Super Ravo Zapper

Titulní stránka / Biorezonance / Super Ravo Zapper

Co je Zapper?

Super Ravo Zapper je frekvenční generátor určený k domácímu použití na likvidaci mikroorganismů. Jeho vynikající předností je to, že pracuje na dobíjecí baterie a lze ho tedy použít i tam, kde nemáte k dispozici elektrický proud, zároveň se také dá propojit s PC a vytvářet si tak vlastní frekvence.

Zapper je generátor kmitů obdélníkového tvaru, které při dostatečně velkém napětí (min. 5V) ničí patogenní mikroorganismy (bakterie, parazity, viry, plísně...) v lidském těle.

Stolní verze - Bílý. Ideální pro práci na stole. Plně programovatelný pomocí PC. Možnost jemného a plynulého posunu frekvencí. Má přehledný displej.

Super Ravo Zapper je programovatelný, multifunkční frekvenční generátor kladně vyvážených obdélníkových impulsů s možností velice jemného a plynulého posunu frekvencí.

Multifunkční frekvenční generátor Super Ravo ZAPPER je na přání zákazníka vybaven jazykem obsluhy (čeština,angličtina,němčina,španělština, maďarština,polština, slovenština) zvukovou signalizací převážné většiny funkcí (lze vypnout), dvouřádkovým digitálním podsvíceným displejem, kde je možnost sledovat několik aktuálních údajů.

Princip

Zapper pracuje na principu tzv. zpětné vazby. Tento jev je založen na tom, že každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické vlnění (neboli frekvenci – kmity). Základní jednotkou frekvence je 1 Hertz /Hz/ - jeden kmit za sekundu.

Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Například pokud znáte přesnou frekvenci Streptokoka Mitis stačí si tuto frekvenci půstit v přístroji. Tím, že frekvenci mikroorganismu proti němu "obrátíte" dojde k jeho rozpadu, zničení.

 

Super Ravo ZAPPER PC obsahuje:

 • dvojitý impulzni regulátor napětí

 • výstupní napětí na elektrodách řízeno digitálně

 • výkonný mikroprocesor

 • paměť FRAM

 • dvojité převodníky pro měření proudu a napětí

 • mikroprocesorem řízený oscilátor

 • digitální dvouřádkový podsvícený displej

 • zabudovaný akumulátor 12 V

 • 740 předvoleb programů s možností nahrání software 85 programů dle Dr. Clarkové specializovanou firmou s možností změn všech programů

 • dobíjecí procesorem řízený obvod pro optimální dobíjení akumulátoru

 • automatické vypnutí při zkratu elektrod

 • zvuková signalizace většiny funkcí

 • elektrody z prvotřídní potravinářské oceli

 

Další možnosti přístroje Super Ravo Zapper PC:

 • všechny programy možno editovat

 • všechny programy možno editovat pomocí PC přes USB kabel

 • možnost nastavení výstupní intenzity frekvence

 • plynulá regulace frekvenčního posunu

 • nastavení času práce od 1min do 99 hod

 • při spuštění přístroj pracuje na 30% pro možnost plynulého přechodu (bez „nárazu“) na 100% výkon

 

Historie 

Ravo Zapper i Super Ravo Zapper vlastnila i Dr. Hulda Regehr Clarková a s jejich funkčností byla nadšena.

Zde je doslovný překlad textu od Dr. Clarkové:


....máte na světovém trhu ojedinělý přístroj! Váš Super Ravo Zapper je skutečně vyjímečný tím, že si člověk může sám nastavit frekvenci a její postupný a velice jemný posun. V mých knihách a v několika dalších seznamech (např.CAFL) je seznam parazitů, bakterií a virů s příslušnými frekvencemi, které jsem naměřila během svých dlouholetých výzkumů (všechny tyto frekvence je opravdu možné na Super Ravo Zapperu k mému překvapení nastavit). Váš frekvenční generátor Super Ravo Zapper obsahuje dohromady 350 předvoleb, což je také unikátní !!!

Váš Zapper představuje naprosto revoluční funkci - možnost velmi jemného a plynulého posunu frekvencí od horního po spodní pásmo příslušné frekvence mikroorganismu. Tato funkce zajišťuje, že mikroorganismus i při možnosti jeho mutace (například množením.. a tedy možným pozměněním svojí frekvence), bude zasažen a zlikvidován. Posun frekvence je opět možno samostatně nastavit - např.0,001 Hz/sec až v kHz/sec, současně s časem zappingu a odměřením pauzy mezi příslušnými terapiemi. Tento frekvenční posun je vynikajícím pomocníkem při zappingu, který přesahuje 10-20 minutové působení u těchto delších působení jsou výsledky dle mých nejnovějších výzkumů výrazně lepší. Po této době je většina přístrojů víceméně neúčinná, neboť dochází k vyrovnání elektrochemických reakcí na působící frekvenci a mikroorganismus, na který je zapping zacílen, je mimo nebezpečí. Pokud je však frekvence v neustálém posuvu, k vyrovnání elektrochemických reakcí nemůže dojít a dle mých výzkumů ničení patogenních mikroorganismů pokračuje po celou dobu zappingu. Při pokusech, které jsem sama s vaším generátorem frekvencí Super Ravo Zapperem prováděla, jsem zjistila, že plísně na nohách, rukách a ve vlasech likviduje Super Ravo Zapper zcela spolehlivě. Bradavice odpadnou již po několika aplikacích (aplikace ale musí být vedena přímo do středu bradavice). I další aplikace poukazují na jeho vyjímečnost. Znovu musím konstatovat, že máte skvělý a naprosto unikátní frekvenční generátor, který je pro postupy, které jsem popsala ve svých knihách, více než vhodný. Víte, že Váš předchozí typ (Ravo Zapper - pozn. Z-technology s.r.o.) stál za tím, že jsem vám poskytla autorská práva na svou poslední knihu - Léčení a prevence všech druhů rakoviny. Děláte velice prospěšnou práci a já jsem osobně ráda, že firmy jako je vaše, existují. Zatím se ve světě o Super Ravo Zapperu moc neví, ale tuším, že velice brzy bude velice oblíbeným a hojně prodávaným přístrojem ve všech zemích celého světa.

 

Výše uvedený text je přímo od Dr. Huldy Regehr Clarkové.

Nedeklarujeme tedy, že Super Ravo Zapper je zdravotnický prostředek ale pouze zveřejňujeme popis tohoto frekvenčního generátoru třetí osobou, která měla Super Ravo Zapper k dispozici.

Super Ravo Zapper je chráněným průmyslovým vzorem u ÚPV ČR a přesné složení výstupního signálu zná pouze velmi úzký okruh lidí. Super Ravo Zapper též obsahuje vnitřní ochranu proti zkopírování software.

 

Super Ravo Zapper je vynikající na domácí použití, na cesty, jako první pomoc. Neměl by chybět v každé domácnosti!

Zapper je skvělou levnou alternativou k plazmovému generátoru, ale má pár nevýhod, které by měl každý vědět:

 • nutnost držet elektrody po celou dobu aplikace (není vhodné pro malé děti, které nevydrží držet elektrody celou dobu terapie).
 • Některé frekvene nepříjemně brní do rukou.
 • Zapping neproniká, do kostí, mozku, očí  a omezeně do střevního obsahu. 

Doporučujeme  pravidelně 1 - 2x ročně absolvovat analýzu Oberonem System Quantum a následné působení plazmovým generátorem pro místa, kde Zapper nepůsobí.

Zapper nesmějí používat lidé s kardiostimulátorem a těhotné ženy. Používání Zapperu je na vlastní odpovědnost, výrobce ani distributor nejsou zodpovědní za případné následky.

 

Zapůjčit přístroj
pro klienty Centra Biorezona

 

Detoxikační přístroje kupujeme na Biorezona-eshop.cz.

Vyberte si

 

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.