Ing. Lenka Jahelková

Titulní stránka / Poznejte náš tým / Ing. Lenka Jahelková
Lenka Jahelková

Vystudovala ekonomii a léta pracovala ve finančnictví. Vždy měla blízko k přírodě. Bydlí na vesnici a je maminkou dvou velkých dětí.

Díky zájmu o zdraví, vztahu k bylinkám a zdravé stravě se začala zajímat o celostní přírodní medicínu a nejrůznější informace s tím spojené.

Nejdříve se seznámila s informační celostní medicínou, kde prošla studiem a následnou certifikací. Začala pracovat jako poradce informační medicíny.

Následně vystudovala Školu klinické naturopatie, nejkomplexnější takřka čtyřleté studium přírodní celostní medicíny v ČR Tento obor splňuje požadavky Světové zdravotnícké organizace (WHO) pro výkon profese naturopatie, zahrnující odborné předměty jako biochemie, biologie či patologie a dále specifické obory jako nutriční výživa, fytoterapie a další…

Pracovala více jak dva roky na Klinice funkční medicíny Endala s MUDr. Janem Vojáčkem jako terapeut.

Zde získala zkušenosti zejména s přírodní léčbou hormonální nerovnováhy, zejména štítné žlázy a adrenálního vyčerpání, dále v oblasti chronických onemocnění jako například metabolický syndrom, nadváha, kožní potíže – ekzémy, chronické trávicí problémy a další.

V současné chvíli absolvuji prakticky zaměření kurz Poradce pro výživu s akreditací MŠMT zakončení státní autorizovanou zkouškou.

„Mým hlavním záměrem je navést člověka k rovnováze, k uvědomění příčin jeho potíží a následně společnými silami nastolit dlouhodobé zdravý přístup k sobě, jak na úrovni těla, tak mysli.„Výživu a vztah k sobě považuji za naprostý základ na cestě k dlouhodobému zdraví a pocitu radosti ze života.

 

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.