Po očkování se hloupne

Titulní stránka / Blog / Po očkování se hloupne

Očkovat, nebo ne? Jak ukazují výzkumy, ve chvíli, kdy se dostane nervová tkáň do kontaktu s těžkými kovy obsaženými v očkovacích vakcínách, odumírá. Výsledek pro dětský organismus? Nevratná poškození. V červencovém čísle časopisu Regena jsme si povídali s Denisou Michálkovou o pasece, kterou nám v těle způsobují nejrůznější jedy, dnes se zaměříme na v posledních letech tolik diskutované očkování.

 

Řekni mi nějaká pozitiva, která na očkování vidíš.

(Dlouhé ticho.) Žádné. Snad jen to, že se jím uklidní narušená psychika maminek, které nejsou informované o škodlivosti očkování a bojí se, pokud nedají své miminko očkovat. Očkování dle mého zjištění, ale i dle posledních vědeckých důkazů nefunguje, naopak zdraví značně poškozuje. Základ zdraví je aby dobře fungovala imunita. V prvních měsících života se vytváří imunita a dítě by mělo být kojené. Plně kojené miminko má totiž přesně takovou imunitu, jakou potřebuje. Příklad z praxe? Přišla maminka s tříměsíčním kojencem. Ona měla infekci v celém těle a její potomek ne! Dítě dostane z mateřského mléka protilátky a nemoci si zvládne, a maminka měla streptokoky, stafylokoky, a další infekce a dítě nic! To je pro mne velký zázrak. Já se pokaždé nestačím divit, fascinuje mne příroda, jak je dokonalá. Jak mají malá kojená miminka daleko větší odolnost než dospělí lidé. U zvířat i lidí je to stejné, mateřské mléko prostě nemůžeme ničím plnohodnotně nahradit. Ostatně, abychom se vrátili k očkování, děti do jednoho roku někteří lékaři doporučují vůbec neočkovat, dokud je maminka kojí, protože jsou chráněny speciálními látkami z mateřského mléka a protilátkami své matky.

 

A tohle doporučení je legální?

V některých státech ano. Je to jednoduché. Děti do šesti měsíců nemají vyvinutou hematoencefalickou bariéru vůbec a dětem do dvou let se teprve tvoří. 

Podle výzkumu se při očkování nemluvňat, ale i všech ostatních lidí, tyhle toxiny dostanou krevním oběhem do mozku a poškozují nervovou tkáň a vzniká zánět, který muže trvat i roky. Očkovací vakcíny totiž z větší části obsahují těžké kovy, nejčastěji hliník a rtuť. A ty otevřou cestu do buněk tak, aby antigen mohl pracovat, aby mohla imunita reagovat. Přitom můžeme posílením imunity dělat zcela neinvazivní cestou. Bicom s kterým v Biorezoně pracujeme, umí pomoci imunitě natolik, že očkování pozbývá důležitosti. Magnetickým působením pomocí bicomu, otevřeme cestu do buněk a řekneme jim: prosím vás, dělejte si protilátky, tenhle antigen má tuto frekvenci. A imunitní systém v těle začne pracovat, jako by tam byla infekce a vytváří si protilátky.

 

Takže je to pro každého stejně zátěž, ať tak či tak...

Zátěž? Těžko to jde posoudit, my neočkujeme invazivně konkrétní látku, my do těla nedáváme ani těžký kov, my jen posilujeme imunitu právě tím, že vpravíme dovnitř tu správnou informaci.

 

A to je to, cos říkala – že přístroj bicom umí očkovat?

V Německu tento postup používají už dva roky. Není to ale očkování, spíš trénink imunity. Jakákoli terapie, která na bicomu proběhne ať už na dítěti nebo na dospělém – při níž, jak říkáme odborně, vyvazujeme patogeny – vlastně jen říkáme tělu: máš tady tohoto útočníka, zbav se ho. Je to ve své podstatě také cvičení imunitního systému? Odpověď zní – ano. Zjistili jsme to i v praxi. Bicom má pětadvacetiletou tradici v lékařství. Lidé, kteří terapii bicom absolvovali před dvaceti lety, když se dostali nedávno  k nám, byli jsme překvapeni jejich dobrou obranyschopností a lepšími výsledky než je v jejich věku běžné. Doposud neměli ty alergie, s nimiž na bicom před dvaceti lety přišli. A většinou byly jednou z jejich příčin těžké kovy a toxické látky, třeba i ty které jsou obsaženy v očkovacích vakcínách.

 

Zaujaly mne ty výzkumy. Opravdu se po očkování hloupne?

Když uvidíte pod mikroskopem, co udělá hliník s nervovou tkání, bude vám jasné, co udělá očkování s nervovou tkání malého dítěte. Jestli někdo chce podstoupit riziko, že mu umaže vzácné schopnosti v mozku, ať ho nechá očkovat. Z nadprůměrně inteligentního dítěte se stane průměrné a z průměrného se může stát podprůměrné až autistické.

 

Je tenhle děj vratný? Ptám se za nás, kteří jsme byli očkovaní před mnoha lety...

To se nedá spolehlivě prokázat, ale některé maminky dokázaly své děti vyléčit. Říkám maminky, protože to je hlavně na nich. A sama jsem poznala několik rodin s autistickým dítětem a sledovala pokroky díky detoxikaci a píli rodičů až do jejich vyléčení.

Nás ještě dokonce očkovali jen vakcínami se rtutí a živými viry zvířat, které obsahovaly, a to je daleko horší. Na druhou stranu my jsme těch očkovacích vakcín dostali do těla jen pár, děti dnes jich mají do 6 let věku 9 vakcín 3x někdy 4x opakování antigenů ve vakcínách celkem tedy až 36. A to ještě nejsme na tom nejhůře, v Americe jich mají povinných 90. Domnívám se, že některé procesy jsou nevratné, ale jde změnit poškození v některých částech mozku a odstranit intoxikaci. Co se týče nápravy mozku vždy se dá něco zlepšit, vyčistit a posílit, tak jako v každém kousku těla.

 

Každé americké dítě dostane do těla 90 antigenů?

Ano, ve většině populace. Dalších asi 24 vakcín je připraveno ke schválení. Zatím jsou nepovinné, lze si je přikoupit. Jsou proti nevážným nemocem. Já za nevážnou nemoc také považuji zarděnky, příušnice, spalničky, které jsme my už dnes dospělí čtyřicátníci jako děti téměř všichni prodělali a neumřeli jsme na ně. Nepamatuji, že by někdo umřel na zarděnky nebo příušnice. Ale bohužel pro ty, co jsou jimi očkovaní, tyto vakcíny fungují jen pět let, a pak 88% možnost, že infekci dostane a onemocní. Co se stane? Člověk v dospělosti může onemocnět a následky jsou pak mnohem horší, než kdyby tuhle nevážnou dětskou nemoc prodělal v dětství. Když dospělý muž nebo dospívající kluk dostane příušnice, může dojít k tomu, že bude neplodný. Proč očkovat malé dítě, které si tuto infekci zvládne maximálně horečkou a týdenním pobytem v posteli, a je daleko lépe připraveno na budoucí infekci, když v dospělosti má pak vlivem očkování rizika infekce a následky, což je zánět příušních žláz a následně pak zánět varlat?

 

To zní hrozně.

Tohle není nic nového, všechno bys vyhledala na internetu, doporučuji články a videa Ludmily Elekové a také od Prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc knihu „Varovné signály očkování“.

Další americký dokument jasně ukazuje, podle lékařů, kterým už není jedno co se děje v jejich zemi a kteří ve filmu vystupují, že děti mají vážně poškozený nervový systém a imunitu z očkovacích vakcín. Z denní praxe v porodnicích, v nichž přímo na porodním sále dostává každé dítě povinně dvě vakcíny žloutenek A, B, a to přímo do stehýnek - plné rtuti. Do třech měsíců věku už má každé dítě v sobě nějakých 18 vakcín. Takové dítě už prostě ani nemá šanci ukázat své mámě, jak chytré je. Výsledek očkování? 36 dětí ze 100 v USA jeví známky nervových poruch, lehkého nebo těžkého autismu. Jinými slovy ty děti mají nevyzrálý mozek a do toho jim očkování okamžitě poničí nervovou tkáň. Děti v některých oblastech USA běžně berou už v první třídě antidepresiva a různé tlumící léky a 50% dětí v USA je chronicky nemocných. U nás se teď první vakcína dává v prvních devíti týdnech života, dřív jsme dostávali třetí den po porodu tuberkulózu, byla to živá vakcína a očkovala se ještě v porodnici. Však ještě všichni máme jizvy na jednom z ramen.

 

Když to tu slyším, je mi z toho úplně zle.

Za totality bylo jasné dané: takhle se to dělá a takhle se to prostě dělat bude. A nikdo nepřemýšlejte nad tím, jestli je to dobře, nebo ne. V částech Evropy kde nebylo totalitní zřízení, není ani očkování povinné a rodiče si sami rozhodují, jaké a kdy budou dítěti vakcíny podány. Tam kde byla totalita, hravě převzali vzory z USA. Jenže jaká je vizitka americké populace? V přepočtu na počet obyvatel nejčastější úmrtnost kojenců. Nejvíc obézních dětí. Nejvíce alergiku a astmatiků, nejvíc rakovin. Nejvíc chronických nemocí, nejvíc cukrovkářů. A z toho my si máme brát příklad? Tam máme mít vzor? Je velká chyba, že se povinně očkuje. Rodič by si měl rozmyslet, jestli chce, aby dítě mělo možnost překonat tu nemoc, která není pro něj nebezpečná, ale velmi vážné následky na její prodělání může mít v dospělosti.

 

Tohle je velká nesvoboda.

Já sama jsem podepsala revers po té, když jsem začala detoxikovat své děti a dozvěděla se, jak vážné následky to způsobuje. Před očkováním na zarděnky, spalničky, příušnice a tetanus jsem si u lékařky vyslechla velkou přednášku. Moje lékařka mi řekla před mým synem: „až vám to dítě umře, tak za mnou nechoďte. A můj syn přišel domů a svému otci řekl: doktorka říkala, že umřu.“

 

To snad ne?

Já se na ni nezlobím, rozumím tomu, že lékaři jsou honění, aby splnili očkovací limity, měli proočkovanost. Jsou psychicky a finančně velmi perzekuováni, pokud toto nesplní ve svém regionu. Pravdou je, že jakmile jsem jí řekla, že pracuji s bicomem a že s ním umím vyléčit své děti, tak už pak neřekla nic. Podepsala jsem revers, ona byla podle „pokynů“ povinná dát mi leták od očkovací vakcíny, kde byly všechny negativní účinky té vakcíny vyjmenované. Poděkovala jsem za něj a mám ho dodnes schovaný. Je to paradox, říkala jsem té lékařce: vy mi tedy dáváte leták, kde jsou vyjmenované všechny komplikace, které moje dítě může mít, a přitom mi vytýkáte, že ho nebudu očkovat? Problém nastává, že určité procento dětí po celém světě má oslabený nervový systém a tak, když tyto děti jsou očkované, může to u nich vyvolat vážný problém. Vlivem této predispozice dojde k oslabení celého vnitřního systému. Je to kontraindikace k očkování.

 

Začínáme se jako lidstvo docela úspěšně ničit sami.

Nejen očkováním, ale chemií, těžkými kovy, tím, jak a co jíme. Tak například dnešní výživový dotazník třicetiletého pána, který k nám do Biorezony přišel. Poměr % ve stravě: ovoce? Nula! Semínka? Nula. Zelenina? 5% pouze v polévce nebo jako příloha k masu v restauraci. Co k tomu dodat víc? Maminky výchova není jen děti naučit jíst příborem, ale jít příkladem a mít doma na stole každý den „zdravý talíř“.

 

Co se v těle děje po očkování?

Otrava s dalekosáhlými následky

Hexavakcína obsahuje celkem 800 mikrogramů hydroxidu hlinitého, v kombinaci s pneumokokovou vakcínou se dostáváme na množství přesahující miligram, přesně 1,32 miligramu. Toto množství převyšuje normu přípustné hladiny v těle pro kojence cca 60x.

Poločas vylučování snědeného hliníku se počítá na hodiny, poločas vylučování hliníku z vakcíny se odhaduje na několik let. Pokud je dítě opakovaně každý měsíc očkováno podle platného očkovacího kalendáře, hliník se v jeho těle kumuluje.

 

Co způsobí poškození nervové tkáně těžkými kovy

Očkování velmi invazivně zasáhne do přirozené imunity. Díky tomu se lidstvu celosvětově zhoršuje imunita zejména proti  herpetickým virům, kterých máme 160 druhů. Ty poškozují nejvíce nervovou tkáň a jsou jednou z příčin neurodegenerativních poruch ADHD, dyslexie, jsou nalézány i u dětí s autismem i u roztroušených skleróz. U starších lidí jsou detekovány jako jednu z příčin Alzheimera. Jako nejvážnější je že některé tyto viry stojí za příčinou rakoviny.

Ale tyto viry také způsobuje poruchy v trávicím procesu a vážně ohrožují fungování jater. Jako daň je po té lidstvo ohroženo postupným zhoršováním trávicích procesů a zánětům ve střevním systému. Díky tomu poté netráví běžnou stravu a nezískají potřebnou výživu do buněk.

Všichni máme alergii na lepek a mléčnou bílkovinu, nebo se mi to jen zdá? Vyšlo ti za ty roky při vyšetřeních aspoň u někoho, že s tímhle nemá problém?

Ano, ale to právě u těch, kteří právě mléko a lepek nejedli. Je to jednoduché. Když se začneš pídit po tom, jakým způsobem se chovají krávy, které pak dojí mléko, jak a čím se živí a vidíš tu zkázu, co se jim dává a co to obsahuje a uvědomíš si, že tohle my pak sníme, a navíc ještě mrtvé, pasterované, musí ti to být jasné. Potravinářský průmysl navíc přichází se spoustou dalších látek, ty působí chemicky už v procesu pěstování pak v jídle samotném a posléze i v organismu. Ano, my jídlo přichutíme, aby chutnalo, ale výsledek je, že si v těle zničíme kvalitní enzymy, které by jídlo zpracovaly. Další věc je, že všichni chtějí co nejlevnější cenu jídla a výrobci reagují jen na to, co si žádá trh. Chceme jogurt za pět korun, tak se ke zvířeti budeme chovat taky za pět korun. Když jogurt stojí pět korun, co můžeme očekávat, že v něm bude? A co asi dostane ta kráva?

 

Jinými slovy nemůže za to mléko jako takové, ale to všechno okolo? Kdyby se kráva pásla na horské louce, spásala bylinky, večer si v klidu lehla, v zimě pojídala voňavé seno... mléko z takové krávy by nám nesnášenlivost na laktózu nezpůsobilo?

Pokud by ta kráva byla z geneticky dobrého chovu a takto chovaná, tak ano. Musela by mít dobrou genetickou linii. Krávy, které se běžně chovají v klasických velkochovech, jsou dědičně zmutované léky, antibiotiky, vakcínami, tím, co jedí. Ony už se s  poruchami rodí. Nehledě na to, že i krávy se očkují proti nejrůznějším nemocem. A ve vakcínách jsou opět ty těžké kovy, o nichž jsme už mluvili. Opět se dostáváme do fáze, kdy nám někdo dává intoxikované maso, mléko. V Americe se začaly krávy krmit speciální látkou, která pak ale vyvolávala vážné poruchy u lidí. To samé se chystali dělat v Anglii. Jednomu z nejlepších vědců v oboru dali zpracovat studii účinků na krysí organismus. Zjistil, že maso a mléko dělá v žaludku myší abnormality a začíná patologické dělení buněk, volali mu až z nejvyšších míst, že tu zprávu vydat nesmí a vědec byl odejít do důchodu. A stejně dopadl i jeho nástupce, který došel k tomu samému výsledku jako jeho kolega před ním.

Jeden důvod je tedy chemie, genetika a strava skotu, druhý je ten, co se stane telátku, které budeš místo živého mléka matky krmit pasterovaným mlékem z obchodu baleným v tetrapaku? Tipni si!

 

Zmutuje?

Pojde. Druhá odpověď, trochu složitější, je, že geneticky jsme všichni savci a v raném věku, kdy savci pijí mlíčko, jsme ho měli pít taky – od matky. Ale pak už ne. Po prvních 3 letech dochází k dramatickému snížení schopnosti rozložit mléčnou bílkovinu. Proto se už po třech letech věku nemá kojit, matka také v té době přirozeně přichází o mléko. Dítě má jíst plnohodnotnou stravu. Nám se ale nějakým záhadným způsobem z té stravy, která byla dřív jen jako občasná pochutina, stal v některých případech základ stravy. V rodinách jsou jogurtů a sýrů plné lednice. Ráno v poledne a večer jogurtíček a sýreček a budeme zdraví! Toto prostě netrávíme, nemáme na to enzymy. Tělo zátěž pět, deset, dvacet let zvládá. Pak je nám třicet a v těle se postupně začne „něco“ dít. Německé výzkumy ukazují, že schopnost rozložit kravskou bílkovinu u populace nad 50 let je velmi nízká 10 %! Proto jsme my jako Evropané na předních místech ve výskytu artrózy, osteoporózy, kostních nemocí způsobených nedostatkem vápníku. Zažité povídačky lékařů o tom, že když budeme jíst hodně mléka, tvarohu a sýrů, že budeme mít dobré kosti, jsou nesmysl. Národy, které nejedí mléčné výrobky, nemají osteoporózu, mají minimum kloubních zánětů. Lidé, kteří tyto věci pojídají denně, mají totálně odvápněné kostní struktury, svalové struktury, mají i oslabené srdeční svalstvo. Proč? Tělo strádá na minerálech – a to je paradox, když to podle lékařů máme z mléčných výrobků vstřebávat! Je to jednoduché. Pokud nemáme na trávení kaseinu enzym, pak nám ve střevech zůstává a hnije. Na tom se pak namnoží patogenní plísně, bakterie a jiná havěť. Která jen oslabuje střevní sliznici a obírá nás o další cenné látky ze stravy. Tělu se minerálů nedostává.

 

Tak teď už mi začíná být špatně.

Vzniká problém, který tělo musí řešit. Do těla se krevním řečištěm přímo ze střev dostávají látky, které zhoršují schopnost krve eliminovat kyselost. Tělo nemá jiné možnosti, než vzít ze zásob. Odkud vezme v první řadě? Ze zubů. A pak hned z kostí. Lidé, kteří mají slabé zuby a kosti by vůbec mléčné výrobky neměli jíst. Je to jedna z primárních příčin. Pak jsou tu ještě genetické predispozice k poruchám endokrinního systému štítné žlázy a příštitných tělísek. Ty pak špatně řídí osteocyty a osteoblasty, což jsou buňky, které udržují vápník v kostech... pokud tam máme poruchu, může vzniknou osteoporóza, artróza a další degenerativní onemocnění kostního systému. Když dojde ke kombinaci špatné výživy s dědičnou poruchou, zhruba od padesáti let věku nastává velký problém. Začínají chronické bolesti kloubů a systémová onemocnění. Poslední výzkumy ukazují, jak to vypadá v cévním systému lidí. Když je člověk mladý, má cévní systém ochráněný buňkami, které ho kryjí. Kdyby se rozložily, pokryjí rozlohu dvou tenisových kurtů. Už o patnáct let později má běžný Evropan už jen půl tenisového kurtu. Začíná ateroskleróza, trombotické stavy, špatně funguje odvod toxinů – lymfatický systém. Dělají se nám metličky, žilky, na nohou hluboká celulitida. A tyhle znaky stáří pozorujeme dnes na lidech už ve třiceti letech věku. Když vědci pátrali dál, zjistili, že tohle všechno se dá výrazně zlepšit a obnovit.

 

Čím?

Živou stravou. Ta již obsahuje speciální enzymy, které cévy vypruží a dozásobí specifickými látkami, které nejsme schopni bez živé stravy sami vyrobit. Příroda je opravdu zázračná. Pokud něco utrhneme a sníme jako předkové před tisíci lety, můžeme mít kvalitní kosti. Z toho „zeleného“, stejně jako ta kráva, získáme vápník. Ale za současných podmínek, kdy většina lidí má nevyrovnanou stravu, je střevo v totálním rozkladu, a zánětlivém procesu, pak k tomu ani nemůže dojít. Je potřeba detoxikovat a nasadit si antiparazitární a odkyselovací kůru. Já k tomuto účelu doporučuji tinkturu Ořešák Americký a zásaditou směs 5 minerálů, kterou si můžete koupit v lékárně pod názvem Tepperwein jméno má po doktorovi, který se odkyselení organismu vědecky věnoval. Pak se může zlepšovat mechanicky celý trávicí systém včetně jater. Ořešák nezabije parazity v celém těle, ale než se ke mně dostane klient na vstupní analýzu, už nějaká tak zátěž ubude a hlavně se bude cítit daleko lépe.

 

Je tělo schopné se samo „osvobodit“ a zregenerovat stejně tak i z následků očkování, nebo opravdu musí přijít nějaká pomoc zvenčí?

Těžko říct. Co se týká nervového systému, v tom bych byla skeptická. I lidé, kteří se živí živou

stravou, sportují, měli v mozku těžké kovy po očkování. Tady by pomohla detoxikace. Za jednu z nejlepších na světě považuji kapky Joalis od doktora Jonáše. Je potřeba vyhledat odborníka na detoxikaci Joalis a nechat si otestovat, které druhy si máte koupit. Tak jak to děláme v Biorezoně. Velmi dobře jimi jde toxické zátěže odstranit z nervové tkáně a já je kombinuji s bicomem. Bicom dokáže těžké kovy vyvázat z celého těla, ale když spojíte jeho účinek s kapičkami, jejich účinek se znásobí.

 

Ano, je lepší vždycky všechno zkusit z víc stran, nedržet se takříkajíc oběma rukama jedné větve.

Lidé se většinou upnou k jedné metodě jako ke samospasitelné, a to také není dobře.

Dobrá zpráva je: toxických látek se dá zbavit.

 

Vraťme se ještě ke stravě. Říkala si, že u malých dětí je vidět změny k lepšímu do dvou až tří dnů. Za jak dlouho můžeme očekávat zlepšení tak, abychom ho pocítili, my „zanesení“ dospělí?

Za šest až osm týdnů po vysazení pšenice, ječmene, žita, ovse, a veškerých mléčných bílkovin. Lidé cítí zlepšení postupně, zvláště pakliže najedou na zeleninu a ovoce kde doporučuji zvýšit podíl ve stravě na 50%.

 

Tak to bude velký problém. Potravinářský průmysl tu jede na mléko a pšenici.

Já radím lidem, aby se změnou stravy začali i postupně, tím, že do svého jídelníčku přidávají nové druhy zeleniny a ovoce. Největší motivaci něco změnit mají lidé, kteří jsou nemocní a je jim fakt zle a nevidí jinou možnost. Ale například sportovci mají efekt změřitelný na zvýšení výkonu. I já mám v péči vrcholové sportovce – a u nich je významné zrychlení cévního systému, zlepšuje se okysličení tkání a rychlost reakcí. Jak lepek, tak mléko totiž mají negativní účinek na nervová vlákna.

 

Jenže třeba slavný léčitel, páter Ferda, píše ve své knize, jak mají Češi ideální stravu, jak je vlastně ta zatracovaná česká knedlíkovo-omáčková kuchyně výborná.

Nojo, ale páter Ferda už nežije v dnešní době, tenkrát to bylo jinak. Nebyly wi-fi, počítače, tolik chemie a těžkých kovů v potravinách, vařilo se z prvosurovin, hned, nemrazilo se, neposílalo se přes celý svět, tolik jsme necestovali, když ke mně přijde člověk, který má doma krávu a pije od ní nepasterované mléko a jí maso zvířat, které chová a zeleninu, kterou si pěstuje na zahradě a nemá ji hnojenou, žije mezi zvířaty, nemyje si ruce a přesto je zdravý a bez očkování! Má úplně jiné tělo než mají lidé z města. Uvnitř vidíš daleko víc čistoty – v plicích a slezině je velký rozdíl, i ve střevním traktu a hlavně na plicích. Ano, mají parazity, ale není tam bakteriální infekce v celém těle. Maximálně toxoplazmóza od zvířat, ale většina živých věcí, které takoví lidé snědí, je jejich organismus schopen vyčistit. To je to, co říkal páter Ferda. Tak je to dobře. Ale to se dnešní mladé generaci, která sedí u počítačů, neděje. Lidi utíkají z měst, mají v nich slabou imunitu, mají velká pnutí, velký nápor... navíc jsou toxicky zanesení prachem. Děti, které jsou vychované v kočárcích, které jezdí na Praze 1 a ty, které jsou celý den venku a běhají po zahradě na vesnici, to je něco úplně jiného. My jsme s babičkou běhali po zahradě, jedli mrkev ze záhonku i s hlínou a nic nám nebylo. Dneska na zahrádky při tom způsobu života není čas.

 

To je opravdu chmurné povídání, skončeme něčím pozitivním, prosím.

Biorezonance a potažmo jakákoli detoxikace nám dává možnost jako lidstvu zbavit se toho, co jsme si natropili. A když budeme mluvit o tom, že biorezonance je velmi moderní, dosud ještě ne příliš známý obor, řekněme si, že moderním způsobem života jsme se poškodili, tak se moderním způsobem zase napravme. Biorezonance a detoxikace nám dává možnost jako lidstvu zbavit se toho, co jsme si natropili.

 

Dokumenty k tématu očkování

Český dokument ČT 2 – podvod ve schválených vakcínách https://www.youtube.com/watch?v=ObbF31EfQb4

Americký dokument

https://www.youtube.com/watch?v=A8U30DUSG1w

Německý dokument

https://www.youtube.com/watch?v=2SYs8rQfPs0

 

Očkování, poruchy vývoje a imunity u dětí - MUDr. Ludmila Eleková

https://www.youtube.com/watch?v=y-d-h_eGCls

 

Video Varovné signály očkování

https://www.youtube.com/watch?v=kG4nG5J2-v0

 

Rozhlasový dokument Mudr. Ludmila Eleková

https://www.youtube.com/watch?v=_12ANri3IH8

Společnost za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování

http://www.rozalio.cz/

webovky, které se věnují tématice očkování u nás

www.rizikaočkování.cz

 

Knihy o očkování:

Alexandr Kotok - Očkování v otázkách a odpovědí pro přemýšlející rodiče

Niel Z. Miller - Co možná nevíte o očkování

 

Jak se nechat očkovat s co nejmenšími zdravotními riziky

Podle Denisy Michálkové existuje možnost, jak minimalizovat poškození po klasickém očkování pro ty, kteří se očkování nechtějí vzdát a kteří se na nějaké z nich chystají:

Když bude chtít maminka očkovat své dítě klasickým způsobem, může přijít dopředu v klidu k nám do Biorezony. Zkontrolujeme tu imunitní systém dítěte, zjistíme, kde je potřeba udělat odblokování, co je potřeba posílit, který orgán je oslabený. Když má dítě srovnané meridiánové dráhy a posílenou imunitu a v těle žádnou infekci, může projít očkovacím procesem. V této chvíli přijde na hodinovou návštěvu, kdy my připravíme tělo na očkování a poté do tří dnů může jít dítě na očkování. V den očkování nebo nejpozději druhý den ráno očkovací vakcínu vyvážeme z těla ve fázi, kdy ještě jen nabourává tkáň a poškozuje nervový systém.

 

A proč to tedy vůbec dělat? Dám dítě naočkovat, vy mu hned všechno vyvážete z těla, takže pak může všechno, proti čemu bylo očkované, chytnout, nebo ne?

Očkování pronikne do buněk hned poté, co dítě dostane očkovací vakcínu.

 

Aha, takže bude očkované bez následků?

Nějaké následky určitě budou, protože jakmile se vakcína s těžkými kovy dostane do těla, už něco poškodí. Když se podíváš pod mikroskop, co dělá tekutý hliník při kontaktu s nervovou tkání, bude ti to jasné – dojde totiž k odumření tkáně.

 

Pokud budu lékař bez hranic a pojedu do oblasti, kde můžu chytit úplně všechno a budu v kontaktu s chorobami, co bys mi poradila?

Aby ses přišla nejdřív detoxikovat na bicom, kde bychom odstranili blokády a omezení ve tvojí imunitě, naočkovali bychom vakcíny chorob, které tam můžeš případně chytit, a dala bych ti na cestu joalis kapky, které používáme k detoxikaci pro lidi, kteří jedou do zahraničí a které jim pomůžou imunitu rychle aklimatizovat na nové prostředí a aktivují imunitní systém. Jsou to preparáty imun, nobac, antivex. Po pobytu bys zase přišla sem na kontrolu. Pokud bys přece jen něco chytila, což se nemusí díky preparátům nebo očkování plně projevit, tak se to u nás dá krásně – biorezonancí – vyčistit.

           

PŘÍBĚH MALÉHO Honzíka

Z opožděného outsidera premiantem

Maminka Hana z Prahy

Po jednom z očkování můj malý syn začal mít čtyřicítky horečky. Lékařka nás hnala na krevní testy, protože teplota nechtěla jít dolů. Poprvé v devíti měsících mu tak brali z hlavičky krev – neměl totiž nikde pořádné žilky, z nichž by se dala nabrat. Nicméně z rozboru se na nic nepřišlo. (Po několika dnech teplota spadla, sráželi jsme ji nurofenem, paralenem čípky) Než se tohle stalo, tak byl jako všechny malé děti. Žvatlal, ukazoval na všechno, co mu přišlo zajímavé, byl takové usměvavé, zdravé, velmi společenské miminko, lezl po čtyřech k druhým miminkům a dával jim pusinky... Po druhé Hexavakcíně se změnil. Já jsem si toho bohužel nevšimla hned. Nevěděla jsem tehdy o žádných rizicích. Očkovali jsme prostě dál, protože se to tak dělalo, vůbec mne nenapadlo, že by mohlo být něco špatně, navíc jsem netušila, co vlastně vakcíny obsahují a co dělá očkování v těle. Dopadlo to tak, že přestal mluvit, přestal reagovat na svoje jméno a místo hraní a komunikace začal s hračkami házet a třískat, mlátil hlavou do zdi, řval třeba nonstop hodinu v kuse. A nejen to. Přestal mít hlad, nechtěl jíst, přestal přibírat. Začal taky mít velké potíže s trávením.

 

Od jednoho k druhému, bez pomoci

Já chodila k lékařce a dokola opakovala, že to není v pořádku, že se něco děje, že mne Honzík nevnímá. Myslela jsem si tehdy, že mne neslyší – absolvovali jsme tedy vyšetření s ušima, chodili jsme na neurologii. Ze všech stran jsem slyšela jen: on asi bude opožděný, smiřte se s tím. Když mu byly zhruba tři roky, řekli mi, že jde o druh autismu – aspergerův syndrom a dysfázii (opoždění vývoje řeči) – to je časté u autistických dětí – nemluví správě slova, nesprávně je skládají. Děti pak mají díky tomu potíže vůbec něco vyjádřit. Lítali jsme po doktorech a já slýchala: co byste chtěla, buďte ráda, že je takový jaký je a nebojte, ještě je váš syn ve třech percentilech což je měření = váha a výška vůči věku. Za rok nepřibral ani deko.

Jenže já věděla, že ještě něco dalšího není v pořádku. V jednu odpoledne jsem dala dítěti jídlo a ve čtyři už jsem ho viděla v nočníku. Měl totiž po očkování tak oslabenou imunitu, že se jeho organismus neubránil nejen bakteriím a plísním, ale ani virům.

Celá anabáze skončila o rok později po dalším rozboru krve, kdy lékařka prohlásila, že můj syn má nesnášenlivost lepku a kaseinu. V té době už měl po třech hodinách všechno jídlo, co snědl, venku, tak už byla jeho střevní sliznice zničená. Poprosila jsem tedy lékařku, aby mého syna vzali do péče gastroenteorologové a zjistili, co je příčinou toho, že můj syn nesnáší kasein a lepek. Ona si na mne nechala tři čtvrtě hodiny, abychom spolu sepsali zprávu pro gastroenteorologa a poprvé se mne vyptávala na všechny věci, které předtím vůbec nechtěla slyšet. Když jsem odcházela, řekla mi: nebuďte zklamaná, pokud se vám bude odborník věnovat akorát tak pět minut, protože u něj dítě, které nekrvácí z trávicího systému, není nemocné. Sama mi pak popisovala situaci, kdy k němu poslala totálně podvyživené dítě, které bylo kost a kůže a on nešťastným rodičům řekl, že mají přijít až za dva měsíce. Když jsem odtud odešla, něco se ve mně změnilo, zlomilo.

Do té doby jsem tu lékařku brala jako absolutního suverénního odborníka, kterému jsem naprosto věřila a najednou jsem viděla, že ona se toho doktora bojí. Že nevěří, že by se něco změnilo, že snad přestala věřit i tomu, co dělá. Když jsem si doma přečetla, co napsala do zprávy, kterou jsme, jak jsem si celou dobu myslela, tvořily spolu, nikde jsem se nedočetla těch hodnot v krvi, které potvrzují, že můj syn má netrávení bílkovin a už vůbec tam nestálo, že mu to narušuje psychiku, a že právě špatná metabolizace bílkovin synovi způsobuje projevy autismu. Žádanku jsem hodila do koše a rozhodla se, že to dokážu sama, přijít na to a pomoci synovi.

 

Zdraví ve svých rukou

Vzala jsem tedy zdraví svého syna do svých rukou. Začala jsem si číst všechny dostupné materiály v knihách i na internetu. Najednou jsem konečně pochopila, co všechno se v těle mého dítěte odehrálo, co všechno jsem způsobila tím, že jsem byla uvědomělá matka, tedy v uvozovkách. Že jsem bezhlavě věřila lékařům, že jsem si myslela, že dělám správnou věc a poškodila jsem svého syna a těžce jsem si za to pak nesla odpovědnost.

Začala jsem hledat pomoc a zjistila jsem, že všechny děti s aspergerem nebo autismem by měly mít okamžitě nasazenou bezlepkovou a bez mléčnou dietu. Že jim tyto potraviny poškozují nervový systém, a děti pak v důsledku toho přehnaně reagují na všechny okolní podněty. Když jsme najeli na bez lepek a bez mléčnou, a omezily cukry, došlo ke změně. Honza předtím měl jen svoje oblíbené hračky a pořady, které jsme mu museli pořád pouštět dokola. Prostě si za každou cenu dodržoval svoje kolority, nechtěl nic nového, nové věci, lidi ho nezajímali. Ani nechtěl mluvit. Během dvou dnů se začal zajímat o okolí, zapojovat do kolektivu ve školce. V té době bylo mladší dceři rok a on si s ní začal hrát, začal si užívat rozmanitosti světa. Předtím byl jako v tunelu, jako by měl jen svůj vlastní svět. Začal si povídat s hračkami, což do té doby nikdy nedělal. To mně utvrdilo, že dělám správně. A pak jsem konečně narazila na detoxikaci v Biorezoně, tam zjistili, že je plný toxické zátěže z očkování. A pak jsem tu byla já, matka, která jsem prodělala klíšťovou encefalitidu, EBV a žloutenku, jejichž viry mi zůstaly trvale v těle a Honza je po mně podědil. Takže díky těmto virům měl oslabené játra a nervovou tkáň.

V 6 letech jsme opakovali psychologické vyšetření a závěr té samé lékařky byl je Honza je zcela zdráv.

Uplynul další čas a Honzovi je 7 let a je naprosto zdravý kluk, který vše dohnal a ve škole patří k nejlepším, především v matematice. Má kamarády a hraje tenis a fotbal a zajímá se o vše kolem.

Mám radost, že jsem to jako máma zvládla a všem ostatním maminám posílám sílu a odhodlání v detoxikaci svých nemocných dětí.

 

Kontaktujte nás pro více informací

 

 

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.