárních zátěží. Nyní je dcera již třetím rokem bez angín. Dvakrát dostala teplotu, vždy nám paní Michálková udělala přesnou diagnostiku, po plazmatickém ošetření byly horečky druhý den pryč. Zní to téměř zázračně, ale již nechodíme k pediatrovi. Žádná antibiotika ani absence ve škole. Moc celému kolektivu Biorezony děkujeme nejen za velkou pomoc, ale i laskavý a lidský přístup a nádhernou atmosféru, která v centru panuje.“

Rodina Horských

 

 

1685521518„Můj přítel byl na procházce se psem. Ten se v jednu chvíli odpojil a zakousnul zajíce. Pes držel, přítel byl rozzlobený, zajíc krvácel. Škrábnul se i on. Na bezvýznamnou příhodu bychom dávno zapomněli, kdyby neměla pokračování. Po nějaké době se přítel začal potit. Za noc se převléknul dva až třikrát, začala ho bolet uzlina pod ramenem a byl čím dál unavenější. Já postupem doby s ním. Když už jsme byli jako dvě mátohy, zamířili jsme na pohotovost. Naštěstí jsme byli v místě, kde jsou myslivci a naštěstí si můj přítel vzpomněl na příhodu se zajícem. Doktorka si dala jedna a jedna dohromady a měla okamžitě jasno. Tularémie! Nemoc, kterou za rok chytne jen pár lidí, většinou myslivců, kteří se pohybují mezi divokými zvířaty. Přítel dostal antibiotika s tím, že možná za měsíc se mu příznaky objeví v krevním testu. I mně bylo postupem času čím dál hůř. Únava se stupňovala, začala jsem cítit bolest v uzlinách a na noze se mi, z ničeho nic, udělala malá nehojící se ranka. Přesné příznaky téhle nemoci. Nevěřila jsem, že bych jí mohla dostat, na internetu psali, že se přenáší jen ze zvířete na člověka. Jenže... i já jsem v době, kdy měl můj přítel kontakt se „šíleným“ zajícem měla na noze otevřenou krvácející ránu. Teoreticky jsem tedy mohla opravdu nemoc dostat, nebo ne? Spíš pro ujištění, že je všechno v pohodě a že se mi nic zvláštního neděje, že jde jen o nějakou banální virózu nebo bakteriální nákazu jsem zavolala do Biorezony. „Kdepak, je to tularémie, máš pravdu,“ vytestovala mi obratem Denisa Michálková kyvadlem. „Pojeď do Prahy, vyčistíme to plazmou,“ uklidnila mne a okamžitě našla nejbližší termín. Eva Kerberová mi pak na míru vytestovala dávky do plazmy. Tři a půl hodiny před blikající „žárovkou“, unavený večer – a druhý den pohoda. Potíže zmizely, bylo mi dobře! Přítel, který bral antibiotika ještě celý měsíc, mi dodnes tvrdí, že jsem si jen vymýšlela a žádnou tularémii jsem určitě neměla. Prostě nevěří, že by se taková nepříjemná nemoc dala tak rychle zlikvidovat a odstranit z těla. Velký dík všem v Biorezoně!“

Ivana, Kamenice

 

 

1685521518„S firmou Biorezona a jejich přístupem ke klientům mám jen ty nejlepší zkušenosti.
I přes vleklé zdravotní potíže mi lékaři nebyli schopni určit co mi vlastně je. Po léčbě jsem se necítila
dobře. Díky kontaktu na firmu Biorezona jsem se dostala do skvělých rukou odborníků, kteří provedli
podrobnou analázu a nastavili vhodnou detoxikaci. Nikdy mne třeba nenapadla možná alergie na lepek a to, že únava tolik souvisí s výskytem parazitů v našich tělech.
Biorezona pomáhá i celé mé rodině. Manžel je jako každý chlap byl zpočátku nedůvěřivý. Teď, když
poznal, že mu to pomáhá, tak koupil plazmu a pravidelně si ji pouští. Veškeré bolesti, nevolnosti a neduhy jsme teď schopni díky přístroji RPZ 14 vyřešit, namísto týdnů, během několika dnů.
Velké díky patří Evě Kerberové, vždy ochotně i mimo pracovní dobu připraví frekvenční dávky, které si
díky tomu, že plazmu máme doma můžeme kdykoli aplikovat. Velmi děkujeme Denise a všem z týmu Biorezony za ochotu a pomoc.“
 
Rodina Ženíškovi

 

1685521518V roce 2013 jsem byla zároveň těhotná a zároveň mi lékaři diagnostikovali nádor na vaječníku. Ve třetím měsíci těhotenství mi odstranili nádor, který se později ukázal jako zhoubný. Děťátko Kristýnka vše zvládla a po císařském řezu se objevila na našem světě. Mě při císařském řezu odstranili zbytek pohlavních orgánů, nový výsledek cytologie byl tehdy negativní, takže mi lékaři nabídli, že mne budou jen pravidelně co čtvrt roku sledovat a nenasadili mi žádnou další následnou léčbu.  Půl roku jsem kojila, vše se zdálo OK a i na dalších kontrolách bylo vše v pořádku. Koncem loňského roku jsem začala mít zažívací potíže, které se později vyvinuly v akutní průjmy ( 6x za den, 6x za noc WC).  2 měsíce jsem strávila po nemocnicích a vyšetřeních. Lékaři mi postupně nasadily několikery antibiotika + léky proti průjmu, nic však 100% nezabralo, až se následně zjistila recidiva rakoviny. V té době jsem už měla o 15 kilo méně a byl ze mne téměř ležák.  Lékaři mi okamžitě nasadili chemoterapii, průjmy však nepřestávaly. I když mi klasická medicína v rozboru stolice nic nenašla, vyšetření střev bylo taktéž v pořádku, nabyla jsem dojmu, že musím mít ve střevech "nějaké potvůrky". Vzpomněla jsem si, že jsem před pár lety preventivně podstoupila léčení na plazmovém generátoru kvůli zlepšení imunity, a objednala se na měření Oberonem a následné léčení plazmovým generátorem.   Mezi první a druhou chemoterapií jsem podstoupila první léčení na plazmovém generátoru a již po 3 plazmování mi průjem zcela ustoupil.  Ne vždy to tak asi je, ale já se vždy po plazmě cítila energeticky nabytá. Postupně jsem dle individuálního nastavení plazmy podstoupila 10 cyklů plazmy po 3 hodinách. Mám za sebou již 4 chemoterapie a 2 mne ještě čekají. Nyní jsem energeticky již téměř v normálu (při prvním měření byla energie těla 47% a nyní 76%) a cítím se výrazně lépe. Doufám, že následná kontrola po ukončení chemoterapii dopadne také dobře. Určitě chci v plazmování pokračovat. 

Marcela Škorpilová

 
1685521518Plazmování je pro mě velmi praktickým doplňkem života. Když cítím v těle infekci, málo energie nebo třeba po cestě do exotických zemí se nechám od Evy na dálku oskenovat, pak mi pošle emailem program pro nastavení plazmového generátoru, a po několika hodinách “blikání” můj problém v 95% případů zmizí. Ať již je to chřipkové onemocnění, horečka, bolest hlavy či nepříjemný pocit v močové trubici. Je to pro mě rychlý, snadný a cenově dostupný novodobý způsob léčení. 
mějte se krásně! 

František, Praha
 
 
 
1685521518Již druhým rokem jsme já i moje rodina spokojenými klienty Biorezony. Ať už jde o dlouhodobé následky závažné nemoci či běžné nachlazení, vždy se nám dostane maximální péče, pozornosti a profesionálního přístupu. Díky jejich spolupráci jsem schopna sama obsloužit přístroj RamaLoop a postarat se tak i doma o rychlejší uzdravení všech našich neduhů a zdravotních obtíží.
 
Ing. Dvořáčková
 
 
1685521518Ráda bych Vám poděkovala za Vaši laskavou péči při vytváření dávek do plazmy. Plazmový generátor máme doma a stal se nedílnou součástí našeho domácího léčení.
A´t se jednalo o různé typy bolestí, záněty, akutní virózy nebo řešení chronických obtíží, vždy nám vaše cíleně vytvářené dávky pomohly navrátit zdraví a duševní pohodu.
U nás to není víra, u nás je to skutečně prožité na vlastním těle :)
Děkuji celé Biorezoně, za to že je a má odvahu věnovat se této cestě léčení.
Propojení znalostí, intuice a citu je tu doslova zhmotněno v péči o klienty.
S láskou a úctou 
 
Lenka, Praha
 

1685521518"Po parese lícního nervu - Bellova obrna jsem zkusila biorezonanci v Biorezoně, protože lékaři mě upozornili, že ochrnutí může přetrvávat několik měsíců. Nyní jsem 3 týdny po počátku ochrnutí. Byla jsem 3x na Bicomu a v obličeji téměř žádné pozůstatky po ochrnutí, jen mírné pnutí, které už vidím jen já. Na rehabilitaci na Bulovce byla lékařka velmi překvapená, jak je možné, že mám tvář už pohyblivou. Takže za mě naprosté nadšení, cítím se výborně."

Simona, Všetaty

 

1685521518"V Biorezoně pomohli mojí ženě s nemocí, se kterou si lékaři nevěděli rady. Díky odborné diagnostice a profesionalitě terapeutů Biorezony, opět žije plnohodnotným životem. Doporučuji všem, kteřím lékaři už předepisují pouze antidepresiva."

Richard, Beroun

 

1685521518"V Biorezoně pomohli celé mojí rodině k lepšímu zdraví. Pečlivá a laskavá péče, vysvětlení, podrobná diagnostika a hlavně opravdu účinné řešení zdravotních potíží. Považujeme Biorezonu za našeho rodinného lékaře."

Lenka Červená

 
 
1685521518„Roky jsem bojovala s velkou únavou a ať jsem dělala, co jsem dělala, výsledky byly vždycky jen dočasné. Raw food, víc spánku, detoxikační kúry, antiparazitární kúra, to všechno zabralo jen na pár týdnů. A pak jsem objevila Biorezonu! Jejich systém je celostní, neřeší tu jen stravu, nebo jen parazity, nebo jen bakterie, nebo jen zátěže těžkými kovy, ale prostě komplexně všechno dohromady. Přišli tu i na to, co by mne velice pravděpodobně díky dědičným zátěžím potkalo až za pár let. Ráda a hodně cestuju do exotických zemí, bylo mi jasné, že jsem si se suvenýry z Asie přivezla i leccos dalšího. A taky že jo. Teď se cítím lehká jako pírko. Ráno se budím vyspalá a plná sil, zvýšily se mi nejen energetické kapacity (tělo totiž nemusí vynakládat mraky sil na boj s pozůstatky po plombách, antibiotikách, antikoncepci, na ničení bakterií, virů a parazitů), ale zvýšila se i moje citlivost na vnímání energií. Děkuju celému týmu!“ 

Ivana Štědrá

 

 1685521518„V létě jsem byla na dovolené u moře. Celé dny v polovlhkých plavkách, které jsem trávila při běhání za dítětem, si vyžádaly svoji daň. Po příjezdu domů jsem začala mít svědění společně s výtokem, standardní čípky jako první pomoc nezabraly. Bylo mi jasné, že pokud půjdu ke gynekologovi, budou to odběry, pak čekání na výsledky a po dlouhé čekání léčba kterou mi lékař nasadí. Navíc dle příznaků jsem očekávala, že to a pak na antibiotikum. Chtěla jsem to vyřešit co nejdříve, aby se mi ulevilo. Napadlo mně, že zavolám do Biorezony, zda mi s tím můžou pomoci. Paní Kerberová mi připravila "dávku" do plazmy, ušitou na míru mým problémům. Ještě ten den jsem byla na plazmě a po té, co jsem doma provedla 2x "výplach" s MeineBase, moje problémy úplně odezněly. Pořád jsem tomu nemohla uvěřit, protože normálně bych se léčila minimálně týden a teď to odeznělo za jeden den. Ale bylo to tak. Skvělé. Jsem ráda, že takový způsob řešení našich "ženských" problémů existuje a dalším ženám ho můžu jen doporučit. Díky!“ 

Marie

 

1685521518„Milá Denisko, Evičko a ostatní báječné Biorezonanky, hlásím se po Bicomu, je mi skvěle! V pátek po Bicomu jsem jela večer z kurzu pěkně nabitá, zpívala jsem si s rádiem (což už se mi dlouho nestalo!) a v sobotu a neděli jsem měla akční, udělala jsem práce za 3 a nebyla jsem ani unavená. Je mi fajn a čip drží... Ještě jednou děkuji a budu se těšit na příště!“

Šárka Končalová

 

1685521518„Borelióza ve pokročilém stádiu Co mé rodině vyřešil Plazmový generátor: Po 6 týdnech intenzivního plazmování odezněly všechny bolesti včetně Boreliózy! Po 6 měsících jsem se začala cítit jako prostě zdravý člověk i energeticky, nepotřebovala jsem přes den odpočívat, natož spát a začala jsem zvládat znovu nejen domácnost, ale i práci, jako tomu bylo předtím, než jsem onemocněla, tedy před téměř třemi lety. Kromě mě pociťoval i zbytek rodiny pozitivní účinek frekvencí. Dětem odezněl kašel, cestovní nevolnosti a začali být více soustředěné, klidnější. Díky Biorezoně!“

Jana H. 38 let

 

1685521518„Zakoupil jsem si Zapper , abych se mohl frekvenčně léčit doma. Musím říci, že mám s touto léčbou velmi dobré zkušenosti. Pokud mám nějaké potíže, obrátím se na Biorezonu a oni mě vyšetří buď osobně, nebo na dálku a zašlou na míru vytestované dávky frekvencí do Zapperu. Funguje to! Díky tomu jsem se zbavil mých dlouholetých obtíží, ale i akutních problémů po operaci.“

Jaroslav H. 65 let

 

1685521518„Vážený kolektive Biorezony, chtěla bych Vám vyjádřit své díky za veškerou péči, kterou jste doposud poskytli mojí rodině i mně osobně. Vaši pomoc jsem vyhledala před rokem a stále ji hojně využívám. Technikami a přístroji, kterými disponuje vaše centrum jsem nadšená a zajišťuji jimi léčebnou péči a prevenci u celé mé početné rodiny. Sama jsem zdravotnickým pracovníkem, ale to, co se mohu naučit od vás, mi na vysoké škole ani nenastínili. Nikdy jsem se  netajila tím, že čím déle pracuji ve zdravotnictví, tím více jsem celým zdravotním systémem zklamávána, možná snad i znechucena. Přibývají nové a nové; léky, očkování, vyšetřovací metody, ale ruku v ruce s tím přibývá i nemocných a nemohoucích, o řadách dětí nemluvě. Jedno z mých dětí je toho krásným dokladem. Sama jsem byla opakovaně svědkem okamžitého zlepšení stavu dítěte po použití vašich metod a vřele je všem doporučuji. Nicméně i zde je potřeba nemalého osobního úsilí a sebezapření, bez kterého dle mne není možné dosáhnout žádaného pokroku či výsledku. S doporučeními na míru ochotně pomáhají perfektně vyškolení terapeuti s výborným přehledem v oboru. Co je nutno docenit, je osobní a vstřícný přístup, díky kterému se při našich pobytech ve vašem centru cítíme doslova jako doma. I nyní když píši tohle poděkování využívám vašich služeb a velice děkuji,  nyní konkrétně paní Denise Michálkové, Evě Kerberové, Helence Blažkové a na ostatní kolektiv samozřejmě nezapomínám. Velice zdravím a přeji mnoho spokojených klientů a kvetoucí praxi.“ 

I.H., Jižní Morava

 

1685521518„Už jste se v životě dostali na hranu svého zdraví, života? Pokud ano, tak jste ve většině případech neposlouchali své tělo, které jistě již před tím vysílalo signály, že něco není v pořádku. Bohužel patřím k této skupině. Měla jsem rakovinu prsa. Nicméně po akutní klasické medicíně, která mi momentálně vyřešila rakovinu fyzicky, jsem i nadále hledala odpovědi na otázku...proč se mi to stalo? Kromě řešení svých psychickych příčin jsem se jasně rozhodla nečekat na recidivu, ale aktivně a preventivně se starat o své zdraví. Našla jsem Biorezonu. Již 5 let jsou součástí péče o mé zdraví a samozrejmě zdraví mé rodiny. Vždy na mne čeká jejich otevřenost, ochota pomoci, zkušennosti, odbornost, aktivní rešení a ty nejlepší přístroje. Nečekejte! Jednejte! Co je důležitější než život? Já uz vím, že na to nejsem sama.“ 

Jitka z Prahy

 

1685521518„Dávky od Evičky mi moc pomohly. Předtím jsem cítil, že netrávím úplně v pořádku a bylo mi tak těžko a prostě ne ideální stav. Trápilo mě to asi týden a po plazmě jsem okamžitě cítil úlevu. Ihned ten den se dostala lehká únava, večer jsem si už dal normálně jídlo a bylo vidět, že to, co způsobovalo problém se zažíváním je pryč! Takže moc děkuji za rychlé a výborné řešení a až se příště zase něco objeví, budu volat, aby jste mě zachránili!“ 

Milan Fiedler
 
1685521518„Plazmový generátor jsme měli poprvé zapůjčený na přelomu roku 2017/18. V průběhu zapůjčení a provádění detoxikačních procedur přítelkyni postihla akutní viróza. Paní Kerbrová nám velice ochotně připravila dávky, zaslala a také pomohla nainstalovat. Léčba zabrala velice dobře, přítelkyni ještě max. jeden den trápili určité dozvuky virozy. Nyní koncem  března máme zapůjčený plazmový generátor podruhé a pokračujeme v detoxikaci a očistě od v mém případě především virových zátěží. Sarkoidóza v mém stádiu nijak nebolí a subjektivní příznaky jsou velmi malé, takže subjektivně je hodnocení léčení obtížné. Každopádně po  aplikaci dávek na RPZ14 se člověk cítí méně ale i více unavený, což vnímám  pozitivně - v těle se něco děje. Hned druhý  den po  aplikaci první dávky se přítelkyni na rtu udělal opar. Schválně ho neléčila žádnou mastí, pokračovali jsme v detoxikačních dávkách dle plánu. Opar třetí den zcela zmizel.“ 
 
Marek, Česká Skalice
 
1685521518„Dobrý den, chci poděkovat celému týmu, který pomáhá naší rodině k dosažení trvalému zdraví. Kliniku jsem poprvé navštívila před dvěma lety, největším problémem byla koktavost syna. Klasická medicína v tomto směru selhala a my se ocitli ve slepé uličce. Díky klinice Biorezona jsme dosáhli velkého úspěchu, syn už mluví téměř plynně. Chodili jsme na Bicom, užívali doporučené preparáty a zakoupili přístroj Zapper s RaMaLoopem. Ten nám velice pomáhá i v akutních případech - když se o nás pokouší např. chřipka, stačí zavolat, získat dávky a jsme zase fit :-) Používám ho také k detoxům, mně osobně se podařilo zatočit s bolestí hlavy, únavou atd. Proto kliniku Biorezona mohu směle doporučit všem.“ 
 
Hanka
 

1685521518„Do Biorezony mě přivedly problémy s hormonální nerovnováhou po vysazení antikoncepce. Velmi mile mě překvapila příjemná až domácí atmosféra a přístup všech zaměstnanců, včetně velmi energické a pozitivní paní Michálkové. Po analýze, kterou vedla paní Michálková, jsme začali terapie přístrojem Bicom, které vede specialistka Petra Rubešová. Petra je neskutečně milá, srdečná, hledá a zkouší různé cesty, jen aby pomohla. Vždycky se na terapii k ní těším, pokaždé cítím velké zlepšení a úlevu. Dokáže se výborně nacítit na člověka, při terapii vše srozumitelně vysvětluje, co dělá, proč, jak dlouho to bude trvat a dokáže i pozitivně naladit, že to prostě pomůže, a že to zvládneme vše zase srovnat.

Využívám i terapii plazmou, která mě zbavila například toxoplazmózy. Po pár zkušenostech s plazmou, jsme se rozhodli plazmu dokonce i zakoupit. Paní Eva Kerberová, která připravuje dávky do plazmy je také velice příjemná, srdečná a ochotná. Připravila mi i akutní dávky pro mého kocourka  (během víkendu!), který pár dnů zvracel a injekce od veterináře nepomáhaly. Už po první dávce plazmy kocourek začal znovu jíst a zvracení přestalo. Během dvou hodin plazma vyřešila problém, na které injekce a léky nezabíraly.  Zároveň kocourkovi zmizel i zánět v očích, který má už od kotěte. Jakoukoliv dávku, kterou paní Eva připraví, tak pomáhá. Také se dokáže velmi dobře nacítit a pozná, co je potřeba plazmou řešit. Jeden den se mi udělal opar a po dávce na herpesy byl otok během odpoledne pryč a druhý den už zbyl jen malý stroupek. Běžně mi zhojení oparu trvá dva týdny, po plazmě byl opar zahojený během tří dnů... 

Tahle recenze je možná plná superlativ, ale opravdu je přístup zaměstnanců takový, jak píšu.

Moje léčení ještě není úplně u konce, ale můj stav se lepší a Biorezona je rozhodně místo, kde vašemu zdravotnímu stavu rozumí a chtějí vám opravdu pomoci... to bohužel o klasické medicíně a lékařích říct nemůžu.“ 

Aneta M., Praha

  

{videobox}{/videobox}

 

 

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.