Můj příběh se šťastným koncem

Titulní stránka / Příběh Denisy Michalkové
Skutečný příběh Denisy Michalkové

Můj příběh je obsáhlý, nicméně se dočtete i informace o průběhu detoxikace a můžete tak najít příčinu některých svých obtíží. Vše, co zde popisuji je pravdivé a doložitelné. Dělám svou současnou činnost pro další lidi, kteří jsou zoufalí nad svou situací. Stejně jako tomu bylo i u mne. V případě, že budete míti dotazy, obraťte se na naše Centrum BIOREZONA, domluvte si setkání, ráda vám pomohu a vše zodpovím.

Mé dospívání

Jako malá jsem vyrůstala na venkově. Chovali jsme ovce, prasata, králíky, psy, kočičky a jiné zvířectvo. Od tří let věku jsem byla 4x hospitalizována pro opakované bronchitidy. Projevovaly se vysokými  horečkami,  neustálou rýmou a infekcí na nosních mandlích. Ve 4 letech mi byly nosní mandle odstraněny.  Ve dvanácti letech mě potkala aseptická meningitida a angína Lacularis.

V šestnácti letech, pár dnů po té, co jsme se nastěhovali do nového domu, mě poslali do nemocnice se žloutenkou. Dýchala jsem totiž výpary z čerstvě nalakované dřevěné podlahy. Kdo to mohl tušit, prosím dejte si ve svém životě na tyto skutečnosti pozor! Žloutenka se nepotvrdila.  Jaterní testy však byly dost špatné. Zjistili také nerovnoměrný vývoj žlučníku, byl malý, zakrnělý. Od té doby mě provázely problémy s trávením. 


V 18 letech jsem otěhotněla, porod proběhl přirozenou cestou. Dcera však celoživotně trpí alergiemi, ekzémem a sníženou imunitou. Opakují se angíny a bronchitidy. Po porodu jsem měla anémii, zvětšení lymfatických uzlin. Představte si boule velikosti vlašských ořechů. Lékařka jen prohodila: "Asi máte někde zánět, ale kde, to se nezjistí." Poslala mě bez vyšetření domů. Když se vám na těle objeví boule, otoky, není to bez příčiny. Dnes už to vím! Po té jsem se bohužel začala potýkat s předčasně ukončenými dalšími těhotenstvími, samovolnými potraty. Zhoršily se jaterní testy. Objevil se smutek, apatie. Střídaly se nálady.  

Mimochodem, celý život nemohu pít žádný alkohol, ani víno ani pivo. Necítím se po požití alkoholu dobře. Točí se mi hlava i po pár doušcích vína.

V roce 1998 u mne proběhl akutní zánět slepého střeva! Už nikdy nechci opakovat tuto zkušenost! Nejenom špatně provedena operace. Celý den se doktoři rozhoupávali k operačnímu zákroku, až po deseti  hodinách úporných bolestí nastal odvoz na sál. Výsledek akutní apendix. Následujících deset dní po operaci jsem prožila ve vysokých horečkách. A s mizernou péčí, jak sester, tak lékařů.
Propuštěna jsem byla bez fungujícího metabolismu,  s úbytkem váhy 15 kg,  při výšce 167 cm jsem měla 45 kg.  Později se zjistilo, že mi byla zanechána kovová svorka v dutině břišní, která, dle primáře z Podolske porodnice,  musela střevo poškozovat. Mohlo docházet ke krvácení. Vyjmuli mi ji v roce 2008 při císařském řezu v porodnici, kde ji objevili čirou náhodou. 

Rok 2003 mi přinesl nepříjemný úraz, zlomeniny pánve, posun obratlu v páteři a komplikovaná zlomenina zápěstí  a vykloubení lokte. Byla provedena „reponace“ na traumatologii v Motole, bohužel se nevydařila. 

V průběhu znehybnění v sádře, které trvalo osm týdnů, jsem zažívala velké bolesti. Objevily se otoky, promodrání. A moje ruka? Po vyjmutí ze sádry zcela nehybná v úhlu 90%, ztuhlé zápěstí v nepřirozené poloze, diagnóza algodystrofický syndrom. Rehabilitační lékaři konstatovali, že je to následek trvalého charakteru, že je možné, že se s tím nepodaří nic udělat. Rehabiltace nepřinášela žádná efekt.  Po bolestivé intenzivní rehabilitaci v délce jednoho roku jsem uprosila doktora na ortopedii v Motole. Odvedl vynikající práci, výborně provedl operaci „osifikaci“.  Hybnost ruky byla obnovena na sedmdesát pět procent. Odhaduji, že i tuto skutečnost měli na svědomí paraziti přítomní v mém těle. K docílení téměř plné hybnosti a možnosti zátížení ruky mi pomohlo dvouleté pravidelné individuální cvičení Pillátes u paní Vlaďky Čerešňové a proplazmování patogenů v těle. Uplynulo téměř osm let od mého úrazu. Mám rovná záda a nerovnováha v zádových svalech, která způsobovala bolest vlivem úrazu ruky je pryč.

V roce 2004, v mých 32 letech, přišla „záhadná nemoc“ s vysokými horečkami zánětem ledvin, anémií, přidaly se depresivní stavy bez zjevné příčiny, pak totální ztráta energie, úplné vyčerpání - „únavový syndrom“. Začalo i naprosté netrávení lepku. Stále mě trápilo vzdouvající se břicho, přidaly se bolesti. Deprese začala provázet apatie spojená s únavou, která byla tak velká, že jsem byla neschopna cokoli dělat. Dále časté zapáchající stolice, vysychající hrdlo. Měla jsem neustálý pocit nedostatku slin, hlavně při konzumaci jídla. Provázely mě prudké bolesti uprostřed hrudníku a blízko žaludku. Špatné dýchání a pocení. Lékaři si nevěděli rady. Sama jsem hledala řešení, určila jsem, že by to mohla být intolerance na lepek. Po nastavení stravy bez lepku přišla značná úleva. Od 2004 mám stravu bez lepku. Sebemenší kousíček lepku vyvolával velmi nepříjemnou reakci a vše se vrací. A klasické lékařské testy? Neprokázaly nic neobvyklého. Až v roce 2007 zjistili na gastroskopii snížený deficit laktázy a sacharázy a IGG - mléko. Také byla zjištěna Borellie a přeléčena antibiotiky. Celkem jsem absolvovala 2x vyšetření na gastroskopii, v 19 a 35 letech, vždy mírně alergický terén - ve střevech a gastritida v žaludku.
V tomto roce jsem byla také léčena pro opakovaného potrácení. Zjištěno heterozygotní MTHFR.

V roce 2008 přišlo v 7 týdnu těhotenství masivní krvácení z rozšířené cévy na děloze, bohužel stejně jako už pět krát předtím. Nyní ale plod vydržel a teď nám běhá doma kluk jako buk. 
Zde si dovolím uvézt, že se obávám, že jsem předala svému synovi přes placentu parazitární a mikrobiální zátěž. Syn má stejné problémy jako já - netráví lepek ani mléko, prokázaná IGA - lepek, pšenice, mléko. Porod proběhl císařským řezem z důvodu předešlých zlomenin pánve.

V roce 2009 po 9 měsících náhlá břišní příhoda. Byla jsem odvezena do Brandýské nemocnice. Na ambulanci se doktor na mě ani nepodíval a rovnou mi oznámil, že mi nic není a že jsem asi něco špatného snědla. Pamatuji, že jsem se strašně třepala, a úpěla bolestí a on se vybavoval se saniťákem, který mně přivezl, že „tady to jde do kopru a že půjde jinam“ po několika hodinách, kdy jsem se nelepšila, mě dal přesunout na pokoj a už v noci za vysokých horeček, těžkých obtíží kdy šlo všechno ven, jsem přestala i vylučovat moč. Takže hadičky nahoře dole, kapačky na obou rukách a na intenzivní péči -13x 500ml flašek za jediný den do mého těla buhví čeho místo sonografického vyšetření, kde by se přišlo na problém, hned po první minutě. Lékařka, která tam dělala sonografické vyšetření o víkendu nepracuje, lékař chybně určil diagnózu a tvrdil, že mám divekulitidu tlustého střeva. Klidně mi zdělil, že můžu svého syna kojit – muž mi ho vozil 2x denně na kojení, a že za dva dny budu doma. Další špatné rozhodnutí, při těchto závažných stavech se v těle dějí moc špatné věci, aby bylo mlíčko od maminky neškodné, už jenom ty chemické koktejly, které mi dávali, aby mě to nebolelo byly pro dítě dost škodlivé.

Nebýt mého manžela a primáře na Vysočanské klinice, kde jsem byla převezena už bych vám tohle nikdy nenapsala. Na kliniku jsem byla převežena s CRP 280, akutní sepsí a zápalem pobřišnice. Dle primáře chybělo 30 min... Vyoperováno 30 cm tenkého střeva. 
3 měsíce po této operaci jsem neplánovaně otěhotněla a v 14 týdnu těhotenství opět velké problémy. Po náhlé střevní infekci dochází k zauzlení střev a opět operace tentokrát Bulovka. Na pokoji se u ně vystřídalo několik doktorů, každý pohmatal břicho a povídá to spraví klistýr, to bude dobré. Ale po klistýrech nic. Boule jako tenisák – co myslíte „paraziti“ ucpali tenké střevo. Vizita - primář pohmatal a diagnóza zauzlení tenkého střeva. Výborný přístup a rychlé jednání primáře, po určení diagnózy do 30 minut na sále. Situace dle lékařů komplikovaná odebráno 20 cm tenkého střeva. Dítě bez komplikací a zbytek těhotenství bez komplikací. Porod 2010 císařským řezem bez komplikací.

Od roku 1998 zácpy vyjma období 2004 než jsem si nasadila bezlepkovou dietu. Zůžená průchodnost tenkého střeva ve dvou místech operací.

Před operacemi jsem trpěla jsem silným nadýmáním, zapáchající plynatostí, bolestí břicha, píchání křeče, zvracení, masivním říháním, několikrát za sebou, odulé břicho hlavně večer. Pořád jsem vypadala jako těhotná. A samozřejmě únava ospalost.
Častý mikrospánek během dne i při jízdě autem na kratší vzdálenost, což bylo dost nebezpečné.

Zhoršení průchodnosti lymfatického systému, otékání nohou, občasné bolesti hlavy spojené se zvracením všeho co je ve mně. 
Dle lékařů vše způsobují srůsty ve střevech se kterými se nedá nic dělat a nemají pro mne nic, čím by mi mohli pomoci.

Trpěla jsem:

 • Cystami vaječníků,
 • sennou rýmou,
 • pylovou alergii,
 • prokázanou alergii na všechny ořechy a semena i oleje z nich.
 • Zkříženou alergii a senná rýma – jablko- mrkev.
 • Otéká mi pusa po grepu, a třešních, višních, jablku, mrkvi –vše v čerstvém stavu.
 • Drobnosti jako že mám celý život špatné třepivé nehty,
 • málo rostoucí slabé vlasy,
 • špatně se hojící úrazy,
 • časté modřiny,
 • všechny jizvy se hojí nevzhlednými keloidními jizvami,
 • ekzém teď už jen na rukou.
 • Častý výskyt herpes virus,
 • výtoky z pochvy snad každý měsíc,
 • afty v ústech,
 • záděry na nehtech.
 • Držím dietu bezlepku a bezmléka.

Z lékařského hlediska jsem zdravá a jaterní testy mám v normě. K lékařům chodím minimálně. Po jejich přístupu k věcemi si člověk na vše si člověk zvykne, protože mu podle jejich názoru není pomoci!

Dnes a min. od roku 2007 jím pravidelně a velmi zdravě, snažím se vyhýbat konzervantům a ečkům. Vařím z kvalitních surovin a hodně zeleniny. 

Od 2010 pravidelně 2x týdne cvičení Pillátes. Díky tomu se udržuji ve zdravotní kondici.

Pohyb jednoznačně zabírá na všechno. 


Naděje na kvalitnější život

Byla jsem na Diagnostice Biorezonanční metodou Oberon Titanum Aurum a bylo mi zjištěno mnoho závažných bakterií a plísní a parazitů, nikdy by mne nenapadlo, že ve mně štíhle a zdravě žijící ženě je tolik parazitů! 

Vše začalo vážnou infekcí někdy v dětství a od té doby porušené střeva a špatná imunita pouštěla do těla a nechala žít značnou mikrobiální zátěž. Mnoho závažných prvoků, které osídlí vnitřní orgány a nedovolí tělu být zdravé. Nevytváří se trávící šťávy na některé bílkoviny. A porušená střevní stěna pouštěla do těla co jsem nachytala na dovolené, po operacích v nemocnicích, a všude možně. Když to člověk začne studovat nestačí se divit, jak to ti vědci dokážou dobře popsat ty potvůrky co v nás mohou žít, ale zajímavé je, že doktoři se tváří, jako, že neexistují, laboratoře neumějí tyto nákazy a patogeny odhalit. Je to bludný kruh.

Koupila jsem si knihu Revoluce v léčení nemocí od Dr. Clark. A byla jsem na výstavě Ezotera kde jsem měla možnost si sama vyzkoušet přístroje, které na principu Biorezonance diagnostikují a také odstraňují patogeny z organismu. Také jsem se setkala s několika lidmi, kteří mají přístroj Zapper doma a používají ho dlouhodobě. Dle jejich vyjádření jím frekvenční terapie výrazně pomáhá a cítí se velmi dobře. 

Momentálně užívám očistnou kůru Ořešáku Amerického 8 týdnů a chodím na plazmování, které umí hotové zázraky. O dalších úspěších budu informovat.


Detoxikační deník

Od doby, kdy jsem napsala svůj příběh, jsem se posunula dále.

Napsáno dne 12.12.2012

Je mi 40 let a cítila jsem se jak důchodce, teď už vím proč. Proto vám píšu, je mi nádherně.
Je to nějaký čas co jsem se seznámila s metodou Frekvenční terapie. Doposud jsem absolvovala se svými dětmi vyšetření na přístroji Oberon titanium aurum 4xfrekfenční terapii Plazmovým generátorem RPZ 14 a beru tinkturu Ořešák americký.

Dnes velmi pozitivní zpráva, po dnešku má dcera Ella (2roky) s několika závažnými bakteriálními nákazami tzv. zelenožlutá nudle a suchý ustavičný kašel, hlavně v noci a ráno, které ji trápily od 2 měsíců obvykle o období chladných měsíců a nyní to začalo na novo a vždy před tím to dopadlo tak, že lékařka nasadila antibiotika asi 6x během jejího krátkého života. Protože ucpané dutiny a vysoká horečka a 5 závažných potvůrek ve výtěru z nosu dávalo tušit, že toho na to malé tělíčko už je příliš.

Zázrak kvantové fyziky 3x hurá panu Reffovi, dnes po plazmování na přesné včera zaměřené bakterie Oberonem nos naprosto čistý, hodně pila a dala jsem ji i vitamín C.

Trochu byla náladová a podrážděná zejména při „plazmování“ - jak se odplavovaly toxiny z mrtvých patogenů.
Doma si odpočinula a pak byla čilá a dobré náladě a pořád mi opakovala "Mami já tě mám ráda" až teď mi dochází význam těchto pro mě každodenních slov, děti neuvěřitelně cítí co je pro ně dobré. 
S námi na Plazmě byli i další dcera Katka (22) i syn Petr (4). Ale už dnes jsme cítili další pozitivní změny. Každý hlásil něco jiného syn, já dýchám oběmi dirkami mýval zánět dutin, kašel, nechutenství, netrávení lepku a mléka. 
Dcera Kateřina 22let „Mami mně přestalo píchat a škrábat v tom krku a na ten Pendepon už nepůjdu“, měla Cytomegalovirus, Epstein barr virus, opakující se angíny Steptoccocus  i pod pendeponem vše zjištěno z krve a výtěru. 
Při plazmování plísní Mucor jsem cítila pálení v hlavě a v dásnech a taky v břiše, očích. Taky jsem měla několik rychlých stolic, ale cítím se výborně. Mám pocit lehkosti.
Při dnešním plazmování jsme všichni tedy já moje 3 děti cítily, že se něco děje - hynou!!!! 
A už během večera se mi a mým dětem vrací výborná nálada a pohoda. Co je mnohem důležitější vím jak zajistím, aby moje děti se dostaly z toho bludného kruhu, nemocí a útrap a byly naprosto zdravé a šťastné.
Mám energii jakou jsem zažívala naposledy před mnoha lety a jsem to zase já.
Ani si nedovedete představit jakou mám radost, že jsem se dostala k takové možnosti si pomoci sobě i mé rodině.

Dříve před všemi těmi mými zdravotními problémy a 5 operacemi jsem byla podnikavá, úspěšná, pozitivní a plná nápadů a elánu.

Jsem absolventem Silvovy metody a denně jsem meditovala a v hladině alfa si promítala své cíle a plány a ty se pak na základě pozitivních programů plnily. Ale postupně pro mě bylo nějak těžké se do hladiny alfa dostat a udržet se tam ve bdělém stavu, což mi znemožňovalo dosáhnout svých cílů, tak jak jsem byla zvyklá, přikládala jsem to své nesystematičnosti a neschopnosti. 
Byla jsem a jsem žena o které lidé říkají ta se má, je šťastná, ale já to tak už několik let nepociťovala. Nedokázala jsem si užít krásných a vyjímečných chvil a se svým manželem jsme se sobě začali podobat. Smutní, ospalí, apatičtí, uzavření sami do sebe, bez upřímných pocitů radosti. 
Změny k horšímu byly plíživé, zato neměnné a provázely je velké zdravotní potíže. Ač jsem nezažívala stresy a neměla ničeho nedostatek, něco přece jenom pořád nebylo v pořádku a já nevěděla co!!! 
Měla jsem přes den velmi nepříjemné pocity, že se něco závažného stane, mně nebo mým blízkým.
Přepadaly mně záchvaty vzteku bez zjevné příčiny, a pocity beznaděje a zoufalství, pociťovala jsem zklamání sama ze sebe, že jsem k ničemu, že mi padají věci z rukou, že jsem pomalá, že zapomínám věci co jsem si domluvila včera, že si nepamatuji, ani pár číslic, před vteřinou vyřčených. 
Cítila jsem se hloupá a obávala vážných mozkových onemocnění, neboť co bude dalších 40 - 50 když už teď mně všude píchá a bolí, a únava mě denně trápí.

Většinu dne mi zabrala práce v kuchyni nad přípravou dietní stravy - kterou jsem s dětmi dodržovala dodržovat, neboť jsme netrávili lepek a mléko a mnoho dalších alergenů, za což jsem se také obviňovala, že jsem svým dětem předala vadné geny, oslabenou imunitu a alergie na všechno možné.
Pořád jsem hledala proč? 
Nikdo z 20 doktorů specialistů, které jsem navštívila nenašel příčinu, nehledal parazitické prvoky (pozor na způsobují netrávení lepku, mléka, laktozy, a alergie) či nebezpečné plísně, a jinou parazitální zátěž, nikdy mi nebyla odebrána stolice na rozbor, nikdy nikdo z nich ani neuvažoval o parazitální nákaze. Možná kdyby do ordinace přišla bezdomovkyně páchnoucí a stěžující si na stejné problémy dali by ji antihelmintika, ale čistě a štíhle vyhlížející ženu nemohli přece považovat za nosiče něčeho takového!!! 
Zkoumali a cedili ze mě krev a téměř vše bylo negativní.


Otázka proč já? Proč se mi to děje? Jsem hypochondr?

Už to vím, vlivem silné geopatogenní zóny u nás v domě jsem měla v sobě přemnožené tolik vážné mikrobiální a parazitální zátěže, nedivím se, že se z mého života vytratila radost, kvalita zdraví a nebýt tohoto troufám si říct geniálního směru přírodní léčby, kdy si každý sám převezme odpovědnost za své zdraví a zdraví svých dětí, neboť má příležitost odhalit příčinu svých potíži a vypořádat se s nimi rychle účinně a bez zdlouhavých a nákladných vyšetření u nejrůznějších specialistů kde se stejně dozví:

 • nevíme proč se to děje, 
 • nevíme co to způsobuje, 
 • nedá se s tím nic dělat, 
 • musíte to vydržet, 
 • smiřte se s tím, že už to nebude jako dřív, 
 • buďte ráda, že žijete.

Nutno dodat, že část seznamu patogenů jsem získala už v dětství na vesnici mezi zvířaty a rybníky. 
Něco malého, ale rozhodně ne milého jsem si přivezla ze svých cest a návštěv cizokrajných zemí.
Ale také ji získala v nemocnicích, při nebo po operacích, které jsem si prodělala.

Chci tuto zásadní změnu, jaká se děje mně a mé rodině, přinést více lidem, kteří chtějí být zdrávi a najít si příčiny svých neduhů a bolestí, než bude pozdě a skončí na operačním stole s akutním stavem, kterému by se dalo předejít. 
Jsem odhodlaná se zabrat do studia, investovat peníze, šířit osvětu a zapojit všechny své schopnosti, abych mohla být lidem prospěšná a tím uzavřela kruh ve kterém je mi dobře.

Radost - dávání a přijímání.


Napsáno dne 26.3.2013

Dnes mám již téměř vše co do těla nepatří odstaněno.

Ač jím jako před tím postupně jsem ještě přišla o 5 kg tuku, který se na té chytré váze s BMI píše jako viscerální tuk ze 4% na 2%, a tuku celkem z 29% na 23%když cvičím pořád stejně a daleko méně odpočívám a více pracuji. 

14.12.2012 jsme si domů koupili Plazmový generátor RPZ14 a pouštěla jsem ho sobě, rodině i některým přátelům.

Po „hubení“ plísní se mi rozvítilo v hlavě takovou silou, že jsem se cítila jako zamilovaná. Radost se vrátila do mého života.
Po zničení žloutenky kterou jsem prodělala se mi výrazně ulevilo a trávení se více rozjelo, po zhubení prvoků šlo z ničeho nic po 5 hodinách od plazmování vše horem ven, ale během pár minut, jsem cítila velkou úlevu. Nevěřila jsem co jsem viděla v záchodové míse. Po zhubení dalších a dalších viru z mého seznamu jsem po plazmování, byla ospalá a pomalá, ale na druhý den zase vše v normě a vždy jsem se nestačila divit jak dobře se mi stává od té doby co čistím své tělo.
Jako další jsem vzala útokem očistu od těžkých kovů, a chemické zátěže jež bohužel dost zjednodušuje cestu všem parazitům, aby se v těle mohli roztahovat, jak se jim zlíbí. A používám na celkovou očistu od toxínů Jonášovu detoxikaci proměřenou přímo na míru. Očista kapkami Joalis bych doporučila jako doplněk k plazmování, všem neboť efekt, který přinese je velmi znát i na psychice a emocích. Mám to i potvrzeno na svých dětech a manželovi a kontrola na Oberonu to jasně ukazuje, že kapky umí každý den ráno a večer napravovat naše informace v buňkách a opravovat meridiánové dráhy.

Za 3,5 měsíce detoxikace jsem se zbavila vše přírodní cestou tinkturami a plazmováním:

 • bolestí zad – tenkohlavec lidský v páteřním kanále
 • bolestí v zápěstí – svalovac stočený
 • bolestí hlavy – echinococus granulosus a plísně, viry borelie, herpes prvoci a další
 • zažívacích obtíží všech co jsem popsala výše říhání, nadýmání, bolestí, plynatosti a pomalu zkouším po 9 letech trochu lepku – motolice, prvoci a viry žloutenek, i malé tasemnice, helicobactera pyroli, roupy, háďátka střevní, ale i mnoho dalších bakterií, které bez problémů zhubil Ořešák a co se týče očisty střeva vše co popisuji mohu z valné většiny připsat k dobru Ořešáku, neboť než jsem se dostala k plazmování výrazně se mi upravila plynatost a ostatní projevy, po té když se plazmuje zůstává už velmi málo z daného patogenu, někde skryté v kostech ve svalech a s tím si tělo poradí po narušení buněčného obalu začne uklízet naše vlastní imunita a pak se člověk nestačí divit co objeví v moči.
 • Zbavila jsem se alergie na veškeré ovoce a různé semena a přírodní Ečka v potravě.
 • Již vůbec netrpím únavou a dokážu dělat, učit se a vstřebávat informace i pozdě v noci.
 • Už nemám negativní pocity strachu, obav a beznaděje
 • Otoky nohou a brnění končetin, těžké nohy, ranní stuhlost svalstva
 • Neobratnosti, kdy mi věci padaly z ruky
 • Výrazně jsem zkrásněla – vlasy, pleť hlavně na obličeji
 • Zbavila jsem se také všech gynekologických obtíží – chlamydie, ureaplasma, trichomonas vaginális, kvasinky
 • Rovněž mi zmizely červené cévky a žilky na nohou a křečáky už mi také nehrozí
 • Zlepšují se i nehty a pleť, i když tam to jde nejpomaleji, asi proto, že kůže je čistící orgán a já se stále čistím, ale do léta bude jako lusk

Vše co zde popisuji dělám z čistě preventivních důvodů, aby už nikdo nemusel plakat nad svým zdravotním stavem a nemusel se ocitnou na operačním stole se strachem co bude dál.

Detoxikaci považuji za základ budoucího zdraví nás i našich budoucích generací.

Doufám ve svět, kde nebude potřeba tolik invazivní a chemické medicíny k tomu, aby byl člověk dlouho zdráv a plný radosti si užíval život tak,  jak sám bude chtít.

Pokud jste dočetli až do konce, velice Vám děkuji za pozornost a Váš čas, který jste těmto řádkám věnovali. 

Denisa Michálková
Biorezona s.r.o.

 

Napište nám

Vyplňte prosím všechny povinné položky označené hvězdičkou. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Vyplňte prosím svoje jméno a příjmení

Vyplňte prosím svůj e-mail, abychom vás mohli kontaktovat

Vyplňte prosím svůj e-mail, pokud chcete, abychom se s Vámi spojili telefonicky

Vyplňte prosím svůj zprávu pro nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, v souladu s legislativou České republiky.