Eva Dvořáková

Titulní stránka / Poznejte náš tým / Eva Dvořáková
Eva Dvořáková

Nekonvenční přístupy ke zdraví mi byly blízké již od rané dospělosti, kdy jsem za sebe plně převzala zodpovědnost. Vedly mě k tomu hlavně celoživotní potíže s atopickým ekzémem, se kterým si klasická medicína nevěděla rady. Přes detoxikaci bylinami a nekonečné testování různých přírodních mastí jsem se před deseti lety dostala právě k biorezonanci, která mě zaujala svou efektivitou. V kombinaci s několika životními změnami se podařilo celotělový problém zvládnout. Přírodní cestou jsme s mužem šli i po narození našich dvou synů, kdy u nás nacházela uplatnění hlavně homeopatie a autopatie. Každý projev nemoci ve mně probouzel touhu pátrat hlouběji po možné příčině a její souvislosti s probíhajícími procesy v našich tělech.

Do Biorezony nás přivedly potíže mého muže s imunitou, které trvaly roky a postupně se stupňovaly. Po několika návštěvách se dostavily velmi příjemné výsledky, díky kterým se do naší rodiny opět vrátil život. Myšlenka pomáhat lidem formou alternativní medicíny, o které jsem v průběhu rodičovské dovolené snila, se pomalu začala v mém životě zhmotňovat. Dostala jsem možnost vyzkoušet Bicom na vlastní kůži, naučit se ho používat a být součástí inspirativního týmu terapeutů v Biorezoně.

Je nádherné pozorovat klienty, v kterých frekvenční terapie dokáže rozproudit energii a otevřít cestu k uskutečňování dalších kroků a změn ve svém životě. Je to jeden z možných dílků mozaiky tvořící dokonalý obraz života a každému bych přála tuto možnost vyzkoušet.

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.