Denisa Rohanová

Titulní stránka / Poznejte náš tým / Denisa Rohanová

Na cestu stát se Bicom terapeutem mě přivedly moje děti. Ačkoliv byla starší dcera dlouho kojená, trpěla už od miminka atopickým ekzémem a oslabenou imunitou, která se projevovala silnými a dráždivými kašly. Došlo nakonec také k trhání nosních mandlí, které bohužel během jednoho roku opět dorostly a problémy opět začaly. I s mladší dcerou jsme řešili zvýšenou nemocnost způsobenou přetrvávající streptokokovou infekcí, na které nám časem přestala působit opakovaně nasazovaná antibiotika a lékaři si už sami nevěděli rady. V momentě, kdy jsem s oběma dcerami odcházela z nemocnice po aplikaci velmi nepříjemné injekce se silnou dávkou antibiotik a s informací, že budeme muset docházet na tyto injekce opakovaně, rozhodla jsem se, že musím najít jinou cestu.

Nejdříve se nám podařilo dosáhnout významného pokroku díky plazmě, na kterou jsme začali pravidelně docházet s celou rodinou, a která i mě neuvěřitelně rychle pomohla od plánovaného zákroku. Následně jsme objevili také Zapper a Bicom. Dnes jsou moje děti bez vážných potíží a já jsem šťastná, že se mohou bez omezení věnovat svým koníčkům a kamarádům. A když se nějaká virózka objeví, je spíše mírnějšího a krátkodobého charakteru. S radostí sleduji, jak se krásně jejich imunitní systém zregeneroval a od základů pevně vybudoval.

Co vnímám u Bicomu jako zásadní, nenahraditelné a zcela přelomové je jeho schopnost nápravy starých vzorců na mentální i fyzické úrovni, kdy postupně dochází k aktivaci silných ozdravných procesů, včetně velmi důležitého odstranění krátkodobých i dlouhodobých bloků, které nám často brání pokročit v našem životě vpřed tím správným směrem.

Největší radost mám, když se moji klienti, kteří se rozhodli na svém zdraví aktivně pracovat, postupem času vrací spokojenější, zdravější, se znovu nalezenou energií, jasnými představami a plány do budoucna.

Bicom vnímám jako významného pomocníka na naší cestě životem.

Bude mi ctí, pokud Vás v té Vaší cestě ke změně budu moci podpořit právě já.

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.