Petra Rubešová

Titulní stránka / Poznejte náš tým / Petra Rubešová
Petra Rubešová
  • Certifikovaný terapeut Bicom

K práci terapeuta na přístroji Bicom jsem se dostala díky svému druhému synovi. V současné době mu je jedenáct let a díky alternativní medicíně dělá neustále pokroky a jeho vývoj se pomalu přibližuje k jeho vrstevníkům.

Davídek byl diagnostikován jako hyperaktivní dítě s prvky autismu a poruchou komunikace. První známkou odlišného vývoje byla stagnace jeho učení mezi první a druhým rokem. Následně byly provedeny neurologické, psychologické a logopedické vyšetření a probíhaly pravidelné kontroly. Požádali jsme o konzultace s pracovníky rané péče od Aply, kteří nám pomáhali s Davídkem lépe komunikovat a učit ho našemu světu. Začali jsme využívat homeopatii, která pomalu Davídkovi pomáhala.


Po nějaké době jsme se dostali do centra Biorezona. Diagnostika na přístroji Oberon ukázala zátěže po celém těle, hlavně v mozku a trávicím systému. Nastoupili jsme cestu plazmování, a po dvou měsících už byly vidět výsledky a výrazné zlepšení na všech úrovních těla.

Nyní máme plazmu doma a využíváme ji nejen k detoxikaci celé naší rodiny a příbuzných, ale je výborná i v léčení akutních onemocnění. Nízké frekvence si pak pouštíme na podporu organismu, zlepšení soustředění a celkového zklidnění.

Pak se objevil malý zázrak v podobě Bicomu, který dokáže neuvěřitelně vyladit a nastartovat všechny systémy v těle, odstranit blokády, harmonizovat, vyčistit meridiány a čakry, zbavit tělo živých patogenů a především vyvést těžké kovy, chemické látky a radionuklidy, které stojí za většinou našich onemocnění.

Pravidelně užívá kapky Joalis, pije čerstvé šťávy, má omezené mléčné výrobky a lepek, aby nedocházelo k zátěži trávicího systému. Za poslední měsíce udělal velký pokrok a naučil se spoustu nových věcí.

Naše životy jsou o cestě hledání a každý si musí najít tu svoji pravou cestu. Je dobré si uvědomit si, že všechno je navzájem propojeno. Čím více se budeme zajímat o své zdraví, zvažovat co jíme a pijeme, jak si dokážeme užít života a dávat lásku, budeme spokojenější my i lidé kolem nás. Ráda vám vysvětlím souvislosti, poradím a předám zkušenosti a pomůžu na vaši cestě detoxikace.

Motto: Zdravý člověk má spoustu přání, nemocný jen jediné.

Petra Rubešová
terapeut Bicom

 

Absolvované kurzy

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.