Plazmový generátor RPZ 15

Titulní stránka / Biorezonance / Plazmový generátor
Plazmový generátor RPZ 15
Odstraňuje z těla viry, plísně, bakterie a parazity. 

Všechny nemoci mají své původce a všechny živé mikroorganismy vibrují na svém frekvenčním pásmu nebo přesné frekvenci. Pokud toto pásmo zadáme do plazmového generátoru, jejich buněčná stěna se rozkmitá natolik, že se rozpadne, ať jsou v kterékoli části organismu v dosahu 3 m od generátoru.  

Až neuvěřitelným výsledkem je potom odstranění někdy i celoživotních bolestí, neduhů, depresí, únavy, alergií a závažných autoimunitních chorob. Lze vyloučit z těla: borelie, herpes vir, EBV vir, papilomaviry, chlamydie, všechny druhy parazitů, plísní, virů a bakterií, včetně všech exotických forem, které si přivezeme z dovolených, z cest po světě. 

RPZ 15 je nejpokročilejší frekvenční generátor na světě a jejím tvůrcem a výrobcem je česká společnost Z-technology s.r.o.

Aplikace frekvencí  je založena na objevu, který učinil mikrobiolog Raymond Rife ve 20. - 30. letech 20. století. Výsledky jeho práce ukázaly, že každý mikroorganismus vysílá své specifické frekvence. Více o tomto geniálním vědci se dočtete v článku o R.R. Rife na našich stránkách. 

Přístroj půjčujeme klientům až domů, kde v pohodlí domova s celou rodinou absolvují terapii, kdy v rámci 1. měsíce mohou plazmový generátor odkoupit. Cena pronájmu je poté odečtena z ceny Plazmového generátoru RPZ 15.

Elektrické zvukové frekvenčně kladně vyvážené pulsy dokážou tyto mikroorganismy zničit, nebo narušit jejich "maskovací" obal na membránách, který mate náš imunitní systém. Po narušení obalu imunitní systém začne tyto mikroorganismy ničit a dochází tak k samovolnému uzdravení.

Video detailního rozpadu parazitální zátěže (Trepka malá) při plazmování.

 

Tato aplikace je bezkontaktní. Může se používat pro děti i nemocné. Doporučujeme rodinnou terapii, neboť v rodině mezi dětmi i dospělými v rodině je z 60% mikrobiální zátěž stejná. Odstraníte ji tak najednou za jednu cenu a vyhnete se reinfekci a nežádoucímu návratu onemocnění. Pokud některý člen není nositelem patogenu a je přítomen plazmování, je toto působení pro něj zdravotně nezávadné.

Po působení frekvencí, imunitní buňky začínají uklízet mnohem rychleji, protože je pro ně daleko jednodušší pouhý úklid, než boj se zákeřnými viry nebo bakteriemi.

Průběh terapie:

 1. Likvidace mikrobiální nebo parazitární zátěže vytestované při naší vstupní diagnostice 120 minut.
 2. Po té následuje vyčištění organismu pomocí podpůrných frekvencí 50 - 90 minut (nastaveno individuálně).
 3. Celá terapie trvá 3 hodiny

U nás je každá minuta využitá. Při odstranění plísní, virů, bakterii a améb používáme 10 minutové přesné frekvence. U parazitů každé stádium 10 minut.  

Během aplikace doporučujeme nevzdalovat se z dosahu plazmového generátoru, nepoužívat velké elektronické nebo kovové přístroje, které by bránily v proudění vln do vašeho těla. Vhodné je vzít si s sebou svačinku.

Celý prostor je přizpůsobený dětem. Máme připravené hračky. K dispozici je TV, kde mohou sledovat pohádky. Nezapomeňte vzít dětem svačinku a pití (tělesné pochody se v době terapie rozbíhají rychleji a děti mají hlad a větší žízeň než obvykle). Menším dětem nezapomeňte plenku, nočník je k dispozici.

U aplikací frekvencí je velice důležitý pitný režim. Ideálně si sebou doneste svůj oblíbený nápoj (Během tříhodinové terapie je vhodné vypít 1/2 až 3/4 litru tekutin v závislosti na tělesné struktuře organismu.) Vodu a čaj podáváme zdarma.

 

Doporučujeme absolvovat celý detoxikační proces 1x až 2x (3 hodiny každý týden) počet návštěv/dávek je v závislosti na zdravotním stavu a pokud detoxikaci podstoupí všichni členové včetně zvířat ve společné domácnosti nedochází k reinfekci.
Hodně se urychluje celý proces, pokud k detoxikaci – očistě svého těla přistupujete aktivně a podpoříte ho užíváním:

 • tinktury z Ořešáku Amerického a kapslí dle receptů Dr. Huldy Clark,
 • Vitamínem C ideálně v přírodní formě
 • detoxikační koupel v soli Meine Base.

Vše můžete zakoupit v našem centru nebo eshopu.

Pokud ve vaší domácnosti chováte zvířátko – psa, kočku, králíčka, křečky a jiné domácí zvířata, doporučujeme souběžně odčervit a vyčistit kožíšek i vašich miláčků. Rádi vám poradíme. Případně zvažte půjčení plazmového generátoru domů, kde mohou vaše zvířátka podstoupit terapii s vámi. Více zde.

Stavy, které mohou léčbu doprovázet:

 • Během 1 týdne po plazmování nedoporučujeme absolvovat krevní testy – jejich výsledky by nemusely být relevantní. Tělo se postupně zbavuje nečistot a snaží se vypořádat se zbytkem zátěže, která ještě v organismu zůstala. Proto rozbíhá čistící pochody, což se může projevit právě v té části organismu, kde se nacházelo zánětlivé ložisko
 • V průběhu detoxikačního procesu se můžete setkat s vykašláváním (především ráno) a samovolným čištěním nosních dutin. Z tohoto důvodu je velmi vhodné spojit detoxikační proces s vaším oblíbeným sportem na čerstvém vzduchu. Stejnou službu vykonají i denní procházky.
 • Můžete se setkat s tmavou močí či drobným pícháním v různých částech těla. Obojí je důsledkem probíhajících detoxikačních procesů v těle.
 • Vlivem čistících schopností organismu se můžete setkat rovněž s nebolestivým průjmem a v případě závažných metabolických onemocnění i s drobnou krátkodobou nevolností, kterou jste mívali i dříve. Vše se dá minimalizovat vhodnou stravou a potravinovými doplňky nebo delší následnou frekvenční terapií na podporu orgánů.
 • U dětí může dojít ke krátkodobému efektu – „nemám hlad“, podrážděnosti, únavě či ospalosti. Počítejte s tím, že v den terapie mohou chtít jít spát o hodinu dříve než obvykle 

Pronajímáte si přístroj na určené hodiny, a je jedno, zda na terapii jste sami nebo s celou rodinou či kamarádkou, kamarádem. Kapacita místnosti je omezena na 2 dospělé + děti.

Pokud některý člen není nositelem patogenu a je přítomen plazmování, je toto působení pro něj zdravotně nezávadné (prostě na tuto osobu nepůsobí). Poprvé doporučujeme se objednávat mimo menstruační dny (menstruace je pro tělo zátěž a přísun toxinů vás může oslabit a více unavit, ale vždy záleží jen na tom, jak to cítíte vy). Přizpůsobíme dávku a pomůžeme tak imunitě, i v případě závažnějších infekcí – Herpes, angína, EBV, chřipka, bronchitida, a u dětí i akutní či chronické stavy kašle, alergie, ekzému, průjmu, bolestí bříška, teplot i horečky a nejrůznější záněty či bolesti. 

Upozornění:

Plazmový generátor RPZ 15  a plazmování  je detoxikační metoda, která se v ČR používá teprve 15 let, a není schválená jako léčebná metoda. Přístroj si pronajímáte v námi určených prostorách nebo domů a plně zodpovídáte za svůj zdravotní stav. Garantovaný dosah plazmového generátoru pro ničení patogenů je 2 m u všech frekvencí.

HISTORIE

Video o zakladateli této metody

Dr. Royal Raymond Rife, byl původně optik, který pracoval na mnoha vládních projektech a pro mnoho známých soukromých firem - dodnes se jeho vynálezy používají v běžné optice.  Ve třicátých letech minulého století začal pracovat na zcela novém druhu mikroskopů, které měly přinést mnohem větší rozlišení. 

 

   bbbb           

Mikroskopy, které Rife sestrojil, předčily teoretické limity v optice, neboť pracovaly na zcela jiném principu než všechny optické mikroskopy. Rife používal ke zviditelnění jednotlivých mikroorganismů spojení dvou různých druhů světla a specifické frekvence mikroorganismů, které získával doslova mravenčí přesnou prací.

Byl prvním člověkem, který mohl pozorovat živé nejen bakterie, ale i viry. To, že se jednotlivé druhy mikroorganismů zobrazovaly při určitých frekvencích, vedlo Rifa k nápadu, co by se stalo, kdyby tyto frekvence zesílil. Předpokládal totiž, že by se mikroorganismus dostal do zvýšené vibrace a tato vibrace by ho mohla usmrtit. Jeho myšlenka se plně potvrdila. Pokusné vzorky kultivovaných bakterií byly při nastavení přesných frekvencí usmrceny během několika minut. Tyto pokusy odstartovaly jeho celoživotní práci – vývoj a výrobu přístrojů, které by dokázaly léčit lidi s minimálními náklady.

Dr.Royal Raymond Rife dovedl tuto metodu léčby nemocí téměř k dokonalosti. Měl neuvěřitelné výsledky s lidmi, pro které tehdejší medicína již neměla žádné léky s možností alespoň zlepšení jejich stavu. Účinnost drtivé části jeho novátorských metod byla pod dohledem komise tehdejších lékařských expertů potvrzena a tato lékařská komise konstatovala, že generátor frekvencí s plazmovou výbojkou, který Dr.Rife používá k léčení nemocí je plně funkční a jeho úspěšnost je 100%.

noviny

 

 Chci si přístroj pronajmout domů           

 

Detoxikační přístroje kupujeme na Biorezona-eshop.cz.

Vyberte si

 


 

 

Ohlasy našich spokojených klientů

„Borelióza ve pokročilém stádiu Co mé rodině vyřešil Plazmový generátor: Po 6 týdnech intenzivního plazmování odezněly všechny bolesti včetně Boreliózy! Po 6 měsících jsem se začala cítit jako prostě zdravý člověk i energeticky, nepotřebovala jsem přes den odpočívat, natož spát a začala jsem zvládat znovu nejen domácnost, ale i práci, jako tomu bylo předtím, než jsem onemocněla, tedy před téměř třemi lety. Kromě mě pociťoval i zbytek rodiny pozitivní účinek frekvencí. Dětem odezněl kašel, cestovní nevolnosti a začali být více soustředěné, klidnější. Díky Biorezoně!“

Jana H. 38 let


Ráda bych Vám poděkovala za Vaši laskavou péči při vytváření dávek do plazmy. Plazmový generátor máme doma a stal se nedílnou součástí našeho domácího léčení.
A´t se jednalo o různé typy bolestí, záněty, akutní virózy nebo řešení chronických obtíží, vždy nám vaše cíleně vytvářené dávky pomohly navrátit zdraví a duševní pohodu.
U nás to není víra, u nás je to skutečně prožité na vlastním těle :)
Děkuji celé Biorezoně, za to že je a má odvahu věnovat se této cestě léčení.
Propojení znalostí, intuice a citu je tu doslova zhmotněno v péči o klienty.
S láskou a úctou 
 
Lenka, Praha

 
Plazmování je pro mě velmi praktickým doplňkem života. Když cítím v těle infekci, málo energie nebo třeba po cestě do exotických zemí se nechám na dálku oskenovat, pak mi pošlou emailem program pro nastavení plazmového generátoru, a po několika hodinách “blíkání” můj problém v 95% případů zmizí. Ať již je to chřipkové onemocnění, horečka, bolest hlavy či nepříjemný pocit v močové trubici. Je to pro mě rychlý, snadný a cenově dostupný novodobý způsob léčení. 
mějte se krásně! 

František, Praha

Poté co jsem se svými dětmi třikrát navštívila místnost s plazmovým generátorem, kde nám paní pouštěla přesné frekvence na základě vytestovaných patogenů z Oberonu, došlo k velkému posunu ve zdraví mém a mých dětí a měla jsem jasno. Toto je cesta, jak se zbavit všech těch EBV a streptokokových potvor. A to jsem ještě netušila, jaký “zvířátkov“ v nás opravdu žije! Vzpomínám si, jak jsem své malé dceři v té době ji byly něco přes dva roky, pouštěla frekvence na černý kašel, který dostala týden poté, co jsme měli plazmu doma. I když byla očkovaná a doktorka konstatovala, že to je v pohodě, že to teď dostávají i očkované děti. Hrozitánský dusivý kašel se měnil už během frekvencí na hlenovitý, a hlavně u toho usnula klidným spánkem. Ráno se probrala s o dost lepším stavem. Ale hlavně už neměla ten štěkavý urputný kašel, ještě vykašlávala toxiny a byla bledá, ale měla chuť k jídlu a na hraní. Jenže po prodělaném černém kašli jsou děti v oblasti dutin, hrtanu a průdušek několik měsíců imunodeficitní – jinými slovy opakované streptokokové infekce a jiné potvůrky se střídaly a obtěžovaly malou systematicky a já vždy jen pouštěla frekvence. Mít doma tohoto výborného zdravotního pomocníka vám dává možnost se starat o imunitu průběžně a kdykoli uznáte za vhodné.

Denisa, Praha

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.